Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Robomac 208 Robomac 208 Robomac 208 Robomac 208 Robomac 208 Robomac 208 Robomac 208 Robomac 208 Robomac 208 Robomac 208
more images
10
Thirrni
Lyon Francës
1341 km
2011
shume mire (e perdorur)
Weingarten Decoiler 30 ton Weingarten Decoiler 30 ton Weingarten Decoiler 30 ton Weingarten Decoiler 30 ton
more images
4
Thirrni
Deinze, Belgjika Belgjika
(Vendndodhja e tregtarit)
1681 km
dore e dyte
more images
Thirrni
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
2006
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Posušje, Bosnje dhe Hercegovinë Bosnje dhe Hercegovinë
(Vendndodhja e tregtarit)
348 km
2019
shume mire (e perdorur)
Mashtronics MasterBend-8/12/16 Mashtronics MasterBend-8/12/16 Mashtronics MasterBend-8/12/16 Mashtronics MasterBend-8/12/16 Mashtronics MasterBend-8/12/16 Mashtronics MasterBend-8/12/16 Mashtronics MasterBend-8/12/16 Mashtronics MasterBend-8/12/16
more images
8
Thirrni
Mladenovac Serbia
366 km
2019
I ri
HMC  HMC  HMC
more images
3
Thirrni
Đakovo Kroacia
484 km
1986
e mire (e perdorur)
MAKSES ENG./ENBOMAK 0101 MAKSES ENG./ENBOMAK 0101 MAKSES ENG./ENBOMAK 0101 MAKSES ENG./ENBOMAK 0101 MAKSES ENG./ENBOMAK 0101 MAKSES ENG./ENBOMAK 0101 MAKSES ENG./ENBOMAK 0101
more images
7
Thirrni
Odžak Bosnje dhe Hercegovinë
456 km
2015
dore e dyte
MASZYNOHURT Automat zbrojarski FOX CNC 3D 5-12 MASZYNOHURT Automat zbrojarski FOX CNC 3D 5-12 MASZYNOHURT Automat zbrojarski FOX CNC 3D 5-12 MASZYNOHURT Automat zbrojarski FOX CNC 3D 5-12 MASZYNOHURT Automat zbrojarski FOX CNC 3D 5-12 MASZYNOHURT Automat zbrojarski FOX CNC 3D 5-12 MASZYNOHURT Automat zbrojarski FOX CNC 3D 5-12 MASZYNOHURT Automat zbrojarski FOX CNC 3D 5-12
more images
8
ABBONDIO VITARI NP 10 ABBONDIO VITARI NP 10
more images
2
Thirrni
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
1994
gati per perdorim (e perdorur)
REED A75N-VB
more images
1
Thirrni
Gjermani
1575 km
1979
dore e dyte
SIRIO-WIRE M 0290 SIRIO-WIRE M 0290 SIRIO-WIRE M 0290 SIRIO-WIRE M 0290 SIRIO-WIRE M 0290 SIRIO-WIRE M 0290 SIRIO-WIRE M 0290 SIRIO-WIRE M 0290 SIRIO-WIRE M 0290 SIRIO-WIRE M 0290 SIRIO-WIRE M 0290 SIRIO-WIRE M 0290 SIRIO-WIRE M 0290 SIRIO-WIRE M 0290
more images
14
Thirrni
Kirchenlamitz Gjermani
1187 km
2006
dore e dyte
OFENBAU FRITZ GMBH OFENBAU FRITZ GMBH OFENBAU FRITZ GMBH OFENBAU FRITZ GMBH OFENBAU FRITZ GMBH OFENBAU FRITZ GMBH OFENBAU FRITZ GMBH
more images
7
Thirrni
Đakovo Kroacia
484 km
1989
e mire (e perdorur)
DANIELI Danieli Rolling Mill DANIELI Danieli Rolling Mill DANIELI Danieli Rolling Mill DANIELI Danieli Rolling Mill DANIELI Danieli Rolling Mill DANIELI Danieli Rolling Mill DANIELI Danieli Rolling Mill DANIELI Danieli Rolling Mill DANIELI Danieli Rolling Mill DANIELI Danieli Rolling Mill DANIELI Danieli Rolling Mill DANIELI Danieli Rolling Mill DANIELI Danieli Rolling Mill DANIELI Danieli Rolling Mill DANIELI Danieli Rolling Mill
more images
15
Thirrni
Odzak Bosnje dhe Hercegovinë
485 km
1973
aq i mire sa i ri (i perdorur)
MASZYNOHURT Automat zbrojarski FOX CNC 5-10 V2 MASZYNOHURT Automat zbrojarski FOX CNC 5-10 V2 MASZYNOHURT Automat zbrojarski FOX CNC 5-10 V2 MASZYNOHURT Automat zbrojarski FOX CNC 5-10 V2
more images
4
AMDA AMDA AMDA
more images
3
Thirrni
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
2013
gati per perdorim (e perdorur)
WNJ 315
more images
1
Thirrni
Gjermani
1575 km
2017
dore e dyte
Coding-accessories Coding-accessories Coding-accessories Coding-accessories Coding-accessories Coding-accessories Coding-accessories Coding-accessories Coding-accessories Coding-accessories Coding-accessories Coding-accessories
more images
12
ITALIA S/M. ITALIA S/M. ITALIA S/M.
more images
3
Thirrni
C. de Los Maestros, Isidro Fabela, 55740 Méx., México Meksika
10806 km
1995
gati per perdorim (e perdorur)
EU 00 EU 00 EU 00 EU 00 EU 00 EU 00 EU 00 EU 00 EU 00 EU 00 EU 00 EU 00 EU 00 EU 00 EU 00
more images
15
Thirrni
Odzak Bosnje dhe Hercegovinë
485 km
1986
e mire (e perdorur)
GIMAX GIMAX GIMAX GIMAX
more images
4
Thirrni
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Gjermani
1575 km
1957
dore e dyte
WAFIOS FSR 22 WAFIOS FSR 22 WAFIOS FSR 22
more images
3
Thirrni
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
1996
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Gjermani
1575 km
1976
dore e dyte
SCHENKER FA-10T
more images
1
Thirrni
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
1999
e mire (e perdorur)
Thirrni
Gjermani
1575 km
1976
dore e dyte
Wafios FTU 2
more images
1
Thirrni
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
1983
dore e dyte
WAFIOS MSE500
more images
1
Thirrni
Gjermani
1575 km
1960
dore e dyte
HEINRICH 350-2
more images
1
Thirrni
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
2016
gati per perdorim (e perdorur)
WAFIOS MSD500
more images
1
Thirrni
Gjermani
1575 km
1960
dore e dyte
SALVI INT/C SALVI INT/C
more images
2
Thirrni
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
gati per perdorim (e perdorur)
CHUN-ZU CH-5-L CHUN-ZU CH-5-L
more images
2
Thirrni
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
1990
gati per perdorim (e perdorur)
CHUN-ZU COH-10 L CHUN-ZU COH-10 L
more images
2
Thirrni
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
1997
gati per perdorim (e perdorur)
HILGELAND CH00KHA
more images
1
Thirrni
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
1968
gati per perdorim (e perdorur)
Wafios ZOS 3
more images
1
Thirrni
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
2001
dore e dyte
Hack UFA 1/A
more images
1
Thirrni
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
1980
e mire (e perdorur)
HENRICH ABY-1600-8-0-C HENRICH ABY-1600-8-0-C
more images
2
Thirrni
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
1998
gati per perdorim (e perdorur)
WAFIOS FTU 2
more images
1
Thirrni
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
gati per perdorim (e perdorur)
HMS TZM 4 HMS TZM 4
more images
2
Thirrni
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
2014
gati per perdorim (e perdorur)
Herborn / Niehoff / Klemm und Fischer Herborn / Niehoff / Klemm und Fischer Herborn / Niehoff / Klemm und Fischer
more images
3
Thirrni
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
dore e dyte
HERBORN+BREITENBACH GHST-4,5-Do HERBORN+BREITENBACH GHST-4,5-Do HERBORN+BREITENBACH GHST-4,5-Do
more images
3
Thirrni
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
1988
gati per perdorim (e perdorur)
HENRICH
more images
1
Thirrni
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
1973
gati per perdorim (e perdorur)
HENRICH
more images
1
Thirrni
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
1973
gati per perdorim (e perdorur)
NIEHOFF
more images
1
Thirrni
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
1977
gati per perdorim (e perdorur)
ROSENDAHL TR 1000 ROSENDAHL TR 1000 ROSENDAHL TR 1000
more images
3
Thirrni
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
1987
gati per perdorim (e perdorur)
LUKAS DCI 11/ 50-360 LUKAS DCI 11/ 50-360
more images
2
Thirrni
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
2002
gati per perdorim (e perdorur)
STRUNK CONNECT MSK 209 STRUNK CONNECT MSK 209
more images
2
Thirrni
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
2013
gati per perdorim (e perdorur)
WAFIOS RS4 WAFIOS RS4 WAFIOS RS4
more images
3
Thirrni
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
1978
gati per perdorim (e perdorur)
WAFIOS RS4 WAFIOS RS4 WAFIOS RS4
more images
3
Thirrni
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
1976
gati per perdorim (e perdorur)
WAFIOS RS4 WAFIOS RS4 WAFIOS RS4
more images
3
Thirrni
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
1981
gati per perdorim (e perdorur)
WAFIOS RS5 WAFIOS RS5 WAFIOS RS5
more images
3
Thirrni
Berlin, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
gati per perdorim (e perdorur)
 

Përdorur Makina të tjera

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.
Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej