Dmtg blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
5

Torno - Cikli kontrollohet DMTG CKE 6180Z x 4000 mm

Stockstadt, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6556 km
i përdorur
2

lathes DMTG Cds6250b DMTG Cds6250b

Birmingham , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5775 km
gati për përdorim
5

Torno - Cikli kontrollohet DMTG CKE 6140Z x 1000 mm

Stockstadt, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6556 km
i përdorur
5

CNC Turning- dhe mulliri Center DMTG DL 25-MH x 1500 mm

Stockstadt, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6556 km
2007
i përdorur
5

Torno - Cikli kontrollohet DMTG CKE 6140Z x 750 mm

Stockstadt, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6556 km
i përdorur


dmtg
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
DMTG
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .