Blej Shtypni kolonën e vetme të shtypit të përdorurar (8)

  • Rendit rezultatet
  • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
  • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
  • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
  • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
  • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
  • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
  • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Shtypni Shtypni kolonën e vetme të shtypit
Reklamë e klasifikuar
HYDRAP HPSZb 160 HYDRAP HPSZb 160 HYDRAP HPSZb 160 HYDRAP HPSZb 160 HYDRAP HPSZb 160
more images
5
Gjermani Eislingen/Fils
1175 km
Katër faqe
HYDRAP HPSZb 160
1993
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SMG
more images
1
Greqia Griechenland
271 km
Shtypi vizatimor me një kolonë
SMG
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
RÖCHER REP 160.01 SZ RÖCHER REP 160.01 SZ RÖCHER REP 160.01 SZ
more images
3
Gjermani Metzingen
1187 km
Shtylla e vetme - Presja e vizatimit - Hidraulike
RÖCHER REP 160.01 SZ
1980
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WMW BLEMA-GOTHA PEE I 250 WMW BLEMA-GOTHA PEE I 250 WMW BLEMA-GOTHA PEE I 250 WMW BLEMA-GOTHA PEE I 250
more images
4
Gjermani Leipzig
1278 km
Çuditshëm Press - Column Single
WMW BLEMA-GOTHA PEE I 250
1981
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ZEULENRODA PYE 160 SSM ZEULENRODA PYE 160 SSM ZEULENRODA PYE 160 SSM ZEULENRODA PYE 160 SSM ZEULENRODA PYE 160 SSM
more images
5
Gjermani Plettenberg
1462 km
Shtylla e vetme - Presja e vizatimit - Hidraulike
ZEULENRODA PYE 160 SSM
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DUNKES HZS 40 mit Ziehkissen DUNKES HZS 40 mit Ziehkissen DUNKES HZS 40 mit Ziehkissen DUNKES HZS 40 mit Ziehkissen
more images
4
Gjermani Staufenberg
1394 km
Presë vizatimi hidraulike me një kolonë me shpejtësi të lartë
DUNKES HZS 40 mit Ziehkissen
1981
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MUELLER CEZ 25.13.6 MUELLER CEZ 25.13.6 MUELLER CEZ 25.13.6
more images
3
Gjermani Eislingen/Fils
1175 km
Shtypi për Vizatim -
MUELLER CEZ 25.13.6
1976
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MÜLLER CEZ 160.5.8 MÜLLER CEZ 160.5.8
more images
2
Gjermani Metzingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1189 km
Shtypi i vetëm për tërheqjen e kolonave - hidraulike
MÜLLER CEZ 160.5.8
1977
dore e dyte
Thirrni