Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

shtyn Wire gozhdë blej përdorur

vendndodhja Njohur: (US) (ndryshim)
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi/Küçükçekmece/İstanbul Turqi
9721 km
2010
i shkëlqyer (i përdorur)
Đakovo, Kroacia Kroacia
Vendndodhja e shitësve
8803 km
1973
te mira (te perdorura)
Odzak, Bosnja dhe Hercegovina Bosnja dhe Hercegovina
Vendndodhja e shitësve
8821 km
1990
i shkëlqyer (i përdorur)
Odzak, Bosnja dhe Hercegovina Bosnja dhe Hercegovina
Vendndodhja e shitësve
8821 km
1990
te mira (te perdorura)
Grebenau, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
7906 km
1977
i përdorur
Odzak, Bosnja dhe Hercegovina Bosnja dhe Hercegovina
Vendndodhja e shitësve
8821 km
1990
i shkëlqyer (i përdorur)
Đakovo, Kroacia Kroacia
Vendndodhja e shitësve
8803 km
1999
te mira (te perdorura)
Odzak, Bosnja dhe Hercegovina Bosnja dhe Hercegovina
Vendndodhja e shitësve
8821 km
1985
i përdorur
Đakovo Kroacia
8803 km
1974
gjendje e mirë (e përdorur)
Đakovo Kroacia
8803 km
2000
i shkëlqyer (i përdorur)
Grebenau, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
7906 km
1980
te mira (te perdorura)
Grebenau, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
7906 km
1984
i përdorur

Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153