Huddig 960 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
4

Makinat dhe pajisjet e palosshme MBO Falzmaschine T960

Murr, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6648 km
2013
gati për përdorim
3

Motors Mercedes-Benz Einspritzpumpe Bosch 0402896033

Emmerich, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6322 km
gati për përdorim


huddig 960
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
6

dosje MBO T 960 2-4-2

Aachen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6364 km
2010
i përdorur
10

panel saw SCHELLING FL 230/960

Pollenzo, ItaliItali Vendndodhja e shitësve
6768 km
gati për përdorim
6

Funiermessanlage Kleistronik KT 96000 Funiermessanlage

Petershagen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6470 km
2005
i përdorur
6

Vertical Machining Center DOOSAN VM 960 L

25032 Chiari, Province of Brescia, ItalyItali
6867 km
gati për përdorim
6

CNC Machining Center REICHENBACHER RANC 960 MCK

Klipphausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6814 km
1997
i përdorur
4

kompresor SCHNEIDER 960-500 t

Korschenbroich, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6372 km
2001
i përdorur
10

Makinë kryqje me rrip Ozga SO 960 Schneider Ozga SO 960

Oelde, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6442 km
2000
te mira (te perdorura)
1

jakë sirtar Höhe 1960 mm Edelstahl

Tönisvorst, GjermaniGjermani
6357 km
i shkëlqyer (i përdorur)
2

Radial krah pa - makinë DEMO Maggi Best 960

Ikast, DanimarkëDanimarkë
6315 km
2017
aq i mirë sa i ri (ex-display)
2

CTP-System Fuji Luxel V-9600

Sittard, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6332 km
2003
i përdorur
2

Transformator 8000 VA Block B 960 1085

Geldern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6337 km
te mira (te perdorura)


huddig 960
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
HUDDIG 960
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .