kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Makina me gërsheta katrore të përdorurar

Përpunimi i telave Makina me gërsheta katrore
Reklamë e klasifikuar
Bosnje dhe Hercegovinë Odžak
455 km
Gardh me lidhje zinxhiri
Wafios DF-32
1989
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wafios DF 3 + AFK1 + standard unit Wafios DF 3 + AFK1 + standard unit Wafios DF 3 + AFK1 + standard unit Wafios DF 3 + AFK1 + standard unit Wafios DF 3 + AFK1 + standard unit Wafios DF 3 + AFK1 + standard unit
more images
6
Kroacia Đakovo
(Vendndodhja e tregtarit)
484 km
zinxhir makinë Lidhje gardh
Wafios DF 3 + AFK1 + standard unit
1990
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS SF23
more images
1
Gjermani
1576 km
makine tyl gjashtëkëndor
WAFIOS SF23
1977
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS DF 3 WAFIOS DF 3 WAFIOS DF 3
more images
3
Gjermani Grebenau
1347 km
zinxhir makinë Lidhje gardh
WAFIOS DF 3
1982
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS  VDF-80 WAFIOS  VDF-80 WAFIOS  VDF-80 WAFIOS  VDF-80 WAFIOS  VDF-80 WAFIOS  VDF-80
more images
6
Bosnje dhe Hercegovinë Odzak
485 km
Rrethoja e Lidhjes së Zinxhirit
WAFIOS VDF-80
1984
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
RWM -PROJECT 1 M - 420 RWM -PROJECT 1 M - 420 RWM -PROJECT 1 M - 420 RWM -PROJECT 1 M - 420 RWM -PROJECT 1 M - 420 RWM -PROJECT 1 M - 420 RWM -PROJECT 1 M - 420
more images
7
Kroacia
484 km
Makinë e bërjes së rrjetit të rrjetës
RWM -PROJECT 1 M - 420
2018
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS SF21
more images
1
Gjermani
1576 km
makine tyl gjashtëkëndor
WAFIOS SF21
1968
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS DF 3 WAFIOS DF 3 WAFIOS DF 3 WAFIOS DF 3 WAFIOS DF 3 WAFIOS DF 3 WAFIOS DF 3 WAFIOS DF 3 WAFIOS DF 3
more images
9
Gjermani Grebenau
1347 km
zinxhir makinë Lidhje gardh
WAFIOS DF 3
1981
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani
1576 km
Makinë gërshetimi katror
WAFIOS VDF80
1980
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS KGA 4 WAFIOS KGA 4 WAFIOS KGA 4 WAFIOS KGA 4 WAFIOS KGA 4 WAFIOS KGA 4
more images
6
Gjermani Grebenau
1347 km
Makinë rrethimi me unaza
WAFIOS KGA 4
1972
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ANGELI S.R.L. MG4
more images
1
Gjermani
1576 km
Makinë me gërsheta katrore
ANGELI S.R.L. MG4
1984
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS AFK 1 WAFIOS AFK 1 WAFIOS AFK 1 WAFIOS AFK 1
more images
4
Gjermani Grebenau
1347 km
Kompaktor
WAFIOS AFK 1
1985
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS VDF80
more images
1
Gjermani
1576 km
Makinë me gërsheta katrore
WAFIOS VDF80
1963
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS ZF 2 WAFIOS ZF 2 WAFIOS ZF 2 WAFIOS ZF 2 WAFIOS ZF 2
more images
5
Gjermani Grebenau
1347 km
Makinë gërshetimi me rrjetë zbukuruese
WAFIOS ZF 2
1988
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFIOS KGA 2 WAFIOS KGA 2 WAFIOS KGA 2 WAFIOS KGA 2 WAFIOS KGA 2
more images
5
Gjermani Hessen, Deutschland
1355 km
Ring Lock Fence Machine
WAFIOS KGA 2
1986
dore e dyte
Thirrni

Përdorur Makina me gërsheta katrore

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.