kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Makina për prerjen e telave të përdorurar

Përpunimi i telave Makina për prerjen e telave
Reklamë e klasifikuar
Turqia No:, Egemenlik, 6132. Sk. No:1, 35070 Bornova/İzmir, Türkiye
676 km
Makinë për granulimin e kabllove
SINC Nations Razzoor Series
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Harex Harex Harex Harex Harex
more images
5
Bosnje dhe Hercegovinë Odzak
(Vendndodhja e tregtarit)
455 km
fibrave milled prerë
Harex
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KAMAX-BOSS TS KAMAX-BOSS TS KAMAX-BOSS TS KAMAX-BOSS TS KAMAX-BOSS TS
more images
5
Gjermani Wiesbaden
(Vendndodhja e tregtarit)
1359 km
prestar teli
KAMAX-BOSS TS
1962
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Komax Komax Komax Komax Komax Komax Komax Komax Komax Komax Komax Komax
more images
12
Polonia Jasin
1274 km
Komax Gamma 333 PC Moduli i dyfishtë
Komax
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SINC Mini Razzoor150 Cable Granulator Machine SINC Mini Razzoor150 Cable Granulator Machine SINC Mini Razzoor150 Cable Granulator Machine SINC Mini Razzoor150 Cable Granulator Machine SINC Mini Razzoor150 Cable Granulator Machine SINC Mini Razzoor150 Cable Granulator Machine SINC Mini Razzoor150 Cable Granulator Machine SINC Mini Razzoor150 Cable Granulator Machine
more images
8
Turqia Egemenlik, Aydınlar Cd. No:120, 35070 Bornova/İzmir, Türkiye
677 km
Makinë granulator kabllor
SINC Mini Razzoor150 Cable Granulator Machine
2022
I ri
Thirrni

Përdorur Makina për prerjen e telave

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.