HANWHA SL-35HPII
Viti i prodhimit
2006
Gjendje
I përdorur (plotësisht funksionale)
Vendndodhje
Berlingo Itali
Torno automatike HANWHA SL-35HPII
more Images
HANWHA SL-35HPII
HANWHA SL-35HPII
HANWHA SL-35HPII
HANWHA SL-35HPII
HANWHA SL-35HPII
HANWHA SL-35HPII
Të dhëna për makinën
Përshkrimi i makinës:
Torno automatike
Prodhues:
HANWHA
Model:
SL-35HPII
Numri i makinës:
SL-35-BB-1157
Viti i prodhimit:
2006
Gjendje:
mirë (i përdorur)
Funksionalitet:
plotësisht funksionale
Çmimi & Vendndodhja
Vendndodhje:
Via dell'Artigianato 12, 25030 Berlingo, Italia Itali
Telefononi
Detaje teknike
Peshë totale:
3 750 kg
Shpejtësia rrotulluese (maks.):
8 000 rrot/min
Kalim i shufrës:
35 mm
Gjatësia e punës:
220 mm
Fuqi:
55 kW (74,78 HP)