kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
tregojnë më pak
trego më shumë
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Shtypet drejtues dhe përkulës të përdorurar

Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Shtypni Shtypet drejtues dhe përkulës
Reklamë e klasifikuar
FCM WC 67K, CE FCM WC 67K, CE FCM WC 67K, CE FCM WC 67K, CE FCM WC 67K, CE FCM WC 67K, CE FCM WC 67K, CE
more images
7
Italia Scerne
535 km
Shtypni Brake
FCM WC 67K, CE
2010
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Weißenhorn
1121 km
Presë drejtuese - një kolonë
DUNKES HR40
2008
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DUNKES HZT 6,3 DUNKES HZT 6,3 DUNKES HZT 6,3 DUNKES HZT 6,3 DUNKES HZT 6,3 DUNKES HZT 6,3 DUNKES HZT 6,3
more images
7
Gjermani Malsch
1266 km
Shtypja e drejtimit me një kolonë
DUNKES HZT 6,3
1993
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
JENNY RZ- 205-3-600 JENNY RZ- 205-3-600 JENNY RZ- 205-3-600
more images
3
Gjermani Metzingen
1187 km
Presë drejtuese - qëndrim i dyfishtë
JENNY RZ- 205-3-600
1990
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Eislingen/Fils
1175 km
Presë drejtuese - një kolonë
DUNKES HR 40
1975
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
 Promecan Schiavi RG-103 Promecan Schiavi RG-103 Promecan Schiavi RG-103 Promecan Schiavi RG-103 Promecan Schiavi RG-103 Promecan Schiavi RG-103
more images
6
Italia Nuvolento
930 km
Shtypni Brake
Promecan Schiavi RG-103
2001
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hydac, 50 kN
more images
1
Gjermani Mindelheim
1082 km
Shtypi drejtues
Hydac, 50 kN
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Knuth 50 t Knuth 50 t
more images
2
Gjermani
1340 km
Presë drejtuese me dy kolona
Knuth 50 t
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAE HY RI 160 RH MAE HY RI 160 RH MAE HY RI 160 RH MAE HY RI 160 RH MAE HY RI 160 RH MAE HY RI 160 RH
more images
6
Gjermani Iserlohn
1487 km
Hydr.Presë drejtuese dhe përkulëse horizontale
MAE HY RI 160 RH
1991
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAE ADSF 10 RH MAE ADSF 10 RH MAE ADSF 10 RH
more images
3
Gjermani Metzingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1189 km
Straightening Press - Shtylla e dyfishtë
MAE ADSF 10 RH
1984
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WIEGER G.m.b.H. AW 60 WIEGER G.m.b.H. AW 60 WIEGER G.m.b.H. AW 60 WIEGER G.m.b.H. AW 60 WIEGER G.m.b.H. AW 60 WIEGER G.m.b.H. AW 60 WIEGER G.m.b.H. AW 60 WIEGER G.m.b.H. AW 60 WIEGER G.m.b.H. AW 60 WIEGER G.m.b.H. AW 60 WIEGER G.m.b.H. AW 60 WIEGER G.m.b.H. AW 60 WIEGER G.m.b.H. AW 60 WIEGER G.m.b.H. AW 60
more images
14
Gjermani Münchsteinach
1203 km
Frena e shtypit
WIEGER G.m.b.H. AW 60
1960
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Pressor P18 Pressor P18 Pressor P18 Pressor P18 Pressor P18 Pressor P18 Pressor P18 Pressor P18 Pressor P18 Pressor P18 Pressor P18 Pressor P18
more images
12
Gjermani Wiefelstede
1622 km
Makinë shtypje-ngulitje-stampim (me defekt)
Pressor P18
1984
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BLEY LTP 100 (100 t) BLEY LTP 100 (100 t) BLEY LTP 100 (100 t) BLEY LTP 100 (100 t) BLEY LTP 100 (100 t) BLEY LTP 100 (100 t)
more images
6
Gjermani Kassel
1400 km
Presë drejtuese dhe përkulëse me një kolonë
BLEY LTP 100 (100 t)
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAE M-AH 35-2500 MAE M-AH 35-2500 MAE M-AH 35-2500 MAE M-AH 35-2500 MAE M-AH 35-2500 MAE M-AH 35-2500 MAE M-AH 35-2500 MAE M-AH 35-2500 MAE M-AH 35-2500 MAE M-AH 35-2500
more images
10
Gjermani Malsch
1266 km
Presë drejtuese - horizontale
MAE M-AH 35-2500
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
STIERLI 50 HE STIERLI 50 HE STIERLI 50 HE STIERLI 50 HE
more images
4
Zvicra Jonschwil
1126 km
Stierli bender
STIERLI 50 HE
1991
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EITEL RP 25 EITEL RP 25 EITEL RP 25 EITEL RP 25 EITEL RP 25 EITEL RP 25 EITEL RP 25 EITEL RP 25 EITEL RP 25 EITEL RP 25
more images
10
Gjermani Ennepetal
1495 km
Presë drejtuese - një kolonë
EITEL RP 25
1969
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Eislingen/Fils
1175 km
Presë drejtuese - një kolonë
DUNKES HR 16
1989
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Wiefelstede
1622 km
Makinë stampimi me stampim embossing
Stommel & Voos SV700/6/PE/EF
2006
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAGNER DORTMUND VWG WAGNER DORTMUND VWG WAGNER DORTMUND VWG WAGNER DORTMUND VWG WAGNER DORTMUND VWG WAGNER DORTMUND VWG
more images
6
Gjermani Leipzig
1278 km
Presë drejtuese - horizontale
WAGNER DORTMUND VWG
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GALDABINI CA5 GALDABINI CA5 GALDABINI CA5 GALDABINI CA5 GALDABINI CA5
more images
5
Gjermani Butzbach
1362 km
shtypës drejtues / shtypës drejtues i boshtit
GALDABINI CA5
1990
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
 T 300 T 300
more images
2
Gjermani Minden
1503 km
Makinë për përkulje horizontale ZOPF
T 300
2012
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
LÄPPLE Sockel LC LÄPPLE Sockel LC LÄPPLE Sockel LC LÄPPLE Sockel LC LÄPPLE Sockel LC LÄPPLE Sockel LC LÄPPLE Sockel LC LÄPPLE Sockel LC
more images
8
Gjermani Goldenstedt
(Vendndodhja e tregtarit)
1567 km
Straightening Press - Shtylla e dyfishtë
LÄPPLE Sockel LC
2006
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAE HY S 160 RHS sond MAE HY S 160 RHS sond MAE HY S 160 RHS sond MAE HY S 160 RHS sond MAE HY S 160 RHS sond MAE HY S 160 RHS sond MAE HY S 160 RHS sond MAE HY S 160 RHS sond MAE HY S 160 RHS sond MAE HY S 160 RHS sond
more images
10
Gjermani Ennepetal
1495 km
Shtypi i Drejtimit - Një kolonë e vetme
MAE HY S 160 RHS sond
1972
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HIDROLIKSAN HSPS 300 HIDROLIKSAN HSPS 300
more images
2
Zvicra Europa
1532 km
Shtypje drejtuese - Kolonë dyshe
HIDROLIKSAN HSPS 300
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Eislingen/Fils
1175 km
rul rrafshues
KENNY TCL 150 A
1989
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FRITZ MUELLER CR 40.1.11 FRITZ MUELLER CR 40.1.11 FRITZ MUELLER CR 40.1.11 FRITZ MUELLER CR 40.1.11
more images
4
Gjermani Butzbach
1362 km
Presë drejtuese me 1 qëndrim
FRITZ MUELLER CR 40.1.11
1981
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hydrotechnique Ciblat & Foubert 100t Hydrotechnique Ciblat & Foubert 100t Hydrotechnique Ciblat & Foubert 100t Hydrotechnique Ciblat & Foubert 100t Hydrotechnique Ciblat & Foubert 100t Hydrotechnique Ciblat & Foubert 100t Hydrotechnique Ciblat & Foubert 100t Hydrotechnique Ciblat & Foubert 100t Hydrotechnique Ciblat & Foubert 100t Hydrotechnique Ciblat & Foubert 100t Hydrotechnique Ciblat & Foubert 100t Hydrotechnique Ciblat & Foubert 100t Hydrotechnique Ciblat & Foubert 100t Hydrotechnique Ciblat & Foubert 100t
more images
14
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1615 km
Presë horizontale hidraulike drejtuese
Hydrotechnique Ciblat & Foubert 100t
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
OMCN P/30 SA OMCN P/30 SA OMCN P/30 SA OMCN P/30 SA OMCN P/30 SA
more images
5
Italia Concordia Sagittaria
784 km
Presë hidraulike 30 ton
OMCN P/30 SA
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAE S 25 RH MAE S 25 RH MAE S 25 RH MAE S 25 RH MAE S 25 RH MAE S 25 RH MAE S 25 RH MAE S 25 RH MAE S 25 RH MAE S 25 RH
more images
10
Gjermani Ennepetal
1495 km
Presë drejtuese - një kolonë
MAE S 25 RH
1975
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HIDROLIKSAN HSPS 500 HIDROLIKSAN HSPS 500
more images
2
Zvicra Europa
1532 km
Presë drejtuese - qëndrim i dyfishtë
HIDROLIKSAN HSPS 500
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAE S 25 RH MAE S 25 RH MAE S 25 RH MAE S 25 RH MAE S 25 RH MAE S 25 RH MAE S 25 RH
more images
7
Gjermani Mindelheim
1082 km
Presë hidraulike drejtuese
MAE S 25 RH
2007
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ZDAS CDN 400 B ZDAS CDN 400 B ZDAS CDN 400 B ZDAS CDN 400 B ZDAS CDN 400 B ZDAS CDN 400 B ZDAS CDN 400 B ZDAS CDN 400 B
more images
8
Republika Çeke Ostrava
977 km
Shtypja drejtuese
ZDAS CDN 400 B
1978
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PORTAL 450 PORTAL 450 PORTAL 450 PORTAL 450 PORTAL 450 PORTAL 450 PORTAL 450 PORTAL 450
more images
8
Greqia Agios Athanasios
342 km
NJOFTIM PORTAL STRANIKUES
PORTAL 450
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
OMCN 164 R 100 Ton OMCN 164 R 100 Ton OMCN 164 R 100 Ton OMCN 164 R 100 Ton OMCN 164 R 100 Ton
more images
5
Italia Concordia Sagittaria
784 km
Shtyp elektro-hidraulik
OMCN 164 R 100 Ton
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
R.A.S. 300-20 R.A.S. 300-20 R.A.S. 300-20
more images
3
Gjermani Weiterstadt
1324 km
Shtypi Arbor
R.A.S. 300-20
1960
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EITEL P 25 A (25 t) EITEL P 25 A (25 t) EITEL P 25 A (25 t)
more images
3
Gjermani Mörsdorf
1259 km
Shtypi drejtues
EITEL P 25 A (25 t)
1965
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
 FRP200 advance FRP200 advance FRP200 advance FRP200 advance FRP200 advance FRP200 advance
more images
6
Austria Thalheim bei Wels
917 km
Presat e portalit udhëtues - presa drejtuese
FRP200 advance
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bruck RP 700 H Bruck RP 700 H Bruck RP 700 H Bruck RP 700 H Bruck RP 700 H
more images
5
Republika Çeke Ostrava
977 km
Shtypi hidraulik C
Bruck RP 700 H
1991
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Jenny Pressen AG PRZ II Jenny Pressen AG PRZ II Jenny Pressen AG PRZ II Jenny Pressen AG PRZ II Jenny Pressen AG PRZ II Jenny Pressen AG PRZ II
more images
6
Rumania Blaj
636 km
Presë drejtuese 4 m
Jenny Pressen AG PRZ II
1997
e pakontrolluar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AXA P110 MR 110 Ton AXA P110 MR 110 Ton AXA P110 MR 110 Ton AXA P110 MR 110 Ton AXA P110 MR 110 Ton AXA P110 MR 110 Ton AXA P110 MR 110 Ton AXA P110 MR 110 Ton AXA P110 MR 110 Ton AXA P110 MR 110 Ton
more images
10
Italia Concordia Sagittaria
784 km
Shtyp elektro-hidraulik
AXA P110 MR 110 Ton
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
URSVIKEN VPF 1000 URSVIKEN VPF 1000 URSVIKEN VPF 1000 URSVIKEN VPF 1000 URSVIKEN VPF 1000 URSVIKEN VPF 1000 URSVIKEN VPF 1000 URSVIKEN VPF 1000 URSVIKEN VPF 1000 URSVIKEN VPF 1000 URSVIKEN VPF 1000
more images
11
Holanda Babberich
1602 km
Shtypja e kantierit të formimit hidraulik 1000 T
URSVIKEN VPF 1000
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EITEL P 25 A (25 t) EITEL P 25 A (25 t) EITEL P 25 A (25 t)
more images
3
Gjermani Staufenberg
1394 km
Shtypi drejtues
EITEL P 25 A (25 t)
1965
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polonia Ostrożne
1321 km
SHTYP TABELARE ME NJËSI
Unknown
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HIDROGARNE TL150 HIDROGARNE TL150 HIDROGARNE TL150 HIDROGARNE TL150 HIDROGARNE TL150 HIDROGARNE TL150 HIDROGARNE TL150
more images
7
Polonia Radom
1141 km
PRES HIDRAULIKE HIDROGARNE TL 150
HIDROGARNE TL150
2020
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Jenny Pressen AG PRZ II Jenny Pressen AG PRZ II Jenny Pressen AG PRZ II Jenny Pressen AG PRZ II Jenny Pressen AG PRZ II
more images
5
Rumania Blaj
636 km
Presë drejtuese 4 m
Jenny Pressen AG PRZ II
1997
e pakontrolluar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAE ADS 16 RH MAE ADS 16 RH
more images
2
Straightening Press - Shtylla e dyfishtë
MAE ADS 16 RH
1980
dore e dyte
Reklamë e klasifikuar
BOLDRINI PAO 165 BOLDRINI PAO 165 BOLDRINI PAO 165 BOLDRINI PAO 165 BOLDRINI PAO 165 BOLDRINI PAO 165 BOLDRINI PAO 165 BOLDRINI PAO 165 BOLDRINI PAO 165 BOLDRINI PAO 165
more images
10
Holanda Babberich
1602 km
Shtypja e poshtme e rezervuarit 3500 x 165 ton
BOLDRINI PAO 165
1973
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EITEL RPT 100 T (100t) mit Zu-u.Abfuhrtisch EITEL RPT 100 T (100t) mit Zu-u.Abfuhrtisch EITEL RPT 100 T (100t) mit Zu-u.Abfuhrtisch EITEL RPT 100 T (100t) mit Zu-u.Abfuhrtisch EITEL RPT 100 T (100t) mit Zu-u.Abfuhrtisch EITEL RPT 100 T (100t) mit Zu-u.Abfuhrtisch
more images
6
Gjermani Staufenberg
1394 km
Presë hidraulike drejtuese
EITEL RPT 100 T (100t) mit Zu-u.Abfuhrtisch
1978
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EITEL RP 25 mit Verlängerungstischen EITEL RP 25 mit Verlängerungstischen EITEL RP 25 mit Verlängerungstischen EITEL RP 25 mit Verlängerungstischen EITEL RP 25 mit Verlängerungstischen
more images
5
Gjermani Staufenberg
1394 km
Shtypje vertikale vertikale
EITEL RP 25 mit Verlängerungstischen
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
 SCHULZ HPR/PR 160 MP (160 t) SCHULZ HPR/PR 160 MP (160 t) SCHULZ HPR/PR 160 MP (160 t) SCHULZ HPR/PR 160 MP (160 t) SCHULZ HPR/PR 160 MP (160 t) SCHULZ HPR/PR 160 MP (160 t) SCHULZ HPR/PR 160 MP (160 t) SCHULZ HPR/PR 160 MP (160 t)
more images
8
Gjermani Staufenberg
1394 km
Presë horizontale hidraulike drejtuese
SCHULZ HPR/PR 160 MP (160 t)
1977
e mire (e perdorur)
Thirrni

Përdorur Shtypet drejtues dhe përkulës

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.