➤ Blerje Sistemet e petëzimit të përdorura (20 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej Sistemet e petëzimit të përdorurar (20)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Përpunimi i letrës, përpunimi i fletës metalike Sistemet e petëzimit
Reklamë e klasifikuar
Stoku Laminim
Stoku Laminim
Stoku Laminim
Stoku Laminim
Stoku Laminim
Stoku Laminim
more images
Gjermani Alsfeld
1 359 km

Stoku Laminim

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sistemi i laminimit Stock Maschinenbau AHPL6-14R567/1500P
more images
Polonia Posen
1 276 km

Sistemi i laminimit
Stock MaschinenbauAHPL6-14R567/1500P

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sistemi i laminimit Tuenkers Vorwärts 1100 Kaschieranlage
Sistemi i laminimit Tuenkers Vorwärts 1100 Kaschieranlage
Sistemi i laminimit Tuenkers Vorwärts 1100 Kaschieranlage
Sistemi i laminimit Tuenkers Vorwärts 1100 Kaschieranlage
Sistemi i laminimit Tuenkers Vorwärts 1100 Kaschieranlage
Sistemi i laminimit Tuenkers Vorwärts 1100 Kaschieranlage
Sistemi i laminimit Tuenkers Vorwärts 1100 Kaschieranlage
Sistemi i laminimit Tuenkers Vorwärts 1100 Kaschieranlage
Sistemi i laminimit Tuenkers Vorwärts 1100 Kaschieranlage
Sistemi i laminimit Tuenkers Vorwärts 1100 Kaschieranlage
Sistemi i laminimit Tuenkers Vorwärts 1100 Kaschieranlage
Sistemi i laminimit Tuenkers Vorwärts 1100 Kaschieranlage
Sistemi i laminimit Tuenkers Vorwärts 1100 Kaschieranlage
Sistemi i laminimit Tuenkers Vorwärts 1100 Kaschieranlage
more images
Gjermani Krefeld
1 545 km

Sistemi i laminimit
TuenkersVorwärts 1100 Kaschieranlage

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Tauler SMT4.0 Tauler
more images
Holanda Tilburg
(Vendndodhja e tregtarit)
1 637 km

Tauler SMT4.0
Tauler

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Arkë Dlg Systemtechnik
Arkë Dlg Systemtechnik
Arkë Dlg Systemtechnik
Arkë Dlg Systemtechnik
Arkë Dlg Systemtechnik
Arkë Dlg Systemtechnik
more images
Hungaria Ócsa
688 km

Arkë
Dlg Systemtechnik

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për petëzimin me rrotull Polatek HD 635
Makinë për petëzimin me rrotull Polatek HD 635
Makinë për petëzimin me rrotull Polatek HD 635
more images
Gjermani Heilsbronn
1 168 km

Makinë për petëzimin me rrotull
PolatekHD 635

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për laminimin e aksioneve Stock Maschinenbau AHPL
Makinë për laminimin e aksioneve Stock Maschinenbau AHPL
Makinë për laminimin e aksioneve Stock Maschinenbau AHPL
Makinë për laminimin e aksioneve Stock Maschinenbau AHPL
Makinë për laminimin e aksioneve Stock Maschinenbau AHPL
more images
Gjermani Alsfeld
1 359 km

Makinë për laminimin e aksioneve
Stock MaschinenbauAHPL

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Pajisje dhe aksesorë të tjerë Tuenkers 800 Anleimmaschine 12.3024/1
Pajisje dhe aksesorë të tjerë Tuenkers 800 Anleimmaschine 12.3024/1
Pajisje dhe aksesorë të tjerë Tuenkers 800 Anleimmaschine 12.3024/1
Pajisje dhe aksesorë të tjerë Tuenkers 800 Anleimmaschine 12.3024/1
Pajisje dhe aksesorë të tjerë Tuenkers 800 Anleimmaschine 12.3024/1
Pajisje dhe aksesorë të tjerë Tuenkers 800 Anleimmaschine 12.3024/1
Pajisje dhe aksesorë të tjerë Tuenkers 800 Anleimmaschine 12.3024/1
Pajisje dhe aksesorë të tjerë Tuenkers 800 Anleimmaschine 12.3024/1
Pajisje dhe aksesorë të tjerë Tuenkers 800 Anleimmaschine 12.3024/1
more images
Gjermani Neuhausen-Schellbronn
(Vendndodhja e tregtarit)
1 237 km

Pajisje dhe aksesorë të tjerë
Tuenkers 800 Anleimmaschine12.3024/1

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SIRIUS 130 KOMFI spol. s.r.o. 130
SIRIUS 130 KOMFI spol. s.r.o. 130
SIRIUS 130 KOMFI spol. s.r.o. 130
SIRIUS 130 KOMFI spol. s.r.o. 130
SIRIUS 130 KOMFI spol. s.r.o. 130
SIRIUS 130 KOMFI spol. s.r.o. 130
SIRIUS 130 KOMFI spol. s.r.o. 130
SIRIUS 130 KOMFI spol. s.r.o. 130
SIRIUS 130 KOMFI spol. s.r.o. 130
SIRIUS 130 KOMFI spol. s.r.o. 130
SIRIUS 130 KOMFI spol. s.r.o. 130
SIRIUS 130 KOMFI spol. s.r.o. 130
SIRIUS 130 KOMFI spol. s.r.o. 130
SIRIUS 130 KOMFI spol. s.r.o. 130
SIRIUS 130 KOMFI spol. s.r.o. 130
more images
Republika Çeke Central Europe
1 103 km

SIRIUS 130
KOMFI spol. s.r.o.130

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
instalimi i petëzimit Lamina System Fully automatic laminator FA1116
instalimi i petëzimit Lamina System Fully automatic laminator FA1116
instalimi i petëzimit Lamina System Fully automatic laminator FA1116
instalimi i petëzimit Lamina System Fully automatic laminator FA1116
instalimi i petëzimit Lamina System Fully automatic laminator FA1116
instalimi i petëzimit Lamina System Fully automatic laminator FA1116
instalimi i petëzimit Lamina System Fully automatic laminator FA1116
instalimi i petëzimit Lamina System Fully automatic laminator FA1116
instalimi i petëzimit Lamina System Fully automatic laminator FA1116
more images
Lituania Vilnius
1 555 km

instalimi i petëzimit
Lamina System Fully automatic laminatorFA1116

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë laminimi Herbert Meyer KFK-EL 2300
Makinë laminimi Herbert Meyer KFK-EL 2300
Makinë laminimi Herbert Meyer KFK-EL 2300
Makinë laminimi Herbert Meyer KFK-EL 2300
Makinë laminimi Herbert Meyer KFK-EL 2300
Makinë laminimi Herbert Meyer KFK-EL 2300
more images
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1 361 km

Makinë laminimi
Herbert MeyerKFK-EL 2300

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Berlin
1 366 km

Laminimi
Grassi

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ngjitës Fasson + shtypëse ekrani/pako Krafft Göbel KG
Ngjitës Fasson + shtypëse ekrani/pako Krafft Göbel KG
Ngjitës Fasson + shtypëse ekrani/pako Krafft Göbel KG
Ngjitës Fasson + shtypëse ekrani/pako Krafft Göbel KG
Ngjitës Fasson + shtypëse ekrani/pako Krafft Göbel KG
Ngjitës Fasson + shtypëse ekrani/pako Krafft Göbel KG
more images
Gjermani Alsfeld
1 359 km

Ngjitës Fasson + shtypëse ekrani/pako
Krafft Göbel KG

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Linja profesionale e laminimit Multigraf, Ledco, Milray
Linja profesionale e laminimit Multigraf, Ledco, Milray
Linja profesionale e laminimit Multigraf, Ledco, Milray
Linja profesionale e laminimit Multigraf, Ledco, Milray
Linja profesionale e laminimit Multigraf, Ledco, Milray
Linja profesionale e laminimit Multigraf, Ledco, Milray
Linja profesionale e laminimit Multigraf, Ledco, Milray
more images
Gjermani
1 507 km

Linja profesionale e laminimit
Multigraf, Ledco, Milray

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COMFY SAGITA KOMFI spol. s.r.o. SAGITA
COMFY SAGITA KOMFI spol. s.r.o. SAGITA
COMFY SAGITA KOMFI spol. s.r.o. SAGITA
COMFY SAGITA KOMFI spol. s.r.o. SAGITA
COMFY SAGITA KOMFI spol. s.r.o. SAGITA
COMFY SAGITA KOMFI spol. s.r.o. SAGITA
COMFY SAGITA KOMFI spol. s.r.o. SAGITA
COMFY SAGITA KOMFI spol. s.r.o. SAGITA
COMFY SAGITA KOMFI spol. s.r.o. SAGITA
COMFY SAGITA KOMFI spol. s.r.o. SAGITA
COMFY SAGITA KOMFI spol. s.r.o. SAGITA
more images
Republika Çeke Central Europe
1 103 km

COMFY SAGITA
KOMFI spol. s.r.o.SAGITA

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rewinder / Slitter Grafisk Maskinfabrik DK-3460
Rewinder / Slitter Grafisk Maskinfabrik DK-3460
Rewinder / Slitter Grafisk Maskinfabrik DK-3460
Rewinder / Slitter Grafisk Maskinfabrik DK-3460
Rewinder / Slitter Grafisk Maskinfabrik DK-3460
Rewinder / Slitter Grafisk Maskinfabrik DK-3460
Rewinder / Slitter Grafisk Maskinfabrik DK-3460
Rewinder / Slitter Grafisk Maskinfabrik DK-3460
Rewinder / Slitter Grafisk Maskinfabrik DK-3460
Rewinder / Slitter Grafisk Maskinfabrik DK-3460
more images
Mbretëria e Bashkuar 4 Ivy Rd, Aldershot GU12 4TX, UK
1 953 km

Rewinder / Slitter
Grafisk Maskinfabrik DK-3460

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Laminator gjysmë automatik Meiguang FMB-1300A
Laminator gjysmë automatik Meiguang FMB-1300A
Laminator gjysmë automatik Meiguang FMB-1300A
Laminator gjysmë automatik Meiguang FMB-1300A
Laminator gjysmë automatik Meiguang FMB-1300A
more images
Spanja Sigüeiro
2 361 km

Laminator gjysmë automatik
MeiguangFMB-1300A

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ngjitës Fasson + shtypëse ekrani/pako Krafft Göbel KG Fassonleimer
Ngjitës Fasson + shtypëse ekrani/pako Krafft Göbel KG Fassonleimer
Ngjitës Fasson + shtypëse ekrani/pako Krafft Göbel KG Fassonleimer
Ngjitës Fasson + shtypëse ekrani/pako Krafft Göbel KG Fassonleimer
Ngjitës Fasson + shtypëse ekrani/pako Krafft Göbel KG Fassonleimer
more images
Gjermani Alsfeld
1 359 km

Ngjitës Fasson + shtypëse ekrani/pako
Krafft Göbel KGFassonleimer

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Laminator posteri Ledco HD 1270 TOP Ledco HD 1270
Laminator posteri Ledco HD 1270 TOP Ledco HD 1270
Laminator posteri Ledco HD 1270 TOP Ledco HD 1270
Laminator posteri Ledco HD 1270 TOP Ledco HD 1270
Laminator posteri Ledco HD 1270 TOP Ledco HD 1270
more images
Gjermani Dormagen
1 507 km

Laminator posteri Ledco HD 1270 TOP
LedcoHD 1270

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë laminimi Tünkers S 1100
Makinë laminimi Tünkers S 1100
more images
Gjermani Alsfeld
1 359 km

Makinë laminimi
TünkersS 1100

Tregtar i verifikuar
Thirrni