Blej Makinat e përpunimit të telave të përdorurar (584)

Blej Makinat e përpunimit të telave të përdorurar (584)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Reklamë e klasifikuar
Wafios VDF 80 Wafios VDF 80 Wafios VDF 80 Wafios VDF 80
more images
4
Greqia Ιερισσός
324 km
Prerës teli WAFIOS REUTLINGEN VDF 80
Wafios VDF 80
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS R 21 WAFIOS R 21 WAFIOS R 21 WAFIOS R 21 WAFIOS R 21 WAFIOS R 21 WAFIOS R 21 WAFIOS R 21 WAFIOS R 21 WAFIOS R 21
more images
10
Kroacia Đakovo
484 km
Makinë drejtuese dhe prerëse
WAFIOS R 21
1997
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Greqia Oinoi
431 km
Makinë saldimi me rrjetë
PRATTO Starweld PO
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AGIE-CHARMILLES CUT-400 AGIE-CHARMILLES CUT-400 AGIE-CHARMILLES CUT-400 AGIE-CHARMILLES CUT-400 AGIE-CHARMILLES CUT-400 AGIE-CHARMILLES CUT-400 AGIE-CHARMILLES CUT-400 AGIE-CHARMILLES CUT-400 AGIE-CHARMILLES CUT-400 AGIE-CHARMILLES CUT-400
more images
10
Gjermani Lauchheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1160 km
Makinë EDM
AGIE-CHARMILLES CUT-400
2013
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS WAFIOS WAFIOS WAFIOS WAFIOS WAFIOS WAFIOS WAFIOS WAFIOS WAFIOS WAFIOS WAFIOS WAFIOS WAFIOS WAFIOS
more images
15
Bosnje dhe Hercegovinë
455 km
Makinë për prodhimin e thonjve
WAFIOS
2000
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Fannuc Robocut Alpha 1B Fannuc Robocut Alpha 1B Fannuc Robocut Alpha 1B Fannuc Robocut Alpha 1B Fannuc Robocut Alpha 1B Fannuc Robocut Alpha 1B Fannuc Robocut Alpha 1B Fannuc Robocut Alpha 1B Fannuc Robocut Alpha 1B Fannuc Robocut Alpha 1B
more images
10
Gjermani Grenzach-Wyhlen
1222 km
Makinë EDM me tela
Fannuc Robocut Alpha 1B
1995
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SACMA SP27 SACMA SP27 SACMA SP27 SACMA SP27 SACMA SP27 SACMA SP27 SACMA SP27
more images
7
Italia Calolziocorte
1008 km
BOLTMAKER SACMA SP27 - I RI
SACMA SP27
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EVG POLYBEND 2-16 EVG POLYBEND 2-16 EVG POLYBEND 2-16 EVG POLYBEND 2-16 EVG POLYBEND 2-16 EVG POLYBEND 2-16 EVG POLYBEND 2-16
more images
7
Kroacia Đakovo
484 km
Makinë për lakimin e telave
EVG POLYBEND 2-16
1997
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAX WB100-8A MAX WB100-8A MAX WB100-8A MAX WB100-8A MAX WB100-8A MAX WB100-8A MAX WB100-8A MAX WB100-8A MAX WB100-8A MAX WB100-8A MAX WB100-8A
more images
11
Francës Lyon
1341 km
Makinë për lakimin e telave dhe shiritave
MAX WB100-8A
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS R 31 WAFIOS R 31 WAFIOS R 31
more images
3
Gjermani Grebenau
1347 km
straightening dhe prerja makinë
WAFIOS R 31
1989
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KOCH KGT 25/10 KOCH KGT 25/10 KOCH KGT 25/10 KOCH KGT 25/10 KOCH KGT 25/10 KOCH KGT 25/10 KOCH KGT 25/10 KOCH KGT 25/10 KOCH KGT 25/10 KOCH KGT 25/10 KOCH KGT 25/10 KOCH KGT 25/10 KOCH KGT 25/10
more images
13
Bosnje dhe Hercegovinë Odžak
455 km
Linja e tërheqjes së telit
KOCH KGT 25/10
2016
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AGIE-CHARMILLES CUT 2000 AWC AGIE-CHARMILLES CUT 2000 AWC AGIE-CHARMILLES CUT 2000 AWC AGIE-CHARMILLES CUT 2000 AWC AGIE-CHARMILLES CUT 2000 AWC AGIE-CHARMILLES CUT 2000 AWC AGIE-CHARMILLES CUT 2000 AWC AGIE-CHARMILLES CUT 2000 AWC AGIE-CHARMILLES CUT 2000 AWC AGIE-CHARMILLES CUT 2000 AWC
more images
10
Gjermani Lauchheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1160 km
Makinë EDM me tela
AGIE-CHARMILLES CUT 2000 AWC
2012
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SACMA SP22 SACMA SP22 SACMA SP22 SACMA SP22 SACMA SP22 SACMA SP22
more images
6
Italia Calolziocorte
1008 km
PRINTER PROGRESIV SACMA SP22
SACMA SP22
2023
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
No name SM 3-6 No name SM 3-6 No name SM 3-6 No name SM 3-6 No name SM 3-6 No name SM 3-6 No name SM 3-6
more images
7
Polonia Stary Jaworów
1121 km
Drejtues teli 3-6mm 2015.
No name SM 3-6
2015
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bouvier 3000 Bouvier 3000 Bouvier 3000 Bouvier 3000
more images
4
Francës Lyon
1341 km
Furra
Bouvier 3000
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS R 4 WAFIOS R 4 WAFIOS R 4 WAFIOS R 4 WAFIOS R 4
more images
5
Gjermani Grebenau
1347 km
Makinë për rregullimin dhe prerjen e telave
WAFIOS R 4
1978
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bosnje dhe Hercegovinë Odžak
455 km
Linja e saldimit me rrjetë
Schlatter MG600/MG24.4/10
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ROVELLA S1810 ROVELLA S1810 ROVELLA S1810 ROVELLA S1810 ROVELLA S1810 ROVELLA S1810 ROVELLA S1810 ROVELLA S1810 ROVELLA S1810 ROVELLA S1810
more images
10
Gjermani Lauchheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1160 km
Makinë EDM
ROVELLA S1810
2008
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
meccanica nicoletti CD 22 M3 / BM 2 / SE1 / TC 100 meccanica nicoletti CD 22 M3 / BM 2 / SE1 / TC 100 meccanica nicoletti CD 22 M3 / BM 2 / SE1 / TC 100 meccanica nicoletti CD 22 M3 / BM 2 / SE1 / TC 100 meccanica nicoletti CD 22 M3 / BM 2 / SE1 / TC 100 meccanica nicoletti CD 22 M3 / BM 2 / SE1 / TC 100 meccanica nicoletti CD 22 M3 / BM 2 / SE1 / TC 100 meccanica nicoletti CD 22 M3 / BM 2 / SE1 / TC 100 meccanica nicoletti CD 22 M3 / BM 2 / SE1 / TC 100
more images
9
Gjermani Frankfurt am Main
1336 km
Sistemi i mbështjelljes së kabllove (zhbërthyes + rimbështjellës)
meccanica nicoletti CD 22 M3 / BM 2 / SE1 / TC 100
2012
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MUHR UND BENDER RAVM 15,5 MUHR UND BENDER RAVM 15,5 MUHR UND BENDER RAVM 15,5 MUHR UND BENDER RAVM 15,5 MUHR UND BENDER RAVM 15,5 MUHR UND BENDER RAVM 15,5 MUHR UND BENDER RAVM 15,5 MUHR UND BENDER RAVM 15,5 MUHR UND BENDER RAVM 15,5 MUHR UND BENDER RAVM 15,5 MUHR UND BENDER RAVM 15,5
more images
11
Kroacia Đakovo
484 km
straightening dhe prerja makinë
MUHR UND BENDER RAVM 15,5
1994
punëtori e rregulluar (e përdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bouvier 600 Bouvier 600 Bouvier 600 Bouvier 600 Bouvier 600
more images
5
Francës Lyon
1341 km
Furra
Bouvier 600
2005
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS DF 3 WAFIOS DF 3 WAFIOS DF 3 WAFIOS DF 3 WAFIOS DF 3 WAFIOS DF 3 WAFIOS DF 3 WAFIOS DF 3 WAFIOS DF 3
more images
9
Gjermani Grebenau
1347 km
zinxhir makinë Lidhje gardh
WAFIOS DF 3
1980
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Turqia Serel, 45030 Keçiliköy Osb/Manisa Merkez/Manisa, Türkiye
676 km
Makinë gjysmë automatike për lëkurë dhe shtrëngim
Curti SSCM
2011
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HURCO BMC 30/M HURCO BMC 30/M HURCO BMC 30/M
more images
3
Gjermani
1340 km
Qendra e përpunimit - vertikale
HURCO BMC 30/M
1997
dore e dyte
Thirrni

Vula e besimit

Përmes tregtarëve të certifikuar Machineseeker

Vula e besimit
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS R31-PL WAFIOS R31-PL WAFIOS R31-PL WAFIOS R31-PL
more images
4
Bosnje dhe Hercegovinë Odžak
455 km
Makinë e drejtë dhe e prerë
WAFIOS R31-PL
1989
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
guidetti SINCRO 315 EKO guidetti SINCRO 315 EKO
more images
2
Greqia Ασπρόπυργος
452 km
riciklimi i kabllove
guidetti SINCRO 315 EKO
2019
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kroacia Đakovo
484 km
Makinë për lakimin e telave
VIBRA V 25
2017
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS R 2 WAFIOS R 2 WAFIOS R 2 WAFIOS R 2 WAFIOS R 2
more images
5
Gjermani Grebenau
1347 km
Makinë për drejtimin dhe prerjen e telave
WAFIOS R 2
1980
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KAMAX-BOSS TS KAMAX-BOSS TS KAMAX-BOSS TS KAMAX-BOSS TS KAMAX-BOSS TS
more images
5
Gjermani Wiesbaden
(Vendndodhja e tregtarit)
1359 km
prestar teli
KAMAX-BOSS TS
1962
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Blue Laser Tools BLT 2000 Blue Laser Tools BLT 2000 Blue Laser Tools BLT 2000 Blue Laser Tools BLT 2000 Blue Laser Tools BLT 2000
more images
5
Gjermani
1340 km
makinë saldimi me lazer
Blue Laser Tools BLT 2000
2020
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bosnje dhe Hercegovinë Odžak
455 km
Linja e rrotullimit të ftohtë
TEUREMA TV-60
2004
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
RORSCHACH GF1
more images
1
Gjermani Hamburg
1575 km
Wood makinë vidhos mulliri
RORSCHACH GF1
1970
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER RM 40 BIHLER RM 40 BIHLER RM 40 BIHLER RM 40 BIHLER RM 40 BIHLER RM 40 BIHLER RM 40 BIHLER RM 40 BIHLER RM 40 BIHLER RM 40
more images
10
Gjermani Grebenau
1347 km
Makinë stampimi dhe lakimi
BIHLER RM 40
1982
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HERMLE UWF 1202 H HERMLE UWF 1202 H HERMLE UWF 1202 H HERMLE UWF 1202 H
more images
4
Gjermani
1340 km
Qendra e përpunimit - vertikale
HERMLE UWF 1202 H
1992
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Hamburg
1575 km
Makinë drejtuese
HILGELAND PN4
1985
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SPINNER U5-1520 SPINNER U5-1520 SPINNER U5-1520 SPINNER U5-1520 SPINNER U5-1520
more images
5
Gjermani
1340 km
Qendra e përpunimit - universale
SPINNER U5-1520
2010
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Hamburg
1575 km
makinë treguese
MENN KM 15
2000
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SPINNER U5-2520-V2 SPINNER U5-2520-V2 SPINNER U5-2520-V2 SPINNER U5-2520-V2 SPINNER U5-2520-V2
more images
5
Gjermani
1340 km
Qendra e përpunimit - universale
SPINNER U5-2520-V2
2017
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HILGELAND PN1
more images
1
Gjermani Hamburg
1575 km
makinë treguese
HILGELAND PN1
1968
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GILDEMEISTER CTX 310 GILDEMEISTER CTX 310 GILDEMEISTER CTX 310 GILDEMEISTER CTX 310 GILDEMEISTER CTX 310 GILDEMEISTER CTX 310 GILDEMEISTER CTX 310 GILDEMEISTER CTX 310 GILDEMEISTER CTX 310
more images
9
Gjermani
1340 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
GILDEMEISTER CTX 310
2002
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
OMEGA 122CL
more images
1
Gjermani
1576 km
2 die - 2 goditje transfer header
OMEGA 122CL
1989
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAGNER WPB 340 A WAGNER WPB 340 A WAGNER WPB 340 A WAGNER WPB 340 A WAGNER WPB 340 A WAGNER WPB 340 A WAGNER WPB 340 A WAGNER WPB 340 A
more images
8
Gjermani
1340 km
Sharrë automatike e brezit - horizontale
WAGNER WPB 340 A
1993
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani
1576 km
Makinë drejtuese
HILGELAND PN4
1986
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TRENNJAEGER TEBA 240 CF TRENNJAEGER TEBA 240 CF TRENNJAEGER TEBA 240 CF TRENNJAEGER TEBA 240 CF TRENNJAEGER TEBA 240 CF TRENNJAEGER TEBA 240 CF
more images
6
Gjermani
1340 km
Sharrë automatike e brezit - horizontale
TRENNJAEGER TEBA 240 CF
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MENN GW62
more images
1
Gjermani
1576 km
Rrota e nofullës së sheshtë
MENN GW62
1979
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KEYENCE IM 7020 KEYENCE IM 7020 KEYENCE IM 7020 KEYENCE IM 7020
more images
4
Gjermani
1340 km
Makinë matëse
KEYENCE IM 7020
2019
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani
1576 km
Rrota e nofullës së sheshtë
MENN GW62
1973
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani
1576 km
Makinë për bluarje me fije me vida druri
RORSCHACH GF5
1983
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani
1576 km
shtypje e ftohtë e arrave
NATIONAL M16-S2
1980
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani
1576 km
4 die - 4 goditje transfer header
MALMEDIE K64
1981
dore e dyte
Thirrni