Blej Makina për drejtimin e telave të përdorurar (57)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinat e përpunimit të telave Makina për drejtimin e telave
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS R 21 WAFIOS R 21 WAFIOS R 21 WAFIOS R 21 WAFIOS R 21 WAFIOS R 21 WAFIOS R 21 WAFIOS R 21 WAFIOS R 21 WAFIOS R 21
more images
10
Kroacia Đakovo
484 km
Makinë drejtuese dhe prerëse
WAFIOS R 21
1997
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS R 31 WAFIOS R 31 WAFIOS R 31
more images
3
Gjermani Grebenau
1347 km
straightening dhe prerja makinë
WAFIOS R 31
1989
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
No name SM 3-6 No name SM 3-6 No name SM 3-6 No name SM 3-6 No name SM 3-6 No name SM 3-6 No name SM 3-6
more images
7
Polonia Stary Jaworów
1121 km
Drejtues teli 3-6mm 2015.
No name SM 3-6
2015
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS R31-PL WAFIOS R31-PL WAFIOS R31-PL WAFIOS R31-PL
more images
4
Bosnje dhe Hercegovinë Odžak
455 km
Makinë e drejtë dhe e prerë
WAFIOS R31-PL
1989
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Norderstedt
1591 km
Makinë për rregullimin dhe prerjen e telave
WAFIOS R33
2003
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Leipzig
1281 km
Makinë për drejtimin dhe prerjen e telave
Macsoft F 412
1995
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MUHR UND BENDER RAVM 15,5 MUHR UND BENDER RAVM 15,5 MUHR UND BENDER RAVM 15,5 MUHR UND BENDER RAVM 15,5 MUHR UND BENDER RAVM 15,5 MUHR UND BENDER RAVM 15,5 MUHR UND BENDER RAVM 15,5 MUHR UND BENDER RAVM 15,5 MUHR UND BENDER RAVM 15,5 MUHR UND BENDER RAVM 15,5 MUHR UND BENDER RAVM 15,5
more images
11
Kroacia Đakovo
484 km
straightening dhe prerja makinë
MUHR UND BENDER RAVM 15,5
1994
punëtori e rregulluar (e përdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS R 4 WAFIOS R 4 WAFIOS R 4 WAFIOS R 4 WAFIOS R 4
more images
5
Gjermani Grebenau
1347 km
Makinë për rregullimin dhe prerjen e telave
WAFIOS R 4
1978
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Serbia Mladenovac
366 km
Wire Straightening dhe Prerje Machine
Mashtronics IS-5/IS-8/IS-10/IS-16
2019
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PRATTO EFTHI 358R 3MS PRATTO EFTHI 358R 3MS PRATTO EFTHI 358R 3MS PRATTO EFTHI 358R 3MS PRATTO EFTHI 358R 3MS PRATTO EFTHI 358R 3MS PRATTO EFTHI 358R 3MS PRATTO EFTHI 358R 3MS PRATTO EFTHI 358R 3MS PRATTO EFTHI 358R 3MS
more images
10
Bosnje dhe Hercegovinë Odžak
455 km
Drejt dhe prerë
PRATTO EFTHI 358R 3MS
2005
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS RS41
more images
1
Gjermani Norderstedt
1591 km
straightening dhe prerja makinë
WAFIOS RS41
1980
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WMW URP 80 WMW URP 80 WMW URP 80 WMW URP 80
more images
4
Gjermani Willich
1533 km
Makinë drejtuese me 3 rrotulla
WMW URP 80
1965
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ASCO VIDAK IŽ 3 ASCO VIDAK IŽ 3 ASCO VIDAK IŽ 3 ASCO VIDAK IŽ 3 ASCO VIDAK IŽ 3 ASCO VIDAK IŽ 3 ASCO VIDAK IŽ 3
more images
7
Kroacia Đakovo
484 km
Makinë drejtuese dhe prerëse
ASCO VIDAK IŽ 3
1990
punëtori e rregulluar (e përdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS R 2 WAFIOS R 2 WAFIOS R 2 WAFIOS R 2 WAFIOS R 2
more images
5
Gjermani Grebenau
1347 km
Makinë për drejtimin dhe prerjen e telave
WAFIOS R 2
1980
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bronx PBR-8 RF Bronx PBR-8 RF Bronx PBR-8 RF Bronx PBR-8 RF Bronx PBR-8 RF Bronx PBR-8 RF Bronx PBR-8 RF Bronx PBR-8 RF Bronx PBR-8 RF Bronx PBR-8 RF Bronx PBR-8 RF Bronx PBR-8 RF Bronx PBR-8 RF Bronx PBR-8 RF Bronx PBR-8 RF
more images
15
Italia Udine
781 km
Makinë drejtuese BRONX PBR-8 RF
Bronx PBR-8 RF
punëtori e rregulluar (e përdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Tecnoimpianti 00 Tecnoimpianti 00 Tecnoimpianti 00 Tecnoimpianti 00 Tecnoimpianti 00 Tecnoimpianti 00 Tecnoimpianti 00 Tecnoimpianti 00 Tecnoimpianti 00 Tecnoimpianti 00 Tecnoimpianti 00 Tecnoimpianti 00 Tecnoimpianti 00
more images
13
Bosnje dhe Hercegovinë Odžak
455 km
Makinë e drejtë dhe e prerë
Tecnoimpianti 00
1982
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SASPI 20101
more images
1
Gjermani Norderstedt
1591 km
straightening dhe prerja makinë
SASPI 20101
1990
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KOCH D 5 - F KOCH D 5 - F KOCH D 5 - F KOCH D 5 - F
more images
4
Gjermani Willich
1533 km
makina për drejtimin dhe prerjen e telave
KOCH D 5 - F
1974
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VITARI VR 12 VITARI VR 12 VITARI VR 12 VITARI VR 12 VITARI VR 12 VITARI VR 12 VITARI VR 12 VITARI VR 12 VITARI VR 12
more images
9
Kroacia Đakovo
484 km
Makinë drejtuese dhe prerëse
VITARI VR 12
1985
punëtori e rregulluar (e përdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GRAUER SR 03 GRAUER SR 03 GRAUER SR 03 GRAUER SR 03 GRAUER SR 03
more images
5
Gjermani Grebenau
1347 km
straightening dhe prerja makinë
GRAUER SR 03
1982
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VITARI NR 210 VITARI NR 210 VITARI NR 210 VITARI NR 210 VITARI NR 210 VITARI NR 210 VITARI NR 210 VITARI NR 210
more images
8
Francës Lyon
1341 km
Makinë për drejtimin e telave
VITARI NR 210
2000
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KOCH WD 1
more images
1
Gjermani Norderstedt
1591 km
Makinë për rregullimin dhe prerjen e telave
KOCH WD 1
1989
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wafios RS 4 Wafios RS 4 Wafios RS 4 Wafios RS 4 Wafios RS 4 Wafios RS 4 Wafios RS 4 Wafios RS 4
more images
8
Kroacia Đakovo
(Vendndodhja e tregtarit)
484 km
Wafios sërightening dhe makinë prerëse
Wafios RS 4
1985
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BUENDGENS UDR BUENDGENS UDR BUENDGENS UDR BUENDGENS UDR BUENDGENS UDR
more images
5
Gjermani
1355 km
Straightening dhe makinë të nxehtë lamtumire
BUENDGENS UDR
1989
shume mire (e perdorur)
Thirrni

Vula e besimit

Përmes tregtarëve të certifikuar Machineseeker

Vula e besimit
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS R31
more images
1
Gjermani Norderstedt
1591 km
Makinë për rregullimin dhe prerjen e telave
WAFIOS R31
2000
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kutna Hora NRB 12A Kutna Hora NRB 12A Kutna Hora NRB 12A Kutna Hora NRB 12A Kutna Hora NRB 12A Kutna Hora NRB 12A Kutna Hora NRB 12A Kutna Hora NRB 12A Kutna Hora NRB 12A
more images
9
Kroacia Đakovo
484 km
straightening dhe prerja makinë
Kutna Hora NRB 12A
1997
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS R 3 WAFIOS R 3 WAFIOS R 3 WAFIOS R 3
more images
4
Gjermani Grebenau
1347 km
Makinë për drejtimin dhe prerjen e telave
WAFIOS R 3
1980
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Norderstedt
1591 km
Makinë për drejtimin dhe prerjen e telave
WMW UDARA10
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kroacia Đakovo
484 km
straightening dhe prerja makinë
DELLISI 5 TDE R 12
2001
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS RS 41 WAFIOS RS 41 WAFIOS RS 41 WAFIOS RS 41
more images
4
Gjermani Grebenau
1347 km
straightening dhe prerja makinë
WAFIOS RS 41
1980
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS DR/F30
more images
1
Gjermani Norderstedt
1591 km
Makinë për drejtimin dhe prerjen e telave
WAFIOS DR/F30
1955
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VITARI NR 10 VITARI NR 10 VITARI NR 10 VITARI NR 10 VITARI NR 10 VITARI NR 10
more images
6
Kroacia Đakovo
(Vendndodhja e tregtarit)
484 km
Straightening dhe prerë makine
VITARI NR 10
1979
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DEITERS SRM 10 DEITERS SRM 10 DEITERS SRM 10 DEITERS SRM 10 DEITERS SRM 10 DEITERS SRM 10
more images
6
Gjermani Grebenau
1347 km
straightening dhe prerja makinë
DEITERS SRM 10
1984
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Norderstedt
1591 km
straightening dhe prerja makinë
BÜNDGENS UD2
1961
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wafios R 2 Wafios R 2 Wafios R 2
more images
3
Kroacia Đakovo
(Vendndodhja e tregtarit)
484 km
Straightening dhe prerë makine
Wafios R 2
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DECOUX DC 8-16
more images
1
Gjermani Grebenau
(Vendndodhja e tregtarit)
1347 km
straightening dhe prerja makinë
DECOUX DC 8-16
1979
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Norderstedt
1591 km
Makinë për rregullimin dhe prerjen e telave
WAFIOS R7/50
1975
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Vitari Vitari Vitari Vitari Vitari Vitari
more images
6
Kroacia Đakovo
(Vendndodhja e tregtarit)
484 km
straightening dhe prerja makinë
Vitari
1985
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Buendgens UD 2 Buendgens UD 2 Buendgens UD 2 Buendgens UD 2 Buendgens UD 2
more images
5
Gjermani Grebenau
1347 km
straightening dhe prerja makinë
Buendgens UD 2
1970
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VITARI NR3
more images
1
Gjermani Norderstedt
1591 km
straightening dhe prerja makinë
VITARI NR3
1980
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VITARI NR16 VITARI NR16 VITARI NR16 VITARI NR16 VITARI NR16 VITARI NR16 VITARI NR16 VITARI NR16
more images
8
Kroacia Đakovo
484 km
Makinë drejtuese dhe prerëse
VITARI NR16
1980
punëtori e rregulluar (e përdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS RFB 5 WAFIOS RFB 5 WAFIOS RFB 5 WAFIOS RFB 5
more images
4
Gjermani Grebenau
1347 km
straightening dhe prerja makinë
WAFIOS RFB 5
1974
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Norderstedt
1591 km
UDARA
WMW UDARA 6,3
1971
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Norderstedt
1591 km
straightening dhe prerja makinë
WAFIOS R51PL
1990
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DEITERS DaE
more images
1
Gjermani Norderstedt
1591 km
straightening dhe prerja makinë
DEITERS DaE
1977
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Norderstedt
1591 km
Makinë për drejtimin dhe prerjen e telave
WAFIOS R4
1973
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS RS40S
more images
1
Gjermani Norderstedt
1591 km
straightening dhe prerja makinë
WAFIOS RS40S
1980
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VITARI NR1/S
more images
1
Gjermani Norderstedt
1591 km
straightening dhe prerja makinë
VITARI NR1/S
1982
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Norderstedt
1591 km
Makinë për rregullimin dhe prerjen e telave
WAFIOS R33
2004
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DEITERS DaE
more images
1
Gjermani Norderstedt
1591 km
straightening dhe prerja makinë
DEITERS DaE
1977
dore e dyte
Thirrni