J&s engineering blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
5

vulosje dhe punching machine LVD Global 20 - 25

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2001
i përdorur
7

Makinat e vulosjes AIDA NC 1-150

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1997
gati për përdorim
1

Guillotines & Tre thika thikë Polar LW600 stack lift-1995

Heanor Derbyshire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5791 km
gati për përdorim
4

goditjen Cube Aufspannwürfel

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
i përdorur
5

Jig makinë Boring HARTKÄMPER AL 60-300

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
1993
i përdorur
2

Sand kabineti shpërthim Lampugnani Sabbiatrici LC/ 2 TR-SAB

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2017
gati për përdorim


j&...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
4

MOTORISCHE DRAHT- & BLECHWALZE BÜHLER HDW 120

Bruchsal-Büchenau, GjermaniGjermani
6593 km
1980
te mira (te perdorura)
4

Plate magnetike morsetë WAGNER 1150 V

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
i përdorur
4

Jig makinë Boring HARTKÄMPER KB 50 - 600

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2003
i përdorur
4

Makinat e vulosjes Durma HAP 2560

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2003
gati për përdorim
6

Guillotines & Tre thika thikë Polar 115E guillotine- 2001

Heanor Derbyshire, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5791 km
gati për përdorim
5

Tabela fiksim Aufspanntische, 3 Stück

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
i përdorur
5

punching & qethur sistem banesë / kënd VOORTMAN V 550

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
1995
i përdorur
4

goditjen Cube Aufspannwürfel

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
i përdorur
9

CNC vulosje Plant Mubea VP 1000

Gütersloh, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6455 km
1994
te mira (te perdorura)
8

Kulla shtrënguese minerale Epucret 26460

Beckingen, GjermaniGjermani
6459 km
2012
aq i mirë sa i ri (ex-display)
4

Mostër ajri IUL Instruments Slave

W1D 5EU Brebners, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5928 km
2009
gati për përdorim
4

Sampler mikrobial ajrit RCS High Flow

W1D 5EU Brebners, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5928 km
gati për përdorim
2

Tabela fiksim UBEKANNT

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
i përdorur
15

lidhësit Perfect Wohlenberg Wohlenberg Champion 8000

Schijndel, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6281 km
1998
gati për përdorim
4

Metër dritë AMPROBE LM-100

W1D 5EU Brebners, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5928 km
gati për përdorim
3

Transportuesi i seksionit 12 kapës Taylor 3.7m

Liverpool, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5677 km
2015
te mira (te perdorura)
4

Sampler mikrobial ajrit RCS High Flow

W1D 5EU Brebners, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar Vendndodhja e shitësve
5928 km
gati për përdorim


j&...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
J&S ENGINEERING
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .