kategori
Kategoria kryesore:
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet
Reklamë e klasifikuar
Bihler MULTICENTER MC42 Bihler MULTICENTER MC42 Bihler MULTICENTER MC42 Bihler MULTICENTER MC42 Bihler MULTICENTER MC42 Bihler MULTICENTER MC42 Bihler MULTICENTER MC42 Bihler MULTICENTER MC42 Bihler MULTICENTER MC42 Bihler MULTICENTER MC42 Bihler MULTICENTER MC42
more images
11
Gjermani Kaiserslautern
(Vendndodhja e tregtarit)
1336 km
Makinat e stampimit
Bihler MULTICENTER MC42
1998
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER RM 25 BIHLER RM 25 BIHLER RM 25
more images
3
Sllovenia Mirce 14, 5270 Ajdovščina, Slovenia
730 km
Makinë stampimi dhe formimi
BIHLER RM 25
1960
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER RM40 BIHLER RM40 BIHLER RM40 BIHLER RM40 BIHLER RM40 BIHLER RM40 BIHLER RM40 BIHLER RM40 BIHLER RM40 BIHLER RM40
more images
10
Gjermani Lüdenscheid
1477 km
Transmetimi hidrostatik Allgaier
BIHLER RM40
1979
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2
more images
9
Gjermani Villingen-Schwenningen
(Vendndodhja e tregtarit)
1197 km
Sistemi i kontrollit të saldimit
BIHLER B-4/2
1988
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER BIHLER BIHLER
more images
3
Gjermani Grebenau
1347 km
Sistemi i ushqimit për saldimin e arrave
BIHLER
1992
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER RM 30 BIHLER RM 30 BIHLER RM 30 BIHLER RM 30 BIHLER RM 30
more images
5
Gjermani Eislingen/Fils
1175 km
Makina punuese dhe lakimi
BIHLER RM 30
1980
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER GRM 50 BIHLER GRM 50 BIHLER GRM 50
more images
3
Gjermani Mögglingen
1170 km
Makinë stampuese/lakuese
BIHLER GRM 50
1970
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bihler 1 PH6167-4NZ40-Z Bihler 1 PH6167-4NZ40-Z Bihler 1 PH6167-4NZ40-Z Bihler 1 PH6167-4NZ40-Z Bihler 1 PH6167-4NZ40-Z
more images
5
Gjermani Schwabach
1156 km
Motori duke përfshirë PLC për Bihler MC120
Bihler 1 PH6167-4NZ40-Z
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER MH3
more images
1
Gjermani
1575 km
mbështjellje fitimi
BIHLER MH3
1990
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2
more images
10
Gjermani Villingen-Schwenningen
(Vendndodhja e tregtarit)
1197 km
Sistemi i kontrollit të saldimit
BIHLER B-4/2
1988
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER B 4 BIHLER B 4
more images
2
Gjermani Grebenau
1347 km
Sistemi Weling
BIHLER B 4
1979
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bihler RM 30E Bihler RM 30E Bihler RM 30E Bihler RM 30E Bihler RM 30E Bihler RM 30E Bihler RM 30E Bihler RM 30E Bihler RM 30E Bihler RM 30E Bihler RM 30E
more images
11
Gjermani Borken
1562 km
Makinë stampimi dhe formimi
Bihler RM 30E
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER RM 40 BIHLER RM 40 BIHLER RM 40 BIHLER RM 40
more images
4
Francës Lyon
1341 km
Punching stampim lakimi makinë ish
BIHLER RM 40
1984
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bihler AH-2 Bihler AH-2
more images
2
Gjermani Schwabach
1156 km
mbështjellës Bihler
Bihler AH-2
1976
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER MH1
more images
1
Gjermani
1575 km
decoiler
BIHLER MH1
1969
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bihler GRM 80 Bihler GRM 80 Bihler GRM 80 Bihler GRM 80 Bihler GRM 80 Bihler GRM 80 Bihler GRM 80
more images
7
Mbretëria e Bashkuar Berkswell
2069 km
Makinë stampimi dhe lakimi
Bihler GRM 80
1984
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER UMH
more images
1
Gjermani Grebenau
1347 km
decoiler
BIHLER UMH
1987
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E
more images
10
Gjermani Borken
1562 km
Makinë stampimi dhe formimi
Bihler RM 40E
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER MACH 05 BIHLER MACH 05 BIHLER MACH 05 BIHLER MACH 05
more images
4
Francës
1547 km
Punching dhe formimin multislide
BIHLER MACH 05
1986
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER MH2
more images
1
Gjermani
1575 km
Decoiler (me motor)
BIHLER MH2
1985
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E
more images
5
Mbretëria e Bashkuar Berkswell
2069 km
Makinë stampimi dhe lakimi
Bihler RM 40E
2006
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER MH 1
more images
1
Gjermani Grebenau
1347 km
decoiler (mjeteve)
BIHLER MH 1
1971
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E
more images
11
Gjermani Borken
1562 km
Makinë stampimi dhe formimi
Bihler RM 40E
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER MH1
more images
1
Gjermani
1575 km
Decoiler (me motor)
BIHLER MH1
1977
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bihler RM40 linear
more images
1
Mbretëria e Bashkuar Berkswell
2068 km
Formimi i rrëshqitjeve
Bihler RM40 linear
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER RM 25 BIHLER RM 25 BIHLER RM 25 BIHLER RM 25
more images
4
Gjermani Grebenau
1347 km
Makinë vulosjeje dhe lakimi
BIHLER RM 25
1964
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E
more images
14
Gjermani Borken
1562 km
Makinë stampimi dhe formimi
Bihler RM 40E
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER RM35
more images
1
Gjermani
1575 km
makinë për lakimin e telave dhe shiritave
BIHLER RM35
1982
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bihler RM 40 Bihler RM 40 Bihler RM 40 Bihler RM 40
more images
4
Mbretëria e Bashkuar Berkswell
2069 km
Makinë stampimi dhe lakimi
Bihler RM 40
1981
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER GSE 3 BIHLER GSE 3 BIHLER GSE 3 BIHLER GSE 3
more images
4
Gjermani Grebenau
1347 km
njësi përgjimi
BIHLER GSE 3
1978
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bihler RM 30 E Bihler RM 30 E Bihler RM 30 E Bihler RM 30 E Bihler RM 30 E Bihler RM 30 E Bihler RM 30 E Bihler RM 30 E Bihler RM 30 E Bihler RM 30 E Bihler RM 30 E Bihler RM 30 E Bihler RM 30 E Bihler RM 30 E Bihler RM 30 E
more images
15
Gjermani Borken
1562 km
Makinë stampimi dhe formimi
Bihler RM 30 E
2003
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER BM306
more images
1
Gjermani
1575 km
tela dhe rrip bending machine
BIHLER BM306
2003
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bihler GRM 50 Bihler GRM 50 Bihler GRM 50 Bihler GRM 50
more images
4
Mbretëria e Bashkuar Berkswell
2069 km
Makinë stampimi dhe lakimi
Bihler GRM 50
2005
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER DH 1000 BIHLER DH 1000
more images
2
Gjermani Grebenau
1347 km
Shlyerja e telit
BIHLER DH 1000
1979
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani
1575 km
tela dhe rrip bending machine
BIHLER RM25
1963
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bihler GRM 50 Bihler GRM 50 Bihler GRM 50 Bihler GRM 50 Bihler GRM 50 Bihler GRM 50
more images
6
Mbretëria e Bashkuar Berkswell
2069 km
Makinë goditëse dhe formuese me shumë rrëshqitje
Bihler GRM 50
1986
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER RM 35 BIHLER RM 35 BIHLER RM 35 BIHLER RM 35 BIHLER RM 35
more images
5
Gjermani Grebenau
1347 km
Makinë stampimi dhe lakimi
BIHLER RM 35
1978
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER GRM50
more images
1
Gjermani
1575 km
tela dhe makina e lakimit të shiritave
BIHLER GRM50
1968
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bihler GRM 100 Bihler GRM 100 Bihler GRM 100 Bihler GRM 100 Bihler GRM 100 Bihler GRM 100
more images
6
Mbretëria e Bashkuar Berkswell
2069 km
Makina për formimin e telit/shiritit me shumë rrëshqitje
Bihler GRM 100
1985
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER B 4/2 BIHLER B 4/2 BIHLER B 4/2 BIHLER B 4/2 BIHLER B 4/2 BIHLER B 4/2
more images
6
Gjermani Grebenau
1347 km
sistemi i saldimit me rezistencë
BIHLER B 4/2
1990
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani
1575 km
tela dhe rrip bending machine
BIHLER GRM50
1979
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bihler RM 35 Bihler RM 35 Bihler RM 35 Bihler RM 35 Bihler RM 35
more images
5
Mbretëria e Bashkuar Berkswell
2069 km
Makinë goditëse dhe formuese me shumë rrëshqitje
Bihler RM 35
1973
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER GRM 80 BIHLER GRM 80 BIHLER GRM 80 BIHLER GRM 80
more images
4
Gjermani Grebenau
1347 km
Stampimi- dhe makina formuese
BIHLER GRM 80
1984
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER GRM 50 BIHLER GRM 50 BIHLER GRM 50 BIHLER GRM 50 BIHLER GRM 50 BIHLER GRM 50 BIHLER GRM 50
more images
7
Gjermani Grebenau
1347 km
Makinë stampimi dhe lakimi
BIHLER GRM 50
1986
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER B 10 BIHLER B 10 BIHLER B 10 BIHLER B 10 BIHLER B 10 BIHLER B 10
more images
6
Gjermani Grebenau
1347 km
Sistemi i saldimit DC
BIHLER B 10
1990
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER für BIHLER MC 82 BIHLER für BIHLER MC 82 BIHLER für BIHLER MC 82 BIHLER für BIHLER MC 82 BIHLER für BIHLER MC 82 BIHLER für BIHLER MC 82
more images
6
Gjermani Grebenau
1347 km
BIHLER P-CNC 300 komandë + makinë
BIHLER für BIHLER MC 82
1998
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER MACH 05 BIHLER MACH 05 BIHLER MACH 05 BIHLER MACH 05 BIHLER MACH 05 BIHLER MACH 05 BIHLER MACH 05 BIHLER MACH 05 BIHLER MACH 05 BIHLER MACH 05 BIHLER MACH 05
more images
11
Gjermani Grebenau
1347 km
Makinë shpuese dhe përkulëse me shpejtësi të lartë
BIHLER MACH 05
1987
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER MC 42 BIHLER MC 42 BIHLER MC 42 BIHLER MC 42 BIHLER MC 42 BIHLER MC 42 BIHLER MC 42 BIHLER MC 42 BIHLER MC 42 BIHLER MC 42 BIHLER MC 42
more images
11
Gjermani Grebenau
1347 km
shumëqendrore
BIHLER MC 42
1999
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER GRM 50 BIHLER GRM 50 BIHLER GRM 50 BIHLER GRM 50 BIHLER GRM 50 BIHLER GRM 50 BIHLER GRM 50 BIHLER GRM 50
more images
8
Gjermani Grebenau
1347 km
Makinë vulosjeje dhe lakimi
BIHLER GRM 50
1968
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER GRM 80 BIHLER GRM 80 BIHLER GRM 80 BIHLER GRM 80
more images
4
Gjermani Grebenau
1347 km
Makinë vulosjeje dhe lakimi
BIHLER GRM 80
1984
e mire (e perdorur)
Thirrni

Përdorur Bihler

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.