➤ Blerje Makineritë e qendërzimit dhe përpunimit përfundimtar të përdorura (31 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej Makineritë e qendërzimit dhe përpunimit përfundimtar të përdorurar (31)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makineritë e qendërzimit dhe përpunimit përfundimtar
Reklamë e klasifikuar
Makinë përpunuese fundore EMAG TEC 2/1000 S
Makinë përpunuese fundore EMAG TEC 2/1000 S
Makinë përpunuese fundore EMAG TEC 2/1000 S
Makinë përpunuese fundore EMAG TEC 2/1000 S
Makinë përpunuese fundore EMAG TEC 2/1000 S
Makinë përpunuese fundore EMAG TEC 2/1000 S
Makinë përpunuese fundore EMAG TEC 2/1000 S
Makinë përpunuese fundore EMAG TEC 2/1000 S
Makinë përpunuese fundore EMAG TEC 2/1000 S
Makinë përpunuese fundore EMAG TEC 2/1000 S
more images
Gjermani Bensheim
1 307 km

Makinë përpunuese fundore
EMAGTEC 2/1000 S

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë përpunuese fundore SEMA BRIO EB 1282
Makinë përpunuese fundore SEMA BRIO EB 1282
Makinë përpunuese fundore SEMA BRIO EB 1282
Makinë përpunuese fundore SEMA BRIO EB 1282
Makinë përpunuese fundore SEMA BRIO EB 1282
Makinë përpunuese fundore SEMA BRIO EB 1282
Makinë përpunuese fundore SEMA BRIO EB 1282
Makinë përpunuese fundore SEMA BRIO EB 1282
Makinë përpunuese fundore SEMA BRIO EB 1282
Makinë përpunuese fundore SEMA BRIO EB 1282
more images
Gjermani Malsch
1 266 km

Makinë përpunuese fundore
SEMA BRIOEB 1282

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë përpunuese fundore SINICO TR 60/4-650
Makinë përpunuese fundore SINICO TR 60/4-650
Makinë përpunuese fundore SINICO TR 60/4-650
Makinë përpunuese fundore SINICO TR 60/4-650
Makinë përpunuese fundore SINICO TR 60/4-650
Makinë përpunuese fundore SINICO TR 60/4-650
Makinë përpunuese fundore SINICO TR 60/4-650
Makinë përpunuese fundore SINICO TR 60/4-650
Makinë përpunuese fundore SINICO TR 60/4-650
Makinë përpunuese fundore SINICO TR 60/4-650
more images
Gjermani Bünde
1 510 km

Makinë përpunuese fundore
SINICOTR 60/4-650

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për prerje dhe qendërzim BAIER ZPD-S 1/100
Makinë për prerje dhe qendërzim BAIER ZPD-S 1/100
Makinë për prerje dhe qendërzim BAIER ZPD-S 1/100
Makinë për prerje dhe qendërzim BAIER ZPD-S 1/100
Makinë për prerje dhe qendërzim BAIER ZPD-S 1/100
Makinë për prerje dhe qendërzim BAIER ZPD-S 1/100
Makinë për prerje dhe qendërzim BAIER ZPD-S 1/100
more images
Gjermani Bühl
1 267 km

Makinë për prerje dhe qendërzim
BAIERZPD-S 1/100

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar WMW-Heckert FZWD 160x900 1-G
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar WMW-Heckert FZWD 160x900 1-G
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar WMW-Heckert FZWD 160x900 1-G
more images
Gjermani Saterland
1 619 km

Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar
WMW-Heckert FZWD 160x900 1-G

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
makine automatike per prerje NEW J&S engineering CES 80
makine automatike per prerje NEW J&S engineering CES 80
more images
Gjermani Lüdenscheid
1 474 km

makine automatike per prerje
NEW J&S engineeringCES 80

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qendra e përpunimit fundor horizontal AXA DEB4
Qendra e përpunimit fundor horizontal AXA DEB4
Qendra e përpunimit fundor horizontal AXA DEB4
Qendra e përpunimit fundor horizontal AXA DEB4
Qendra e përpunimit fundor horizontal AXA DEB4
Qendra e përpunimit fundor horizontal AXA DEB4
Qendra e përpunimit fundor horizontal AXA DEB4
Qendra e përpunimit fundor horizontal AXA DEB4
Qendra e përpunimit fundor horizontal AXA DEB4
Qendra e përpunimit fundor horizontal AXA DEB4
Qendra e përpunimit fundor horizontal AXA DEB4
Qendra e përpunimit fundor horizontal AXA DEB4
Qendra e përpunimit fundor horizontal AXA DEB4
more images
Gjermani Radebeul
1 218 km

Qendra e përpunimit fundor horizontal
AXADEB4

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar Kuhn LKA 80
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar Kuhn LKA 80
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar Kuhn LKA 80
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar Kuhn LKA 80
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar Kuhn LKA 80
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar Kuhn LKA 80
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar Kuhn LKA 80
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar Kuhn LKA 80
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar Kuhn LKA 80
more images
Gjermani Bruchsal
1 270 km

Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar
KuhnLKA 80

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar ZENTRIX Zentrix
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar ZENTRIX Zentrix
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar ZENTRIX Zentrix
more images
Zvicra Jonschwil
1 126 km

Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar
ZENTRIXZentrix

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
makineri për prerjen e tehut të sharrës Loroch AK
makineri për prerjen e tehut të sharrës Loroch AK
makineri për prerjen e tehut të sharrës Loroch AK
more images
Gjermani Baden-Württemberg, Deutschland
1 192 km

makineri për prerjen e tehut të sharrës
LorochAK

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për planifikimin e makinës për qendërzim të njësisë së traktorit Uma UMA SZM 80/800
Makinë për planifikimin e makinës për qendërzim të njësisë së traktorit Uma UMA SZM 80/800
Makinë për planifikimin e makinës për qendërzim të njësisë së traktorit Uma UMA SZM 80/800
Makinë për planifikimin e makinës për qendërzim të njësisë së traktorit Uma UMA SZM 80/800
Makinë për planifikimin e makinës për qendërzim të njësisë së traktorit Uma UMA SZM 80/800
Makinë për planifikimin e makinës për qendërzim të njësisë së traktorit Uma UMA SZM 80/800
Makinë për planifikimin e makinës për qendërzim të njësisë së traktorit Uma UMA SZM 80/800
more images
Gjermani Hövelhof
1 474 km

Makinë për planifikimin e makinës për qendërzim të njësisë së traktorit Uma
UMASZM 80/800

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Manuali i makinës së pjerrët NEW J&S engineering STC250M
Manuali i makinës së pjerrët NEW J&S engineering STC250M
Manuali i makinës së pjerrët NEW J&S engineering STC250M
Manuali i makinës së pjerrët NEW J&S engineering STC250M
Manuali i makinës së pjerrët NEW J&S engineering STC250M
Manuali i makinës së pjerrët NEW J&S engineering STC250M
more images
Gjermani Lüdenscheid
1 474 km

Manuali i makinës së pjerrët
NEW J&S engineeringSTC250M

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AXA HFB 840L AXA HFB 840L
AXA HFB 840L AXA HFB 840L
AXA HFB 840L AXA HFB 840L
AXA HFB 840L AXA HFB 840L
AXA HFB 840L AXA HFB 840L
AXA HFB 840L AXA HFB 840L
AXA HFB 840L AXA HFB 840L
AXA HFB 840L AXA HFB 840L
AXA HFB 840L AXA HFB 840L
AXA HFB 840L AXA HFB 840L
AXA HFB 840L AXA HFB 840L
AXA HFB 840L AXA HFB 840L
AXA HFB 840L AXA HFB 840L
AXA HFB 840L AXA HFB 840L
AXA HFB 840L AXA HFB 840L
more images
Norvegjia Myrdalsvegen 42F, 5131 Nyborg, Norway
2 378 km

AXA HFB 840L
AXAHFB 840L

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar Conemaster CM 3
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar Conemaster CM 3
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar Conemaster CM 3
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar Conemaster CM 3
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar Conemaster CM 3
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar Conemaster CM 3
more images
Gjermani Bruchsal
1 270 km

Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar
ConemasterCM 3

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë lidhëse qoshe ATLA COOP Praxis 4
Makinë lidhëse qoshe ATLA COOP Praxis 4
Makinë lidhëse qoshe ATLA COOP Praxis 4
Makinë lidhëse qoshe ATLA COOP Praxis 4
Makinë lidhëse qoshe ATLA COOP Praxis 4
more images
Zvicra Jonschwil
1 126 km

Makinë lidhëse qoshe
ATLA COOPPraxis 4

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
mulli qendror TECHNICA ZSM 1000
mulli qendror TECHNICA ZSM 1000
more images
Gjermani Metzingen
1 187 km

mulli qendror
TECHNICAZSM 1000

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për prerje dhe qendërzim Rems Werk ADM 96
Makinë për prerje dhe qendërzim Rems Werk ADM 96
Makinë për prerje dhe qendërzim Rems Werk ADM 96
Makinë për prerje dhe qendërzim Rems Werk ADM 96
Makinë për prerje dhe qendërzim Rems Werk ADM 96
Makinë për prerje dhe qendërzim Rems Werk ADM 96
more images
Gjermani Leipzig
1 278 km

Makinë për prerje dhe qendërzim
Rems WerkADM 96

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë pjerrëse gjysmë automatike NEW J&S engineering STC250S
Makinë pjerrëse gjysmë automatike NEW J&S engineering STC250S
Makinë pjerrëse gjysmë automatike NEW J&S engineering STC250S
Makinë pjerrëse gjysmë automatike NEW J&S engineering STC250S
more images
Gjermani Lüdenscheid
1 475 km

Makinë pjerrëse gjysmë automatike
NEW J&S engineeringSTC250S

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BASHKËT DHE PARAQITJA E BOSHTEVE CAME Sema 70/1-2R-800 NC-A
BASHKËT DHE PARAQITJA E BOSHTEVE CAME Sema 70/1-2R-800 NC-A
BASHKËT DHE PARAQITJA E BOSHTEVE CAME Sema 70/1-2R-800 NC-A
BASHKËT DHE PARAQITJA E BOSHTEVE CAME Sema 70/1-2R-800 NC-A
more images
Spanja Monforte del Cid
1 809 km

BASHKËT DHE PARAQITJA E BOSHTEVE CAME
Sema 70/1-2R-800 NC-A

Thirrni
ankand
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar AXA HFB 1-P
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar AXA HFB 1-P
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar AXA HFB 1-P
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar AXA HFB 1-P
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar AXA HFB 1-P
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar AXA HFB 1-P
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar AXA HFB 1-P
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar AXA HFB 1-P
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar AXA HFB 1-P
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar AXA HFB 1-P
Ankandi përfundoi
Gjermani
1 267 km

Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar
AXAHFB 1-P

buyer-protection
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar Krause Maschinenhandels & Service GmbH Mobile Quick Centering
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar Krause Maschinenhandels & Service GmbH Mobile Quick Centering
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar Krause Maschinenhandels & Service GmbH Mobile Quick Centering
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar Krause Maschinenhandels & Service GmbH Mobile Quick Centering
Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar Krause Maschinenhandels & Service GmbH Mobile Quick Centering
more images
Gjermani Achim
1 562 km

Makinë përqendrimi dhe përpunimi përfundimtar
Krause Maschinenhandels & Service GmbHMobile Quick Centering

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për zbërthim dhe qendërzim SVIN-Kuhn LKA 80
Makinë për zbërthim dhe qendërzim SVIN-Kuhn LKA 80
Makinë për zbërthim dhe qendërzim SVIN-Kuhn LKA 80
Makinë për zbërthim dhe qendërzim SVIN-Kuhn LKA 80
Makinë për zbërthim dhe qendërzim SVIN-Kuhn LKA 80
Makinë për zbërthim dhe qendërzim SVIN-Kuhn LKA 80
Makinë për zbërthim dhe qendërzim SVIN-Kuhn LKA 80
Makinë për zbërthim dhe qendërzim SVIN-Kuhn LKA 80
Makinë për zbërthim dhe qendërzim SVIN-Kuhn LKA 80
Makinë për zbërthim dhe qendërzim SVIN-Kuhn LKA 80
more images
Gjermani Lüdenscheid
1 475 km

Makinë për zbërthim dhe qendërzim
SVIN-KuhnLKA 80

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë përpunuese fundore SINICO TR 60/4
Makinë përpunuese fundore SINICO TR 60/4
Makinë përpunuese fundore SINICO TR 60/4
Makinë përpunuese fundore SINICO TR 60/4
Makinë përpunuese fundore SINICO TR 60/4
Makinë përpunuese fundore SINICO TR 60/4
more images
Gjermani Lüdenscheid
1 474 km

Makinë përpunuese fundore
SINICOTR 60/4

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë pjerrëse gjysmë automatike NEW J&S engineering STC315S
Makinë pjerrëse gjysmë automatike NEW J&S engineering STC315S
Makinë pjerrëse gjysmë automatike NEW J&S engineering STC315S
Makinë pjerrëse gjysmë automatike NEW J&S engineering STC315S
more images
Gjermani Lüdenscheid
1 474 km

Makinë pjerrëse gjysmë automatike
NEW J&S engineeringSTC315S

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Manuali i makinës së pjerrët NEW J&S engineering STC315M
Manuali i makinës së pjerrët NEW J&S engineering STC315M
Manuali i makinës së pjerrët NEW J&S engineering STC315M
Manuali i makinës së pjerrët NEW J&S engineering STC315M
Manuali i makinës së pjerrët NEW J&S engineering STC315M
Manuali i makinës së pjerrët NEW J&S engineering STC315M
more images
Gjermani Lüdenscheid
1 474 km

Manuali i makinës së pjerrët
NEW J&S engineeringSTC315M

Tregtar i verifikuar
Thirrni