➤ Blerje Makinat e përpunimit të telave të përdorura (595 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej Makinat e përpunimit të telave të përdorurar (595)

Blej Makinat e përpunimit të telave të përdorurar (595)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Reklamë e klasifikuar
DAK-DE ANGELI KINOMAT 970116DAK-DE ANGELI KINOMAT 970116DAK-DE ANGELI KINOMAT 970116DAK-DE ANGELI KINOMAT 970116DAK-DE ANGELI KINOMAT 970116DAK-DE ANGELI KINOMAT 970116DAK-DE ANGELI KINOMAT 970116DAK-DE ANGELI KINOMAT 970116DAK-DE ANGELI KINOMAT 970116DAK-DE ANGELI KINOMAT 970116DAK-DE ANGELI KINOMAT 970116DAK-DE ANGELI KINOMAT 970116DAK-DE ANGELI KINOMAT 970116DAK-DE ANGELI KINOMAT 970116DAK-DE ANGELI KINOMAT 970116
more images
Bullgaria Marino Pole
268 km
SISTEMI I PRODHIMIT TË mbështjelljes së mbështjelljes
DAK-DE ANGELI KINOMAT 970116
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SMH 1600 1600SMH 1600 1600SMH 1600 1600SMH 1600 1600SMH 1600 1600SMH 1600 1600SMH 1600 1600SMH 1600 1600SMH 1600 1600SMH 1600 1600
more images
Kroacia Đakovo
484 km
saldator rrjetë
SMH 1600 1600
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS R31-PLWAFIOS R31-PLWAFIOS R31-PLWAFIOS R31-PL
more images
Bosnje dhe Hercegovinë Odžak
455 km
Makinë e drejtë dhe e prerë
WAFIOS R31-PL
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Witech 605Witech 605Witech 605Witech 605
more images
Republika Çeke Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien
940 km
Qendër përpunimi
Witech 605
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Greqia Oinoi
431 km
Linja e saldimit Μesh
PRATTO Starweld POBH
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SINC Nations Razzoor Series Cable Granulating MachineSINC Nations Razzoor Series Cable Granulating MachineSINC Nations Razzoor Series Cable Granulating MachineSINC Nations Razzoor Series Cable Granulating MachineSINC Nations Razzoor Series Cable Granulating MachineSINC Nations Razzoor Series Cable Granulating MachineSINC Nations Razzoor Series Cable Granulating MachineSINC Nations Razzoor Series Cable Granulating MachineSINC Nations Razzoor Series Cable Granulating MachineSINC Nations Razzoor Series Cable Granulating MachineSINC Nations Razzoor Series Cable Granulating MachineSINC Nations Razzoor Series Cable Granulating MachineSINC Nations Razzoor Series Cable Granulating MachineSINC Nations Razzoor Series Cable Granulating Machine
more images
Turqia No:, Egemenlik, 6132. Sk. No:1, 35070 Bornova/İzmir, Türkiye
676 km
prerës teli
SINC Nations Razzoor Series Cable Granulating Machine
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DAK-DE ANGELI KINOMAT 970115DAK-DE ANGELI KINOMAT 970115DAK-DE ANGELI KINOMAT 970115DAK-DE ANGELI KINOMAT 970115DAK-DE ANGELI KINOMAT 970115DAK-DE ANGELI KINOMAT 970115DAK-DE ANGELI KINOMAT 970115DAK-DE ANGELI KINOMAT 970115DAK-DE ANGELI KINOMAT 970115DAK-DE ANGELI KINOMAT 970115DAK-DE ANGELI KINOMAT 970115DAK-DE ANGELI KINOMAT 970115DAK-DE ANGELI KINOMAT 970115DAK-DE ANGELI KINOMAT 970115DAK-DE ANGELI KINOMAT 970115
more images
Bullgaria Marino Pole
268 km
SISTEMI I PRODHIMIT TË mbështjelljes së mbështjelljes
DAK-DE ANGELI KINOMAT 970115
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SMH 2000 2000SMH 2000 2000SMH 2000 2000SMH 2000 2000SMH 2000 2000SMH 2000 2000SMH 2000 2000SMH 2000 2000SMH 2000 2000
more images
Kroacia Đakovo
484 km
saldator rrjetë
SMH 2000 2000
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wafios N4 N75
more images
Bosnje dhe Hercegovinë Odžak
455 km
pres me kunja teli
Wafios N4 N75
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS AHL 42WAFIOS AHL 42WAFIOS AHL 42
more images
Gjermani Grebenau
1 347 km
mbështjell me tela të shtyrë
WAFIOS AHL 42
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Greqia Oinoi
431 km
Makinë saldimi me rrjetë
PRATTO Starweld PE
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EVG PCN 3-16EVG PCN 3-16EVG PCN 3-16EVG PCN 3-16EVG PCN 3-16EVG PCN 3-16EVG PCN 3-16EVG PCN 3-16EVG PCN 3-16EVG PCN 3-16EVG PCN 3-16EVG PCN 3-16EVG PCN 3-16EVG PCN 3-16
more images
Gjermani Panketal
1 373 km
Makinë për drejtimin dhe prerjen e telave
EVG PCN 3-16
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DAK-DE ANGELI KINOMAT 970114DAK-DE ANGELI KINOMAT 970114DAK-DE ANGELI KINOMAT 970114DAK-DE ANGELI KINOMAT 970114DAK-DE ANGELI KINOMAT 970114DAK-DE ANGELI KINOMAT 970114DAK-DE ANGELI KINOMAT 970114DAK-DE ANGELI KINOMAT 970114DAK-DE ANGELI KINOMAT 970114DAK-DE ANGELI KINOMAT 970114DAK-DE ANGELI KINOMAT 970114DAK-DE ANGELI KINOMAT 970114DAK-DE ANGELI KINOMAT 970114DAK-DE ANGELI KINOMAT 970114DAK-DE ANGELI KINOMAT 970114
more images
Bullgaria Marino Pole
268 km
SISTEMI I PRODHIMIT TË mbështjelljes së mbështjelljes
DAK-DE ANGELI KINOMAT 970114
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MUHR UND BENDER RAVM 15,5MUHR UND BENDER RAVM 15,5MUHR UND BENDER RAVM 15,5MUHR UND BENDER RAVM 15,5MUHR UND BENDER RAVM 15,5MUHR UND BENDER RAVM 15,5MUHR UND BENDER RAVM 15,5MUHR UND BENDER RAVM 15,5MUHR UND BENDER RAVM 15,5MUHR UND BENDER RAVM 15,5MUHR UND BENDER RAVM 15,5
more images
Kroacia Đakovo
484 km
straightening dhe prerja makinë
MUHR UND BENDER RAVM 15,5
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Lüdenscheid
1 475 km
Makinë për prerjen e telave
WAFIOS R 21
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KROLLMANN DWU 1/SKROLLMANN DWU 1/S
more images
Gjermani Grebenau
1 347 km
Makinë rrotulluese me tregues
KROLLMANN DWU 1/S
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Greqia Oinoi
431 km
Makinë saldimi me rrjetë
PRATTO Starweld PO
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hilgeland Nutap HE4-40AHilgeland Nutap HE4-40AHilgeland Nutap HE4-40AHilgeland Nutap HE4-40AHilgeland Nutap HE4-40AHilgeland Nutap HE4-40AHilgeland Nutap HE4-40AHilgeland Nutap HE4-40AHilgeland Nutap HE4-40AHilgeland Nutap HE4-40AHilgeland Nutap HE4-40AHilgeland Nutap HE4-40AHilgeland Nutap HE4-40AHilgeland Nutap HE4-40A
more images
Gjermani München
1 032 km
Makinë prerëse teli/formues të ftohtë
Hilgeland Nutap HE4-40A
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DAK-DE ANGELI KINOMAT 970113DAK-DE ANGELI KINOMAT 970113DAK-DE ANGELI KINOMAT 970113DAK-DE ANGELI KINOMAT 970113DAK-DE ANGELI KINOMAT 970113DAK-DE ANGELI KINOMAT 970113DAK-DE ANGELI KINOMAT 970113DAK-DE ANGELI KINOMAT 970113DAK-DE ANGELI KINOMAT 970113DAK-DE ANGELI KINOMAT 970113DAK-DE ANGELI KINOMAT 970113DAK-DE ANGELI KINOMAT 970113DAK-DE ANGELI KINOMAT 970113DAK-DE ANGELI KINOMAT 970113DAK-DE ANGELI KINOMAT 970113
more images
Bullgaria Marino Pole
268 km
SISTEMI I PRODHIMIT TË mbështjelljes së mbështjelljes
DAK-DE ANGELI KINOMAT 970113
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHNELL SCHEAR LINE 150 V1SCHNELL SCHEAR LINE 150 V1SCHNELL SCHEAR LINE 150 V1SCHNELL SCHEAR LINE 150 V1SCHNELL SCHEAR LINE 150 V1SCHNELL SCHEAR LINE 150 V1SCHNELL SCHEAR LINE 150 V1SCHNELL SCHEAR LINE 150 V1SCHNELL SCHEAR LINE 150 V1SCHNELL SCHEAR LINE 150 V1
more images
Kroacia Đakovo
484 km
Makinë me shufra të prera në gjatësi
SCHNELL SCHEAR LINE 150 V1
Tregtar i verifikuar
Thirrni
ankand
Jäger 835501Jäger 835501Jäger 835501Jäger 835501Jäger 835501Jäger 835501Jäger 835501Jäger 835501Jäger 835501Jäger 835501
Gjermani Dohna
1 197 km
Jäger bandolier gjysmë automatike 835501
Jäger 835501
Reklamë e klasifikuar
BIHLER MACH 05BIHLER MACH 05BIHLER MACH 05BIHLER MACH 05BIHLER MACH 05BIHLER MACH 05BIHLER MACH 05BIHLER MACH 05BIHLER MACH 05
more images
Gjermani Grebenau
1 347 km
Makinë stampimi dhe lakimi
BIHLER MACH 05
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schnell R8Schnell R8Schnell R8Schnell R8Schnell R8Schnell R8
more images
Bosnje dhe Hercegovinë Odžak
455 km
makinë për drejtimin e telave
Schnell R8
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hach DR3900Hach DR3900Hach DR3900Hach DR3900Hach DR3900Hach DR3900
more images
Polonia Żychlin
1 235 km
Analizator spektrofotometri Hach DR 3900
Hach DR3900
Thirrni
Siegel

Vula e besimit

Përmes tregtarëve të certifikuar Machineseeker

Vula e besimit
Reklamë e klasifikuar
DAK-DE ANGELI KINOMAT 970112DAK-DE ANGELI KINOMAT 970112DAK-DE ANGELI KINOMAT 970112DAK-DE ANGELI KINOMAT 970112DAK-DE ANGELI KINOMAT 970112DAK-DE ANGELI KINOMAT 970112DAK-DE ANGELI KINOMAT 970112DAK-DE ANGELI KINOMAT 970112DAK-DE ANGELI KINOMAT 970112DAK-DE ANGELI KINOMAT 970112DAK-DE ANGELI KINOMAT 970112DAK-DE ANGELI KINOMAT 970112DAK-DE ANGELI KINOMAT 970112DAK-DE ANGELI KINOMAT 970112DAK-DE ANGELI KINOMAT 970112
more images
Bullgaria Marino Pole
268 km
SISTEMI I PRODHIMIT TË mbështjelljes së mbështjelljes
DAK-DE ANGELI KINOMAT 970112
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Filzmoser GT4Filzmoser GT4Filzmoser GT4Filzmoser GT4Filzmoser GT4Filzmoser GT4Filzmoser GT4Filzmoser GT4Filzmoser GT4Filzmoser GT4Filzmoser GT4Filzmoser GT4Filzmoser GT4
more images
Kroacia Đakovo
484 km
saldator rrjetë
Filzmoser GT4
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hex key straightening machine CK-703
more images
Sllovakia Kollárova 4096/88, 036 01 Martin, Slovensko
885 km
Makinë për drejtimin e telave
Hex key straightening machine CK-703
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER ORM-0BIHLER ORM-0BIHLER ORM-0BIHLER ORM-0BIHLER ORM-0
more images
Gjermani Grebenau
1 347 km
Makinë stampimi dhe lakimi
BIHLER ORM-0
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DAK-DE ANGELI KINOMAT 970117DAK-DE ANGELI KINOMAT 970117DAK-DE ANGELI KINOMAT 970117DAK-DE ANGELI KINOMAT 970117DAK-DE ANGELI KINOMAT 970117DAK-DE ANGELI KINOMAT 970117DAK-DE ANGELI KINOMAT 970117DAK-DE ANGELI KINOMAT 970117DAK-DE ANGELI KINOMAT 970117DAK-DE ANGELI KINOMAT 970117DAK-DE ANGELI KINOMAT 970117DAK-DE ANGELI KINOMAT 970117DAK-DE ANGELI KINOMAT 970117DAK-DE ANGELI KINOMAT 970117DAK-DE ANGELI KINOMAT 970117
more images
Bullgaria Marino Pole
268 km
SISTEMI I PRODHIMIT TË mbështjelljes së mbështjelljes
DAK-DE ANGELI KINOMAT 970117
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VEB Drahtziehmaschinenwerk Gruna VEB Drahtziehmaschinenwerk Gruna VEB Drahtziehmaschinenwerk Gruna VEB Drahtziehmaschinenwerk Gruna VEB Drahtziehmaschinenwerk Gruna VEB Drahtziehmaschinenwerk Gruna
more images
Sllovakia Kollárova 4096/88, 036 01 Martin, Slovensko
885 km
Makinë për vizatim teli
VEB Drahtziehmaschinenwerk Gruna
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER GRM 50BIHLER GRM 50BIHLER GRM 50BIHLER GRM 50BIHLER GRM 50BIHLER GRM 50
more images
Gjermani Grebenau
1 347 km
Makinë shpuese dhe përkulëse
BIHLER GRM 50
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bongard Bongard Bongard Bongard
more images
Sllovakia Kollárova 4096/88, 036 01 Martin, Slovensko
885 km
rrotullues vertikal
Bongard
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS WSR 1WAFIOS WSR 1WAFIOS WSR 1WAFIOS WSR 1WAFIOS WSR 1
more images
Gjermani Grebenau
1 347 km
Ringformimi- dhe makina e saldimit
WAFIOS WSR 1
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER RM 35BIHLER RM 35BIHLER RM 35BIHLER RM 35
more images
Gjermani Grebenau
1 347 km
Makinë stampimi dhe lakimi
BIHLER RM 35
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER RM 35BIHLER RM 35BIHLER RM 35BIHLER RM 35BIHLER RM 35BIHLER RM 35BIHLER RM 35BIHLER RM 35BIHLER RM 35
more images
Gjermani Grebenau
1 347 km
Makinë stampimi dhe lakimi
BIHLER RM 35
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS WDR 2WAFIOS WDR 2WAFIOS WDR 2
more images
Gjermani Grebenau
1 347 km
Unazë dredha makine
WAFIOS WDR 2
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER GRM 100BIHLER GRM 100BIHLER GRM 100BIHLER GRM 100BIHLER GRM 100BIHLER GRM 100BIHLER GRM 100BIHLER GRM 100BIHLER GRM 100BIHLER GRM 100
more images
Gjermani Grebenau
1 347 km
Makinë stampimi dhe lakimi
BIHLER GRM 100
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DEITERS SRM 10DEITERS SRM 10DEITERS SRM 10DEITERS SRM 10DEITERS SRM 10DEITERS SRM 10
more images
Gjermani Grebenau
1 347 km
straightening dhe prerja makinë
DEITERS SRM 10
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Buendgens UD 2Buendgens UD 2Buendgens UD 2Buendgens UD 2Buendgens UD 2
more images
Gjermani Grebenau
1 347 km
straightening dhe prerja makinë
Buendgens UD 2
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GRAUER SR 03GRAUER SR 03GRAUER SR 03GRAUER SR 03GRAUER SR 03
more images
Gjermani Grebenau
1 347 km
straightening dhe prerja makinë
GRAUER SR 03
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS R 3WAFIOS R 3WAFIOS R 3WAFIOS R 3
more images
Gjermani Grebenau
1 347 km
Makinë për drejtimin dhe prerjen e telave
WAFIOS R 3
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS R 31WAFIOS R 31WAFIOS R 31
more images
Gjermani Grebenau
1 347 km
straightening dhe prerja makinë
WAFIOS R 31
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS RS 4WAFIOS RS 4WAFIOS RS 4WAFIOS RS 4WAFIOS RS 4
more images
Gjermani Grebenau
1 347 km
straightening dhe prerja makinë
WAFIOS RS 4
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS PDR 60WAFIOS PDR 60WAFIOS PDR 60
more images
Gjermani Grebenau
1 347 km
straightening dhe prerja makinë
WAFIOS PDR 60
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS R 4WAFIOS R 4WAFIOS R 4WAFIOS R 4WAFIOS R 4
more images
Gjermani Grebenau
1 347 km
Makinë për rregullimin dhe prerjen e telave
WAFIOS R 4
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS RFB 5WAFIOS RFB 5WAFIOS RFB 5WAFIOS RFB 5
more images
Gjermani Grebenau
1 347 km
straightening dhe prerja makinë
WAFIOS RFB 5
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS N 90WAFIOS N 90WAFIOS N 90WAFIOS N 90WAFIOS N 90WAFIOS N 90WAFIOS N 90WAFIOS N 90
more images
Gjermani Grebenau
1 347 km
Makinë gozhdash me performancë të lartë
WAFIOS N 90
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BUENDGENS UDRBUENDGENS UDRBUENDGENS UDRBUENDGENS UDRBUENDGENS UDR
more images
Gjermani D - Hessen
1 355 km
Straightening dhe makinë të nxehtë lamtumire
BUENDGENS UDR
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS R 21WAFIOS R 21WAFIOS R 21WAFIOS R 21WAFIOS R 21
more images
Gjermani D - Hessen
1 355 km
Makinë për drejtimin dhe prerjen e telave
WAFIOS R 21
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER GRM 80BIHLER GRM 80BIHLER GRM 80BIHLER GRM 80BIHLER GRM 80BIHLER GRM 80BIHLER GRM 80BIHLER GRM 80
more images
Gjermani Grebenau
1 347 km
Makinë shpuese dhe përkulëse
BIHLER GRM 80
Tregtar i verifikuar
Thirrni