kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
tregojnë më pak
trego më shumë
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Makina saldimi me rrjetë teli të përdorurar

Përpunimi i telave Makina saldimi me rrjetë teli
Reklamë e klasifikuar
SMEI LG 10/1 SMEI LG 10/1 SMEI LG 10/1 SMEI LG 10/1 SMEI LG 10/1 SMEI LG 10/1 SMEI LG 10/1 SMEI LG 10/1
more images
8
Bosnje dhe Hercegovinë Odžak
455 km
Linja e trarëve të rrjetës
SMEI LG 10/1
1996
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12
more images
15
Gjermani Winterlingen
1171 km
makinë saldimi me rrjetë
Ideal PGS 140/12
1995
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EVG Type G7/126PV EVG Type G7/126PV EVG Type G7/126PV EVG Type G7/126PV EVG Type G7/126PV EVG Type G7/126PV
more images
6
Bosnje dhe Hercegovinë Stjepan Polje
424 km
P COMPRFUNDOJM. LINDJE MESHME MESH
EVG Type G7/126PV
1981
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mashtronics PBM-2000 Mashtronics PBM-2000 Mashtronics PBM-2000 Mashtronics PBM-2000 Mashtronics PBM-2000
more images
5
Serbia Međulužje
365 km
Makinë për saldim me rrymë
Mashtronics PBM-2000
2019
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kroacia Đakovo
484 km
Linja e saldimit me rrjetë
SCHLATTER/JAGER GSA ST - M 1
2000
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Greqia Oinoi
431 km
Makinë saldimi me rrjetë
PRATTO Starweld PE
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bosnje dhe Hercegovinë Odžak
455 km
Linja e saldimit me rrjetë
EUROBEND PLC28
2014
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani
1576 km
makinë saldimi me rrjetë
IDEAL VPS 1056
2000
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schlatter MS8 Schlatter MS8
more images
2
Francës Neuve-Église
1290 km
stacker
Schlatter MS8
punëtori e rregulluar (e përdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mashtronics VM 2400-BB/3-8 Mashtronics VM 2400-BB/3-8
more images
2
Serbia Međulužje
365 km
Linja e saldimit të rrjetës për rrjetë përforcimi
Mashtronics VM 2400-BB/3-8
2019
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kroacia Đakovo
484 km
Linja e prodhimit spacer
New Project PB-70/220-1000N C-2C
2019
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Greqia Oinoi
431 km
Makinë saldimi me rrjetë
PRATTO Starweld PO
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EVG 65 EVG 65 EVG 65 EVG 65 EVG 65 EVG 65 EVG 65 EVG 65
more images
8
Bosnje dhe Hercegovinë Odzak
(Vendndodhja e tregtarit)
455 km
Rrjetë saldim Line
EVG 65
1980
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani
1576 km
saldator rrjetë
IDEAL GA200/36
1990
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schlatter Megaflex Schlatter Megaflex Schlatter Megaflex Schlatter Megaflex Schlatter Megaflex Schlatter Megaflex Schlatter Megaflex
more images
7
Francës Neuve-Église
1290 km
Posiweld
Schlatter Megaflex
2001
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mashtronics VMP-2500 2D & 3D Mashtronics VMP-2500 2D & 3D Mashtronics VMP-2500 2D & 3D Mashtronics VMP-2500 2D & 3D Mashtronics VMP-2500 2D & 3D Mashtronics VMP-2500 2D & 3D Mashtronics VMP-2500 2D & 3D Mashtronics VMP-2500 2D & 3D Mashtronics VMP-2500 2D & 3D Mashtronics VMP-2500 2D & 3D Mashtronics VMP-2500 2D & 3D
more images
11
Serbia Međulužje
365 km
Linja saldimi me rrjetë për gardhin me rrjetë
Mashtronics VMP-2500 2D & 3D
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kroacia Đakovo
484 km
Rrjetë saldim Line
New Project VM 15/25 - 1000 NC-P
2019
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Greqia Oinoi
431 km
Makinë saldimi me rrjetë
PRATTO Starweld PC-SA
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
JAGER Superflex 4 JAGER Superflex 4 JAGER Superflex 4 JAGER Superflex 4 JAGER Superflex 4 JAGER Superflex 4
more images
6
Bosnje dhe Hercegovinë Odzak
(Vendndodhja e tregtarit)
455 km
Linja e saldimit me rrjetë
JAGER Superflex 4
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FROMA PM15/1500
more images
1
Gjermani
1576 km
saldator rrjetë
FROMA PM15/1500
1981
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mashtronics VM 2400-CC/3-8 Mashtronics VM 2400-CC/3-8 Mashtronics VM 2400-CC/3-8 Mashtronics VM 2400-CC/3-8 Mashtronics VM 2400-CC/3-8 Mashtronics VM 2400-CC/3-8
more images
6
Serbia Međulužje
365 km
Linja e saldimit me rrjetë
Mashtronics VM 2400-CC/3-8
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FROMA 8/SR12 FROMA 8/SR12 FROMA 8/SR12 FROMA 8/SR12 FROMA 8/SR12
more images
5
Kroacia Đakovo
484 km
Rrjetë saldim Line
FROMA 8/SR12
1990
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Greqia Oinoi
431 km
Linja e saldimit Μesh
PRATTO Starweld PC
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Serbia KB 3/8 Serbia KB 3/8 Serbia KB 3/8 Serbia KB 3/8 Serbia KB 3/8 Serbia KB 3/8 Serbia KB 3/8 Serbia KB 3/8 Serbia KB 3/8 Serbia KB 3/8 Serbia KB 3/8 Serbia KB 3/8 Serbia KB 3/8 Serbia KB 3/8 Serbia KB 3/8
more images
15
Bosnje dhe Hercegovinë Odžak
455 km
Linja e veshjes me pluhur PVC për panelet e gardhit
Serbia KB 3/8
2016
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHLATTER MG24
more images
1
Gjermani
1576 km
makinë saldimi me rrjetë
SCHLATTER MG24
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mashtronics VM-2400/4-8BB-Basic Mashtronics VM-2400/4-8BB-Basic Mashtronics VM-2400/4-8BB-Basic
more images
3
Serbia Mladenovac
366 km
Linja e saldimit me rrjetë me kosto të ulët
Mashtronics VM-2400/4-8BB-Basic
2019
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PITTINI IMPIANTI 2400/8 PITTINI IMPIANTI 2400/8 PITTINI IMPIANTI 2400/8 PITTINI IMPIANTI 2400/8 PITTINI IMPIANTI 2400/8 PITTINI IMPIANTI 2400/8 PITTINI IMPIANTI 2400/8 PITTINI IMPIANTI 2400/8 PITTINI IMPIANTI 2400/8 PITTINI IMPIANTI 2400/8 PITTINI IMPIANTI 2400/8
more images
11
Kroacia Đakovo
484 km
Linja e saldimit të rrjetës
PITTINI IMPIANTI 2400/8
2010
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Greqia Oinoi
433 km
Saldator Μesh për grilë elektro-fused
PRATTO STARWELD GR
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Jäger GD900 Jäger GD900 Jäger GD900 Jäger GD900 Jäger GD900 Jäger GD900 Jäger GD900 Jäger GD900 Jäger GD900 Jäger GD900
more images
10
Bosnje dhe Hercegovinë Odžak
455 km
Linja e saldimit me rrjetë
Jäger GD900
2001
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Italian SA-01 Italian SA-01 Italian SA-01 Italian SA-01
more images
4
Bosnje dhe Hercegovinë Odžak
455 km
Linja e prodhimit të paneleve me rrjetë teli EPS
Italian SA-01
2005
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bosnje dhe Hercegovinë Odžak
455 km
Linja e trarëve të rrjetës
Pittini Impianti ( Italy) TS200
1999
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
JAGER GD900 JAGER GD900 JAGER GD900 JAGER GD900 JAGER GD900 JAGER GD900 JAGER GD900 JAGER GD900 JAGER GD900 JAGER GD900 JAGER GD900 JAGER GD900
more images
12
Bosnje dhe Hercegovinë Odžak
455 km
Linja e saldimit me rrjetë
JAGER GD900
2001
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bosnje dhe Hercegovinë Odžak
455 km
Impianti i saldimit me rrjetë të plotë
SCHLATTER MG24
2004
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bosnje dhe Hercegovinë Odžak
455 km
Rrjetë welding linjë
EVG GD6
2001
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bosnje dhe Hercegovinë Odžak
455 km
Linja e saldimit me rrjetë
EVG KFR804
1984
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bosnje dhe Hercegovinë Odžak
455 km
Linja e saldimit me rrjetë
JAGER GD900
2001
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
custom built 003 custom built 003 custom built 003 custom built 003 custom built 003 custom built 003 custom built 003
more images
7
Bosnje dhe Hercegovinë Odžak
456 km
Linja e saldimit me rrjetë
custom built 003
2010
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni

Përdorur Makina saldimi me rrjetë teli

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.