Cma blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
6

Tej- dhe nën planer SICMA DRT 400/NC

Heule, BelgjikëBelgjikë Vendndodhja e shitësve
6169 km
1990
i përdorur
5

Jig makinë Boring CMA RD 32 CN

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2005
i përdorur
3

LEVELER - 6HI SACMA SPV45-170

Hagen - Hohenlimburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6427 km
2012
te mira (te perdorura)
4

Makinë për përgjimin e fijeve CMA-hidraulike CMA RH 24DG-Plus

Feucht, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6755 km
2017
aq i mirë sa i ri (ex-display)
4

Slot-mortiser, jo-automatik SICMA CM/M 90

Heule, BelgjikëBelgjikë Vendndodhja e shitësve
6169 km
1991
i përdorur
6

Plattenaufteilsäge MACMAZZA MCP-N-E-PFO

Barntrup, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6496 km
1997
i përdorur
6

Tkurret mbështjellës makinë LERUM PAC MASKIN AB LPK 800 HK

Klipphausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6814 km
2006
i përdorur


cma
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
4

CNC torno STYLE CNC Machines CZ, s.r.o. STYLE 750

Brno - Slatina , Republika ÇekeRepublika Çeke
7114 km
2010
i shkëlqyer (i përdorur)
13

Mbushje me tela OSCARMAX S500 CMAX/90A

Brno, Republika ÇekeRepublika Çeke
7105 km
2015
te mira (te perdorura)
2

TRANSFERIMI PRESS Hydrotec Maschinenbau FSTA2-50

Leipzig, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6727 km
2014
i përdorur
9

makinë hidraulike fillesë CMA RHRM 60D mit Parallelarm

Kreuztal / Germany, GjermaniGjermani
6472 km
2015
i shkëlqyer (i përdorur)
3

SIPËRFAQE PLANER SICMA DT 430

MARIANO COMENSE, ItaliItali
6808 km
i shkëlqyer (i përdorur)
1

TRANSFERIMI PRESS Hydrotec Maschinenbau FSTA2-50

Leipzig, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6727 km
2014
i përdorur
8

CMC 9000 - 8 CMC Machinery CMC 9000 - 8

Ruggell, LiechtensteinLiechtenstein
6751 km
2012
i shkëlqyer (i përdorur)
5

LEVELER 6HI SACMA

Hagen - Hohenlimburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6427 km
2019
aq i mirë sa i ri (ex-display)
3

Koordinuar Stërvitje / frezë CMA CMA 3RD 4506

Zell u. A., GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6658 km
2019
aq i mirë sa i ri (ex-display)
2

linja prerë SACMA

Hagen - Hohenlimburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6427 km
2003
te mira (te perdorura)
7

Pjese e prerjes optimale ACMA DM

Opalenica, PoloniPoloni
6920 km
1993
i shkëlqyer (i përdorur)


cma
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CMA
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .