Blej Makina slotting, vizatim dhe broaching të përdorurar (203)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina slotting, vizatim dhe broaching
Reklamë e klasifikuar
LEISTRITZ Polymat 50/400 CNC LEISTRITZ Polymat 50/400 CNC LEISTRITZ Polymat 50/400 CNC LEISTRITZ Polymat 50/400 CNC LEISTRITZ Polymat 50/400 CNC LEISTRITZ Polymat 50/400 CNC LEISTRITZ Polymat 50/400 CNC LEISTRITZ Polymat 50/400 CNC LEISTRITZ Polymat 50/400 CNC LEISTRITZ Polymat 50/400 CNC
more images
10
Austria Steyr
892 km
Makinë për vizatimin e çelësave
LEISTRITZ Polymat 50/400 CNC
1989
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
 VS 350 CNC VS 350 CNC VS 350 CNC VS 350 CNC VS 350 CNC VS 350 CNC VS 350 CNC
more images
7
Austria Thalheim bei Wels
917 km
Makinë për formësimin vertikal CNC
VS 350 CNC
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Stanko 7 M 430 Stanko 7 M 430 Stanko 7 M 430 Stanko 7 M 430 Stanko 7 M 430
more images
5
Gjermani Grenzach-Wyhlen
(Vendndodhja e tregtarit)
1218 km
makinë brazdë
Stanko 7 M 430
1976
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
STANKOIMPORT 7635 STANKOIMPORT 7635
more images
2
Gjermani Leipzig
1278 km
Makinë slot horizontale
STANKOIMPORT 7635
1968
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CARDINAL CARDINAL CARDINAL
more images
3
Gjermani Dreieich
1329 km
Broaching Machine-brendshme - vertikale
CARDINAL
1999
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FORST RISH 2,5 x 1000 x 320 FORST RISH 2,5 x 1000 x 320 FORST RISH 2,5 x 1000 x 320 FORST RISH 2,5 x 1000 x 320 FORST RISH 2,5 x 1000 x 320
more images
5
Gjermani Staufenberg
1377 km
Makinë Broaching - Brenda - Vertikale
FORST RISH 2,5 x 1000 x 320
2000
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Elmass MK 3 Elmass MK 3 Elmass MK 3 Elmass MK 3 Elmass MK 3
more images
5
Gjermani Tönisvorst
1541 km
Vegël kryesore
Elmass MK 3
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FRÖMAG KZ 32 FRÖMAG KZ 32 FRÖMAG KZ 32 FRÖMAG KZ 32 FRÖMAG KZ 32 FRÖMAG KZ 32 FRÖMAG KZ 32 FRÖMAG KZ 32 FRÖMAG KZ 32 FRÖMAG KZ 32
more images
10
Gjermani Korschenbroich
1524 km
makinë Keyseating
FRÖMAG KZ 32
1964
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WGW NZH 90/430 WGW NZH 90/430 WGW NZH 90/430 WGW NZH 90/430 WGW NZH 90/430 WGW NZH 90/430
more images
6
Gjermani Grenzach-Wyhlen
(Vendndodhja e tregtarit)
1218 km
Makinë për vendosjen e çelësave
WGW NZH 90/430
1965
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
C.A.M.S 300 SAC C.A.M.S 300 SAC C.A.M.S 300 SAC
more images
3
Italia Oberkreuth
933 km
automat vertikale manuale
C.A.M.S 300 SAC
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Karl Klink Raeumwerkzeug Karl Klink BKS Raeummaschinenwerkzeug Karl Klink Raeumwerkzeug Karl Klink BKS Raeummaschinenwerkzeug Karl Klink Raeumwerkzeug Karl Klink BKS Raeummaschinenwerkzeug Karl Klink Raeumwerkzeug Karl Klink BKS Raeummaschinenwerkzeug Karl Klink Raeumwerkzeug Karl Klink BKS Raeummaschinenwerkzeug Karl Klink Raeumwerkzeug Karl Klink BKS Raeummaschinenwerkzeug Karl Klink Raeumwerkzeug Karl Klink BKS Raeummaschinenwerkzeug Karl Klink Raeumwerkzeug Karl Klink BKS Raeummaschinenwerkzeug
more images
8
Gjermani Ebersbach an der Fils
1187 km
Gjilpërë broaching Mjet broaching Broaching
Karl Klink Raeumwerkzeug Karl Klink BKS Raeummaschinenwerkzeug
2016
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polymat Polymat Polymat Polymat Polymat Polymat
more images
6
Gjermani Rentweinsdorf
1229 km
Makinë hidraulike për vendosjen e çelësave
Polymat
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Henning Henning
more images
2
Gjermani Tönisvorst
1542 km
Broach (28411)
Henning
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FRÖMAG A18 FRÖMAG A18 FRÖMAG A18 FRÖMAG A18 FRÖMAG A18 FRÖMAG A18 FRÖMAG A18
more images
7
Gjermani Korschenbroich
1524 km
makinë Keyseating
FRÖMAG A18
1970
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HAHNDORF HRY 1450 HAHNDORF HRY 1450 HAHNDORF HRY 1450 HAHNDORF HRY 1450 HAHNDORF HRY 1450
more images
5
Gjermani Malsch
1266 km
Makinë për vendosjen e çelësave
HAHNDORF HRY 1450
1985
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
STUHLMANN 250 S STUHLMANN 250 S STUHLMANN 250 S STUHLMANN 250 S STUHLMANN 250 S STUHLMANN 250 S STUHLMANN 250 S STUHLMANN 250 S STUHLMANN 250 S
more images
9
Gjermani Rödermark
1318 km
Makinë gërvishtëse
STUHLMANN 250 S
1961
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Turqia Konya
1118 km
Makinë automatike vertikale broaching HBC
Hidrokar Pres HBC
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VEB RWI 10  (2248) VEB RWI 10  (2248) VEB RWI 10  (2248) VEB RWI 10  (2248) VEB RWI 10  (2248) VEB RWI 10  (2248) VEB RWI 10  (2248) VEB RWI 10  (2248) VEB RWI 10  (2248)
more images
9
Hungaria Tatabánya
726 km
Makinë për vendosjen e çelësave
VEB RWI 10 (2248)
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ausladung 360 mm max. Hub 180 mm Ausladung 360 mm max. Hub 180 mm Ausladung 360 mm max. Hub 180 mm Ausladung 360 mm max. Hub 180 mm Ausladung 360 mm max. Hub 180 mm Ausladung 360 mm max. Hub 180 mm Ausladung 360 mm max. Hub 180 mm
more images
7
Gjermani Tönisvorst
1542 km
makinë brazdë
Ausladung 360 mm max. Hub 180 mm
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HURTH WF10 HURTH WF10 HURTH WF10 HURTH WF10 HURTH WF10 HURTH WF10 HURTH WF10 HURTH WF10 HURTH WF10
more images
9
Gjermani Korschenbroich
1525 km
Makinë e kombinuar për prerje dhe formësim
HURTH WF10
1988
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
LORENZ LS 630 bis LS 1250 LORENZ LS 630 bis LS 1250 LORENZ LS 630 bis LS 1250 LORENZ LS 630 bis LS 1250 LORENZ LS 630 bis LS 1250 LORENZ LS 630 bis LS 1250 LORENZ LS 630 bis LS 1250 LORENZ LS 630 bis LS 1250 LORENZ LS 630 bis LS 1250 LORENZ LS 630 bis LS 1250
more images
10
Gjermani Malsch
1266 km
Slots Machine - Vertikale
LORENZ LS 630 bis LS 1250
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HENNING HR 10 - VI HENNING HR 10 - VI HENNING HR 10 - VI HENNING HR 10 - VI HENNING HR 10 - VI HENNING HR 10 - VI HENNING HR 10 - VI HENNING HR 10 - VI HENNING HR 10 - VI HENNING HR 10 - VI HENNING HR 10 - VI HENNING HR 10 - VI HENNING HR 10 - VI HENNING HR 10 - VI HENNING HR 10 - VI
more images
15
Gjermani Rödermark
1318 km
Makinë hidraulike broaching
HENNING HR 10 - VI
1988
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FRÖMAG KZ 22 FRÖMAG KZ 22 FRÖMAG KZ 22 FRÖMAG KZ 22
more images
4
Gjermani Kreis Bergstraße, Deutschland
1303 km
slotting Machine
FRÖMAG KZ 22
1962
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Impero Groupe Safety Chr. Gierth z. T. Neu Impero Groupe Safety Chr. Gierth z. T. Neu Impero Groupe Safety Chr. Gierth z. T. Neu
more images
3
Gjermani Pfaffenhofen
1241 km
vegla për brazda
Impero Groupe Safety Chr. Gierth z. T. Neu
e mire (e perdorur)
Thirrni

Vula e besimit

Përmes tregtarëve të certifikuar Machineseeker

Vula e besimit
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Malsch
1266 km
Slots Machine - Vertikale
RAVENSBURG S 500
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GAUTHIER W1 GAUTHIER W1 GAUTHIER W1 GAUTHIER W1 GAUTHIER W1
more images
5
Gjermani Willich
1533 km
Makinë e kombinuar për prerje dhe formësim
GAUTHIER W1
1968
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BRUCKNER Feste Zentrierspitze/Kegel BRUCKNER Feste Zentrierspitze/Kegel BRUCKNER Feste Zentrierspitze/Kegel BRUCKNER Feste Zentrierspitze/Kegel BRUCKNER Feste Zentrierspitze/Kegel
more images
5
Gjermani Malsch
1266 km
pika qendrore
BRUCKNER Feste Zentrierspitze/Kegel
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAILLEFER MAC 500 H MAILLEFER MAC 500 H MAILLEFER MAC 500 H MAILLEFER MAC 500 H MAILLEFER MAC 500 H MAILLEFER MAC 500 H MAILLEFER MAC 500 H MAILLEFER MAC 500 H MAILLEFER MAC 500 H MAILLEFER MAC 500 H
more images
10
Gjermani Bünde
1511 km
Makinë për vendosjen e çelësave
MAILLEFER MAC 500 H
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Dutrannoit 900mm Dutrannoit 900mm Dutrannoit 900mm Dutrannoit 900mm Dutrannoit 900mm Dutrannoit 900mm Dutrannoit 900mm Dutrannoit 900mm Dutrannoit 900mm Dutrannoit 900mm Dutrannoit 900mm Dutrannoit 900mm Dutrannoit 900mm Dutrannoit 900mm
more images
14
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1615 km
Makinë grooving, grooving machine
Dutrannoit 900mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHUMAG AG KZ-RP-3 SCHUMAG AG KZ-RP-3 SCHUMAG AG KZ-RP-3 SCHUMAG AG KZ-RP-3 SCHUMAG AG KZ-RP-3 SCHUMAG AG KZ-RP-3 SCHUMAG AG KZ-RP-3 SCHUMAG AG KZ-RP-3 SCHUMAG AG KZ-RP-3 SCHUMAG AG KZ-RP-3 SCHUMAG AG KZ-RP-3 SCHUMAG AG KZ-RP-3 SCHUMAG AG KZ-RP-3
more images
13
Ukraina Прип'ять
1369 km
Makinë vizatimi e kombinuar SCHUMAG KZ-RP-3
SCHUMAG AG KZ-RP-3
1962
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WALDRICH COBURG WS 600 S WALDRICH COBURG WS 600 S WALDRICH COBURG WS 600 S WALDRICH COBURG WS 600 S WALDRICH COBURG WS 600 S WALDRICH COBURG WS 600 S WALDRICH COBURG WS 600 S
more images
7
Gjermani Ratingen
1521 km
stol shtytës Waldrich WS 600 S
WALDRICH COBURG WS 600 S
1960
ka nevoje per riparim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TOS OF 80 TOS OF 80 TOS OF 80 TOS OF 80 TOS OF 80 TOS OF 80 TOS OF 80
more images
7
Gjermani Willich
1533 km
Makinë e kombinuar për prerje dhe formësim
TOS OF 80
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
STUHLMANN Nutenziehmaschine 320-S/50 STUHLMANN Nutenziehmaschine 320-S/50 STUHLMANN Nutenziehmaschine 320-S/50 STUHLMANN Nutenziehmaschine 320-S/50 STUHLMANN Nutenziehmaschine 320-S/50 STUHLMANN Nutenziehmaschine 320-S/50 STUHLMANN Nutenziehmaschine 320-S/50 STUHLMANN Nutenziehmaschine 320-S/50 STUHLMANN Nutenziehmaschine 320-S/50 STUHLMANN Nutenziehmaschine 320-S/50
more images
10
Gjermani Malsch
1266 km
Makinë për vendosjen e çelësave
STUHLMANN Nutenziehmaschine 320-S/50
1961
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SWZ 14 H9x3,8x1,8 SWZ 14 H9x3,8x1,8 SWZ 14 H9x3,8x1,8 SWZ 14 H9x3,8x1,8 SWZ 14 H9x3,8x1,8 SWZ 14 H9x3,8x1,8
more images
6
Gjermani Wiefelstede
1622 km
vegël me gërshërë
SWZ 14 H9x3,8x1,8
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Arthur Klink RISH 6.3X1000X400 Arthur Klink RISH 6.3X1000X400 Arthur Klink RISH 6.3X1000X400 Arthur Klink RISH 6.3X1000X400 Arthur Klink RISH 6.3X1000X400 Arthur Klink RISH 6.3X1000X400 Arthur Klink RISH 6.3X1000X400 Arthur Klink RISH 6.3X1000X400 Arthur Klink RISH 6.3X1000X400 Arthur Klink RISH 6.3X1000X400 Arthur Klink RISH 6.3X1000X400 Arthur Klink RISH 6.3X1000X400 Arthur Klink RISH 6.3X1000X400
more images
13
Gjermani Korschenbroich
1530 km
Makinë për gërshetim të brendshëm CNC
Arthur Klink RISH 6.3X1000X400
2000
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WMW MEUSELWITZ STSR400 WMW MEUSELWITZ STSR400 WMW MEUSELWITZ STSR400 WMW MEUSELWITZ STSR400 WMW MEUSELWITZ STSR400 WMW MEUSELWITZ STSR400
more images
6
Gjermani Leipzig
1278 km
Slotting Machine - vertikale
WMW MEUSELWITZ STSR400
1948
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Turqia Konya
1118 km
HBK 20 Ton Horizontal Broach Press
Hidrokar Pres HBK
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HURTH WF10 HURTH WF10 HURTH WF10 HURTH WF10 HURTH WF10 HURTH WF10 HURTH WF10
more images
7
Gjermani Willich
1533 km
Makinë e kombinuar për prerje dhe formësim
HURTH WF10
1989
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PFAUTER Formfraeser SF1 PFAUTER Formfraeser SF1 PFAUTER Formfraeser SF1 PFAUTER Formfraeser SF1 PFAUTER Formfraeser SF1 PFAUTER Formfraeser SF1
more images
6
Gjermani Malsch
1266 km
frezë formë
PFAUTER Formfraeser SF1
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Froemag FTR9-01-1250-PPC Froemag FTR9-01-1250-PPC Froemag FTR9-01-1250-PPC Froemag FTR9-01-1250-PPC
more images
4
Austria Oberperwend
920 km
Makinë gërshetimi Frömag
Froemag FTR9-01-1250-PPC
2018
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Liebherr LC 255 Liebherr LC 255 Liebherr LC 255 Liebherr LC 255
more images
4
Gjermani Berlin
1362 km
Makinë për prerje CNC
Liebherr LC 255
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Suedia Granrisvägen, 702 35 Örebro, Sverige
2042 km
spline barazim broaching
Varinelli BVP 10 / 1600.400
1992
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
RAVENSBURG S300 RAVENSBURG S300 RAVENSBURG S300 RAVENSBURG S300 RAVENSBURG S300 RAVENSBURG S300 RAVENSBURG S300
more images
7
Gjermani Weißenhorn
1121 km
Makinë slot - Vertikale
RAVENSBURG S300
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TOS OF 71 TOS OF 71 TOS OF 71 TOS OF 71 TOS OF 71 TOS OF 71 TOS OF 71 TOS OF 71
more images
8
Gjermani Willich
1533 km
Makinë e kombinuar për prerje dhe formësim
TOS OF 71
1976
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
THYSSEN Nutenziehmaschine HKZ 70/600 THYSSEN Nutenziehmaschine HKZ 70/600 THYSSEN Nutenziehmaschine HKZ 70/600 THYSSEN Nutenziehmaschine HKZ 70/600 THYSSEN Nutenziehmaschine HKZ 70/600 THYSSEN Nutenziehmaschine HKZ 70/600 THYSSEN Nutenziehmaschine HKZ 70/600 THYSSEN Nutenziehmaschine HKZ 70/600 THYSSEN Nutenziehmaschine HKZ 70/600 THYSSEN Nutenziehmaschine HKZ 70/600
more images
10
Gjermani Malsch
1266 km
Makinë për vendosjen e çelësave
THYSSEN Nutenziehmaschine HKZ 70/600
1983
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FRÖMAG HKZ 25/325 FRÖMAG HKZ 25/325 FRÖMAG HKZ 25/325 FRÖMAG HKZ 25/325 FRÖMAG HKZ 25/325 FRÖMAG HKZ 25/325 FRÖMAG HKZ 25/325 FRÖMAG HKZ 25/325 FRÖMAG HKZ 25/325 FRÖMAG HKZ 25/325
more images
10
Gjermani Niederlangen
1624 km
Makinë për vendosjen e çelësave
FRÖMAG HKZ 25/325
1978
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Diana Diana Diana Diana Diana Diana Diana Diana
more images
8
Holanda Oisterwijk
1629 km
makinë brazdë
Diana
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Suedia Granrisvägen, 702 35 Örebro, Sverige
2042 km
hapje sipërfaqësore
ekin ras
2007
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TOS FO-10 TOS FO-10 TOS FO-10 TOS FO-10 TOS FO-10 TOS FO-10 TOS FO-10 TOS FO-10 TOS FO-10 TOS FO-10 TOS FO-10 TOS FO-10 TOS FO-10 TOS FO-10 TOS FO-10
more images
15
Greqia Athens - Akadimia Platonos
464 km
prestar ingranazhesh TOS-FO 10
TOS FO-10
1989
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Escher S 300 Escher S 300 Escher S 300 Escher S 300 Escher S 300 Escher S 300 Escher S 300
more images
7
Gjermani Malsch
1266 km
Makinë slot vertikale
Escher S 300
dore e dyte
Thirrni