Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Mulliri mach.-univ.NC/CNC 700-999mm x-tr. blej përdorur

89 rezultate për
vendndodhja Njohur: Shqipëri (ndryshim)
anuloj
Metzingen, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1189 km
1986
i përdorur
Mönchengladbach, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1532 km
1993
i përdorur
Leipzig, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1286 km
1998
i përdorur
6b Hackworth Industrial Park, Shildon DL4 1HG, UK Mbretëria e Bashkuar
2197 km
2013
i shkëlqyer (i përdorur)
Root, Switzerland Switzerland
(Vendndodhja e shitësve)
1150 km
gjendje e mirë (e përdorur)
Waiblingen, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1204 km
1986
te mira (te perdorura)
Park Ln, Halesowen B63 2QS, UK Mbretëria e Bashkuar
2098 km
1989
riparimi i kërkuar (i përdorur)
 

I përdorur Mulliri mach.-univ.NC/CNC 700-999mm x-tr.

Kërkoni plotësisht Machineseeker dhe më shumë se 200 000 makina të përdorura tani.
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153