Tsugami HS20M-5AX
Viti i prodhimit
2014
Gjendje
I përdorur (plotësisht funksionale)
Vendndodhje
Kaunas Lituania
Qendër CNC për tornim dhe frezim Tsugami HS20M-5AX
more Images
Tsugami HS20M-5AX
Tsugami HS20M-5AX
Tsugami HS20M-5AX
Tsugami HS20M-5AX
Tsugami HS20M-5AX
Tsugami HS20M-5AX
Të dhëna për makinën
Përshkrimi i makinës:
Qendër CNC për tornim dhe frezim
Prodhues:
Tsugami
Model:
HS20M-5AX
Numri i makinës:
17004A
Viti i prodhimit:
2014
Gjendje:
shumë mirë (i përdorur)
Funksionalitet:
plotësisht funksionale
Çmimi & Vendndodhja
Vendndodhje:
Palemono st. 2A, 52191 Kaunas, LT Lituania
Telefononi
Detaje teknike
Diametri i shufrës (maks.):
20 mm