Cnc makinë përpunimit të drurit blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
15

Makinë bluarëse e lartë CNC Dinamike OMV Parpas Electra

Farmington Hills, Shtetet e BashkuaraShtetet e Bashkuara
623 km
2016
rinovuar (e përdorur)


cnc makin...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
7

Makinë e sheshtë Makinë e shpejtë Vollsch * Geibel & Hotz 635-Z 635-Z CNC

Ebersbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6678 km
2000
i shkëlqyer (i përdorur)
6

makinë të jashtëm rëndë Studer S21cnc

Gammertingen, GjermaniGjermani
6681 km
2006
rinovuar (e përdorur)
1

Njësia e përpunimit të drurit 1944

Gradenfeld/Wundschuh, AustriAustri
7159 km
te mira (te perdorura)
6

makinë të jashtëm rëndë studer s 31 cnc

Bovezzo (BS), ItaliItali Vendndodhja e shitësve
6886 km
2001
te mira (te perdorura)
6

qendra të përpunimit CNC Weeke Venture BHC 5M

Barntrup, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6496 km
2008
i përdorur
1

makinë të jashtëm rëndë KELLENBERGER R175x1000 CNC

Bovezzo (BS), ItaliItali Vendndodhja e shitësve
6886 km
te mira (te perdorura)


cnc makin...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CNC MAKINË PËRPUNIMIT TË DRURIT
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .