Gildemeister CTV 250
Working area:
Chuck diameter: 250mm
X-axis: 800mm
Z-axis: 300m
Spindle head: 170 h5
Spindle diameter in the front bearing: 120mm
Spindle bore: 79mm
C-axis
Number of work stations: 12
Videos available!!
Njoftimi është përkthyer automatikisht. Mund të ketë gabime në përkthim.
Gijdpfxjvuqm So Aglst
Gildemeister CTV 250
Working area:
Chuck diameter: 250mm
X-axis: 800mm
Z-axis: 300m
Spindle head: 170 h5
Spindle bore: 79mm