Konkrete qendrore blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
3

bum përdorur pompë konkrete SUMAB P 31 SUMAB P 31

Bjurogatan 48, 21124 Malmo, SESuedi
6560 km
2015
gjendje e mirë (e përdorur)


konkrete q...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
3

Resaw me njësi qendrore automatike BRENTA DDP 150

Hardinxveld-Giessendam, HolandëHolandë
6234 km
te mira (te perdorura)
6

bimë konkrete përzierjen Hartmann HAMP 1500/1250

Oberleichtersbach, GjermaniGjermani
6618 km
2007
te mira (te perdorura)
1

Sistemi i thithjes qendrore

Pécs, HungariHungari
7395 km
i shkëlqyer (i përdorur)
15

bimë konkrete përzierjen Kniele

Rohrberg, GjermaniGjermani
6578 km
1993
i shkëlqyer (i përdorur)
5

segmente Tunnel konkrete Bieren

Hilden, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
1998
i përdorur
0

torno qendrore ose. ballafaqohet me torno RAVENSBURG K 55

Wiesbaden, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6525 km
1962
i përdorur
6

moulds konkrete Rampf

Rohrberg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6578 km
i përdorur
5

Compact bimë konkrete MINI SUMAB MINI

Bjurogatan 48, 21124 Malmo, SESuedi
6560 km
2015
te mira (te perdorura)
2

fshesë me korrent qendrore Pionier Central 22

Essenbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6855 km
2001
te mira (te perdorura)


konkrete q...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
KONKRETE QENDRORE
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .