çeliku i sheshtë blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
3

Punëtorët e hekurit dhe çelikut New 90 ton iron worker New 90 ton iron worker

Birmingham , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5775 km
gati për përdorim
2

Karrocë me rrota të pastërta prej çeliku inox NNP NNP Stainless Steel Cleanroom Trolley

W1D 5EU Brebners, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5928 km
gati për përdorim
5

Punëtorët e hekurit dhe çelikut Kingsland 60XA Kingsland 60XA

Birmingham , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5775 km
gati për përdorim


çeliku i ...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
2

Karrocë me rrota të pastërta prej çeliku inox NNP NNP Stainless Steel Cleanroom Trolley

W1D 5EU Brebners, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5928 km
gati për përdorim
3

Punëtorët e hekurit dhe çelikut New 80ton iron worker New 80ton iron worker

Birmingham , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5775 km
gati për përdorim
4

vinça çeliku verschiedene verschiedene

Leipzig, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6727 km
i përdorur
3

Punëtorët e hekurit dhe çelikut HPK60 Hydraulic IUW HPK60 Hydraulic IUW

Birmingham , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5775 km
gati për përdorim
2

litarë çeliku unbekannt verschiedene

Leipzig, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6727 km
i përdorur
6

mulli çeliku GREIF DHL 15

Rödermark, GjermaniGjermani
6571 km
1983
te mira (te perdorura)
4

Punëtorët e hekurit dhe çelikut Isitan HKM 60 Isitan HKM 60

Birmingham , Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5775 km
gati për përdorim
7

Makinë e sheshtë Makinë e shpejtë Vollsch * Geibel & Hotz 635-Z 635-Z CNC

Ebersbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6678 km
2000
i shkëlqyer (i përdorur)
5

qethje seksioni çeliku PEDDINGHAUS PEDDY mit Lochstanze

Barsbüttel/Hamburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6488 km
1967
i përdorur
2

qethje seksioni çeliku MAFRINO KKL

Leipzig, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6727 km
1955
i përdorur
3

mulliri i sheshtë Aigner A208

Pfarrkirchen, GjermaniGjermani
6916 km
2018
i shkëlqyer (i përdorur)
2

Çeliku makinë e pa Eisele VA2 450

Emmendingen, GjermaniGjermani
6595 km
2019
gjendje e mirë (e përdorur)


çeliku i ...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
ÇELIKU I SHESHTË
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .