DN Solutions PUMA DNT2600M
Viti i prodhimit
2026
Gjendje
I ri (plotësisht funksionale)
Vendndodhje
Koreja e Jugut Koreja e Jugut
Torno CNC me boshtin C, 10 inç DN Solutions PUMA DNT2600M
more Images
DN Solutions PUMA DNT2600M
DN Solutions PUMA DNT2600M
DN Solutions PUMA DNT2600M
DN Solutions PUMA DNT2600M
Të dhëna për makinën
Përshkrimi i makinës:
Torno CNC me boshtin C, 10 inç
Prodhues:
DN Solutions
Model:
PUMA DNT2600M
Viti i prodhimit:
2026
Gjendje:
i ri
Funksionalitet:
plotësisht funksionale
Çmimi & Vendndodhja
Vendndodhje:
Güney Kore Koreja e Jugut
Përshkrim
DN Solutions PUMA DNT2600M
Type: CNC Turning Center (Live Tooling)
Control Unit: Fanuc
Chuck Size: 10 Inch with C-Axis
Bar Capacity: 81 mm
Max. Turning Diameter: 380 mm
Max. Turning Length: 610 mm
X-Axis Travel: 260 mm
Z-Axis Travel: 658–680 mm
Godpfx Aoy R E Stocloit
Spindle Speed: 3500 rpm
Spindle Power: 22–26 kW
Max. Torque: 327–735 Nm