Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

makineri të tjera blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Bauer decoiler
1
Deinze, Belgjikë Belgjikë
Vendndodhja e shitësve
6182 km
i përdorur
HEINRICH 350-2
1
Berlin, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6731 km
2016
gati për përdorim
WREDE PT 1
1
Grebenau, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6576 km
1977
i përdorur
WAFIOS MSE 500
1
Reutlingen, Gjermani Gjermani
6668 km
1975
gati për përdorim
John Ratcliff & Sons 20 ton
1
Deinze, Belgjikë Belgjikë
Vendndodhja e shitësve
6182 km
i përdorur
WNJ 315
1
Gjermani
6477 km
2017
te mira (te perdorura)
Đakovo, Kroacia Kroacia
7451 km
1986
te mira (te perdorura)
Berlin, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6731 km
2014
gati për përdorim
WAFIOS MSD 500
1
Reutlingen, Gjermani Gjermani
6668 km
1975
gati për përdorim
Weingarten Decoiler 30 ton
1
Deinze, Belgjikë Belgjikë
Vendndodhja e shitësve
6182 km
i përdorur
WNJ 420
1
Gjermani
6477 km
2017
te mira (te perdorura)
Węglowice, Poloni Poloni
7153 km
1989
i shkëlqyer (i përdorur)
Udine, Itali Itali
7063 km
1973
te mira (te perdorura)
Fasti 5 ton
1
Deinze, Belgjikë Belgjikë
Vendndodhja e shitësve
6182 km
i përdorur
Odzak, Bosnja dhe Hercegovina Bosnja dhe Hercegovina
7450 km
2008
aq i mirë sa i ri (ex-display)
Lisse Decoiler 12 ton
1
Deinze, Belgjikë Belgjikë
Vendndodhja e shitësve
6182 km
i përdorur
Berlin, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6731 km
1997
gati për përdorim
Odzak, Bosnja dhe Hercegovina Bosnja dhe Hercegovina
7450 km
1986
te mira (te perdorura)
Dimeco 2 ton
1
Deinze, Belgjikë Belgjikë
Vendndodhja e shitësve
6182 km
i përdorur
Berlin, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6731 km
1977
i përdorur
Wafios ZOS 3
1
Berlin, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6731 km
2001
i përdorur
Wafios FTU 2
1
Berlin, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6731 km
1983
i përdorur
Berlin, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6731 km
2008
gati për përdorim
Berlin, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6731 km
gati për përdorim
Berlin, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6731 km
1990
gati për përdorim
HILGELAND CH00KHA
1
Berlin, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6731 km
1968
gati për përdorim
Hack UFA 1/A
1
Berlin, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6731 km
1980
te mira (te perdorura)
Schenkel FA-10T
1
Berlin, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6731 km
1974
te mira (te perdorura)
Berlin, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6731 km
1998
gati për përdorim
Berlin, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6731 km
2009
gati për përdorim


SHITUR MENJëHERë

në udhëheqësin e tregut në të gjithë botën nga 1 {EUR për reklamë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë

Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 (0) 20 331 800 72
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+49 (0) 201 857 86 152
Flag es
+34 (0) 911 433 456
Flag fr
+49 (0) 201 857 86 153
Flag us
+44 (0) 20 331 800 72