Profili i Dealer

MACH4METAL

MACH4METAL


Herr MachMetal

Transito 21
6909da Babberich

Holandë


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Mach4metal Grossmaschinen zerspanung und blechbearbeitungs Maschinen kauft und verkauft gebrauchte metallbearbeitungs Maschinen wie abkantpressen, abkantmaschine, schere, blech schere, schwengbiege, laserscheid anlage, drehmaschine, drehbanken, fraismaschine, portal Maschinen, schleifmaschinen, bohrwerken, bohrwerk, eckold. Auf unsere internet site http://www.mach4metal.com finden Sie mehr daten von unsere Maschinen. Wir haben viele Maschinen wie Skoda drehmaschine, bohrwerke, eckold kraftformers, Deckel Maschinen, mazak cnc machines, trumpf abkantpressen, amada lasers und blechrundbiege von haeusler, davi, stolting. Auch conventionele drehmaschinen von Weiler, vdf boehringer due, heyligenstaedt, wohlenberg. T nutten aufspann platten haben wir immer auf lager liegen. Auf www.mach4metal.nl finden Sie unsere Maschinen.

Mach4metal bv.
for more details:http://www.mach4metal.com

Shko tek ofertat më të lartë › 

MACH4METAL është një tregtar i besuar
Ky tregtari është verifikuar me sukses dhe ai u dha vulën besimit Machineseeker


Çfarë është vula?

Vula Besimi Machineseeker jep blerësit aftësinë për të zbuluar nëse ata kanë për të bërë atë me një shitës besuar në një shikim.

Çfarë do të thotë kjo për blerësit?

Blerësit mund të kufizojnë rrethin e partnerëve të mundshëm të biznesit, pa kontrolle të gjera dhe kompanitë që e bëjnë favor dyqane të ndershme dhe të mira me probabilitet të lartë.
Sigurisht që të ndodhë gjithsesi gjatë dallimet e procesit të blerjes të opinionit. Machineseeker dhe Thorsten Muschler GmbH nuk është përgjegjës për shkeljet e aktiv Maschinensucher ose Machineseeker blerës apo shitës.

Më shumë informacion në lidhje me vulë

Ofertat tona të lartë
3779216.jpg
lathes REMA Germany 380
Technical data Turning diameter over bed Ø380 mm SteuerungsartConventionel Diameter of Be... më shumë »
3779214.jpg

Cv0de9mo më shumë »
Dërgoni kërkesën për MACH4METAL

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3779821.jpg

Neq2n
3779215.jpg
lathes Geminis Spain G3 - 1200
Technical data Turning diameter over bed Ø1200 mm SteuerungsartNUM 760 Diameter of Bettschlitten950 mm ...
3779214.jpg

Cv0de9mo
3779216.jpg
lathes REMA Germany 380
Technical data Hczaso3uq Turning diameter over bed Ø380 mm SteuerungsartConventionel Diameter of Bettschlitten200 mm ...
3778320.jpg

Bclulhbdyq
3765819.jpg
makina bluarje Dorries CSSC 1500 / 100 S
Technical data SteuerungsartSiemens 880 G (5 axis) Bch97ugjn2 Grinding diameter Ø1500 mm X AchseØ 1500 mm Shpallja ...
3765824.jpg
Vertikale frëngji torno Hapremec vertical grinding + turning VCE 140
Technical data SteuerungsartCNC Altstohm Cyber 3000 Swing Ø1400 mm Faceplate diameter Ø1200 mm ...
3765821.jpg
Vertikale frëngji torno Dorries CTE 320
Technical data SteuerungsartSiemens Sinumriek system 8 Swing Ø5100 mm Faceplate diameter Ø3200 mm ...
3765822.jpg
lathes Zerbst DPS 1400
Technical data Turning diameter over bed Ø1400 mm Diameter of Bettschlitten1250 mm Drehlänge5000 mm Gvmzj8 ...
3765827.jpg
Rotari dhe Kiptisch Bode VPC 80
Technical data UP AutomatenträgerManipulator height mm Table dimensions L x B or øø 2900 mm Schwenkbahrkeit in GradCr ...
3765820.jpg
Makineria e vendosjes së rrotave MFD Hoesch DRH 130 II-k-s
Technical data Bch977xpb3 Antriebsleistung90 kW Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3765826.jpg
Brakes Press I.MA.L ITALIA LEXUS 420 / 101
Technical data SteuerungsartDELEM DA 65 Press brake / folding machines / Mech. / Hydr.Pressbrake G83kboy0c Hydraulic / ...
3765825.jpg
lathes Waldrich Siegen HB 4500 x 100 NC x 6000
Technical data Tfbpwxgb Turning diameter over bed Ø4500 mm Drehlänge6000 mm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkth ...
3765823.jpg
lathes Zerbst DPS 1800
Technical data Turning diameter over bed Ø1600 mm Diameter of Bettschlitten1250 mm Turning diameter in the pit Ø2100 m ...
3765634.jpg
Profili Bending makine PBT Swiss Arkus 12 LIGHT
Technical data Hydraulic / MechanischHydraulic Axle / shaft diameter ø40 mm Axles / Wellenlänge100 mm ...
3765639.jpg
Angle / kubike Stolle
Technical data T NutengrößeT 28 mm Lot T-Nuten5 x Distance from T-slots / Sprung125 mm Amou ...
3765633.jpg
Mills Boring Froriep FBT 150 / 240
Technical data SteuerungsartConventionel Table / PlattenbohrwerkFloor type borer X Achse8000 mm ...
3765638.jpg
Pllaka mbërthimi me T-slots Stolle Germany DS
Technical data Länge500 mm Bch8hwbpeg Breite640 mm Höhe690 mm T NutengrößeT 28 ...
3765635.jpg
Pllaka mbërthimi me T-slots Asquith UK CAST IRON
Technical data Tdi2xkid Länge4000 mm Breite2000 mm Höhe360 mm T NutengrößeT 42 ...
3765629.jpg
Sheet Metal Roller Faccin Italia 4 HEL
Technical data SteuerungsartFaccin PC WINDOWS Hydraulic / MechanischHydraulic 3 or 4 Walzen4 roll ...
3765637.jpg
Profili Bending makine Boldrini Italia BSA 36
Technical data Hydraulic / MechanischMechanical Horizontal / vertical / or H + VVertical Axle / shaft diameter ø235 mm ...
412 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave