Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Diecasting blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Leipzig, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6727 km
2001
i përdorur
Schorndorf-Weiler, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6672 km
2018
i përdorur
Kirchlengern, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6457 km
i përdorur
Një tjetër 25 ditë
Schorndorf-Weiler, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6672 km
2003
i përdorur
Perosini Itali
6874 km
i përdorur
20.625 €
Duke filluar ofertën pa përfshirë TVSH
Një tjetër 10 ditë
Makineria e një fonderie të madhe në Brescia, spa Industrie Pasotti, do të dalë në shitje ekskluzivisht nga 29 tetor deri më 5 nëntor. 50 lote do të jenë në shitje duke përfshirë: Hwpb3fcqs - 17 ishuj që hedhin vdesin të kompletuar me ndihmësa (furra e pritjes, roboti i ngarkimit, presa qethëse, etj.) Me presa të markës Idra, Colosio dhe GDK, me fuqi të ndryshueshme nga 300 në 950 tonë. - 4 furra dhe pajisje shtesë për shkrirjen - 9 ishuj të përpunimit mekanik me qendra të përpunimit, makineri... më shumë
Kirchlengern, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6457 km
i përdorur
Një tjetër 25 ditë
Schorndorf-Weiler, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6672 km
1995
i përdorur
Perosini Itali
6874 km
2000
te mira (te perdorura)
41.250 €
Duke filluar ofertën pa përfshirë TVSH
Një tjetër 10 ditë
Makineria e një fonderie të madhe në Brescia, spa Industrie Pasotti, do të dalë në shitje ekskluzivisht nga 29 tetor deri më 5 nëntor. 50 lote do të jenë në shitje duke përfshirë: - 17 ishuj që hedhin vdesin të kompletuar me ndihmësa (furra e pritjes, roboti i ngarkimit, presa qethëse, etj.) Me presa të markës Idra, Colosio dhe GDK, me fuqi të ndryshueshme nga 300 në 950 tonë. - 4 furra dhe pajisje shtesë për shkrirjen - 9 ishuj të përpunimit mekanik me qendra të përpunimit, makineri transferi... më shumë
Kirchlengern, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6457 km
i përdorur
Një tjetër 25 ditë
Schorndorf-Weiler, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6672 km
1995
i përdorur
Sabbio Chiese Itali
6895 km
2016
gati për përdorim
48.750 €
Duke filluar ofertën pa përfshirë TVSH
Një tjetër 10 ditë
Makineria e një fonderie të madhe në Brescia, industria Pasotti spa, do të dalë në shitje ekskluzivisht nga 29 tetor deri më 5 nëntor. 50 lote do të jenë në shitje duke përfshirë: - 17 ishuj që hedhin vdesin të kompletuar me ndihmës (furrë pritjeje, robot ngarkues, presë qethjeje, etj.) Me presa të markës Idra, Colosio dhe GDK, me fuqi të ndryshueshme nga 300 në 950 tonë. - 4 furra dhe pajisje shtesë për shkrirjen - 9 ishuj të përpunimit mekanik me qendra të përpunimit, makineri transferimi - V... më shumë
Kirchlengern, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6457 km
i përdorur
Një tjetër 17 ditë
Schorndorf-Weiler, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6672 km
1993
i përdorur
Sabbio Chiese Itali
6895 km
2002
gati për përdorim
46.500 €
Duke filluar ofertën pa përfshirë TVSH
Një tjetër 10 ditë
Makineria e një fonderie të madhe në Brescia, industria Pasotti spa, është në shitje ekskluzivisht nga 29 tetor deri më 5 nëntor. 50 lote do të jenë në shitje duke përfshirë: - 17 ishuj që hedhin vdesin të kompletuar me ndihmësa (furra e pritjes, roboti i ngarkimit, presa qethëse, etj.) Me shtypëset e markave Idra, Colosio dhe GDK, me fuqi të ndryshueshme nga 300 në 950 ton. - 4 furra dhe pajisje shtesë për shkrirjen - 9 ishuj të përpunimit mekanik me qendra të përpunimit, makineri transferimi ... më shumë
Berlin, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6731 km
1993
gati për përdorim
Schorndorf-Weiler, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6672 km
1981
i përdorur
25070 Sabbio Chiese, Province of Brescia, Italy Itali
6896 km
2010
gjendje e mirë (e përdorur)
24.750 €
Duke filluar ofertën pa përfshirë TVSH
Një tjetër 10 ditë
Makineria e një fonderie të madhe në Brescia, industria Pasotti spa, është në shitje ekskluzivisht nga 29 tetor deri më 5 nëntor. Bjefxrqspv 50 lote do të jenë në shitje duke përfshirë: - 17 ishuj që hedhin vdesin të kompletuar me ndihmësa (furra e pritjes, roboti i ngarkimit, presa qethëse, etj.) Me shtypëset e markave Idra, Colosio dhe GDK, me fuqi të ndryshueshme nga 300 në 950 ton. - 4 furra dhe pajisje shtesë për shkrirjen - 9 ishuj të përpunimit mekanik me qendra të përpunimit, makineri t... më shumë
Berlin, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6731 km
1993
gati për përdorim
25070 Sabbio Chiese, Province of Brescia, Italy Itali
6896 km
1991
gjendje e mirë (e përdorur)
41.250 €
Duke filluar ofertën pa përfshirë TVSH
Një tjetër 10 ditë
Makineria e një fonderie të madhe në Brescia, industria Pasotti spa, është në shitje ekskluzivisht nga 29 tetor deri më 5 nëntor. 50 lote do të jenë në shitje duke përfshirë: - 17 ishuj që hedhin vdesin të kompletuar me ndihmësa (furra e pritjes, roboti i ngarkimit, presa qethëse, etj.) Me shtypëset e markave Idra, Colosio dhe GDK, me fuqi të ndryshueshme nga 300 në 950 ton. - 4 furra dhe pajisje shtesë për shkrirjen - 9 ishuj të përpunimit mekanik me qendra të përpunimit, makineri transferimi ... më shumë
Schorndorf-Weiler, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6672 km
1997
i përdorur
Schorndorf-Weiler, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6672 km
1999
i përdorur

Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153