Blej Mulliri universal dhe mullinj të mërzitshëm të përdorurar (65)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina bluarje Mulliri universal dhe mullinj të mërzitshëm
Reklamë e klasifikuar
CUGIR FU-36 CUGIR CUGIR FU-36 CUGIR CUGIR FU-36 CUGIR CUGIR FU-36 CUGIR
more images
Austria A - Niederösterreich
847 km
Makina freze
CUGIR FU-36 CUGIR
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PAMA ACC 180/420 CNC Heidenhein TNC 530 PAMA ACC 180/420 CNC Heidenhein TNC 530 PAMA ACC 180/420 CNC Heidenhein TNC 530 PAMA ACC 180/420 CNC Heidenhein TNC 530 PAMA ACC 180/420 CNC Heidenhein TNC 530 PAMA ACC 180/420 CNC Heidenhein TNC 530 PAMA ACC 180/420 CNC Heidenhein TNC 530
more images
Rumania București
602 km
Makinë universale frezimi dhe shpimi
PAMA ACC 180/420 CNC Heidenhein TNC 530
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KUNZMANNWF 4/3 KUNZMANNWF 4/3
more images
Gjermani Aach
1 164 km
Makine frezimi
KUNZMANNWF 4/3
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mikron WF21D Mikron WF21D Mikron WF21D Mikron WF21D Mikron WF21D Mikron WF21D Mikron WF21D
more images
Gjermani Hemer
1 479 km
Makinë universale frezimi dhe shpimi
Mikron WF21D
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DOOSAN DBC 250 MC DOOSAN DBC 250 MC DOOSAN DBC 250 MC DOOSAN DBC 250 MC DOOSAN DBC 250 MC DOOSAN DBC 250 MC
more images
Spanja Manlleu, Barcelona, España
1 490 km
Makinë e mërzitshme CNC
DOOSAN DBC 250 MC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Spanja Spain
2 010 km
Qendra vertikale e përpunimit
HAAS VF3
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KUNZMANN UF 6 NR KUNZMANN UF 6 NR KUNZMANN UF 6 NR KUNZMANN UF 6 NR KUNZMANN UF 6 NR KUNZMANN UF 6 NR KUNZMANN UF 6 NR
more images
Gjermani Waiblingen
1 204 km
Makinë universale për bluarjen e veglave
KUNZMANN UF 6 NR
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Tönisvorst
1 544 km
Makinë mulliri - universale
MAHO MH 700 C
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Titan boring&milling Titan boring&milling Titan boring&milling Titan boring&milling Titan boring&milling Titan boring&milling Titan boring&milling Titan boring&milling
more images
Rumania București
602 km
Mbajtëse dyshemeje AFL 150 CNC Titan
Titan boring&milling
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Deckel MAHO MH 1200W Deckel MAHO MH 1200W Deckel MAHO MH 1200W Deckel MAHO MH 1200W Deckel MAHO MH 1200W
more images
Gjermani Marienheide
(Vendndodhja e tregtarit)
1 470 km
Makine frezimi
Deckel MAHO MH 1200W
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAHO MH1000C MAHO MH1000C MAHO MH1000C MAHO MH1000C
more images
Bullgaria Пловдив
399 km
Frezë me 4 boshte CNC MAHO MH1000C
MAHO MH1000C
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOSTOMATIC 12G BOSTOMATIC 12G
more images
Spanja Spain
2 010 km
Qendra vertikale e përpunimit
BOSTOMATIC 12G
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Schmölln
1 240 km
frezë konsol
KLOPP BSK 3M/4
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Fimus FM2 Fimus FM2 Fimus FM2 Fimus FM2 Fimus FM2 Fimus FM2 Fimus FM2 Fimus FM2 Fimus FM2
more images
Polonia Juszczyn
953 km
Frezë metalike Fimus FM2
Fimus FM2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MITSUBISHI boring&milling MITSUBISHI boring&milling MITSUBISHI boring&milling MITSUBISHI boring&milling MITSUBISHI boring&milling MITSUBISHI boring&milling
more images
Rumania București
(Vendndodhja e tregtarit)
602 km
MITSUBISHI 340/225 CNC Siemens
MITSUBISHI boring&milling
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Lagun FCM-1600 Lagun FCM-1600 Lagun FCM-1600 Lagun FCM-1600 Lagun FCM-1600 Lagun FCM-1600 Lagun FCM-1600 Lagun FCM-1600 Lagun FCM-1600 Lagun FCM-1600
more images
Bullgaria Burgas
621 km
Makinë freze universale Lagun FCM-1600
Lagun FCM-1600
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Heckert AMK30 Heckert AMK30 Heckert AMK30 Heckert AMK30 Heckert AMK30 Heckert AMK30 Heckert AMK30 Heckert AMK30 Heckert AMK30 Heckert AMK30 Heckert AMK30 Heckert AMK30
more images
Polonia
972 km
Makinë për bluarjen e metaleve
Heckert AMK30
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HYUNDAI WIA KF4600 HYUNDAI WIA KF4600 HYUNDAI WIA KF4600 HYUNDAI WIA KF4600 HYUNDAI WIA KF4600 HYUNDAI WIA KF4600 HYUNDAI WIA KF4600 HYUNDAI WIA KF4600 HYUNDAI WIA KF4600 HYUNDAI WIA KF4600
more images
Spanja Spain
2 010 km
Qendra vertikale e përpunimit
HYUNDAI WIA KF4600
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SACEM MST- 130 SACEM MST- 130 SACEM MST- 130 SACEM MST- 130 SACEM MST- 130 SACEM MST- 130 SACEM MST- 130 SACEM MST- 130 SACEM MST- 130
more images
Spanja Cestona
1 856 km
MAKINË E MIRËZIMTARE
SACEM MST- 130
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAHO MH800W MAHO MH800W MAHO MH800W MAHO MH800W MAHO MH800W
more images
Gjermani Esslingen am Neckar
1 201 km
Makinë mulliri - universale
MAHO MH800W
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SHIBAURA CNC boring&milling SHIBAURA CNC boring&milling SHIBAURA CNC boring&milling SHIBAURA CNC boring&milling SHIBAURA CNC boring&milling SHIBAURA CNC boring&milling
more images
Rumania București
(Vendndodhja e tregtarit)
602 km
Shibaura BSF 34-23 CNC Siemens 840DSL
SHIBAURA CNC boring&milling
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CME MH 400 SELCA 4045 CME MH 400 SELCA 4045 CME MH 400 SELCA 4045 CME MH 400 SELCA 4045 CME MH 400 SELCA 4045
more images
Italia Via Louis Blériot, 5/9, 25018 Montichiari BS, Italia
929 km
Makinë e mërzitshme e kolonës celulare
CME MH 400 SELCA 4045
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FPS Werkzeugmaschinen GmbH FPS 500M-hydro FPS Werkzeugmaschinen GmbH FPS 500M-hydro FPS Werkzeugmaschinen GmbH FPS 500M-hydro FPS Werkzeugmaschinen GmbH FPS 500M-hydro FPS Werkzeugmaschinen GmbH FPS 500M-hydro FPS Werkzeugmaschinen GmbH FPS 500M-hydro
more images
Gjermani Warngau
1 003 km
FPS 500M hidro, konventë. frezë
FPS Werkzeugmaschinen GmbH FPS 500M-hydro
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ALZMETALL GS 800/5-T ALZMETALL GS 800/5-T ALZMETALL GS 800/5-T ALZMETALL GS 800/5-T ALZMETALL GS 800/5-T
more images
Spanja Spain
2 010 km
Qendra vertikale e përpunimit
ALZMETALL GS 800/5-T
Thirrni
Siegel

Vula e besimit

Përmes tregtarëve të certifikuar Machineseeker

Vula e besimit
Reklamë e klasifikuar
BRAGONZI CREUSAMATIC 100 BRAGONZI CREUSAMATIC 100 BRAGONZI CREUSAMATIC 100
more images
Italia Borgo San Dalmazzo
1 093 km
MAKINË E MIRËZIMTARE
BRAGONZI CREUSAMATIC 100
Thirrni
ankand
Ankandi përfundoi
Francës Vougy
1 402 km
CB Ferrari CNC Freza
Ferrari ML45
Tregtar i verifikuar
Reklamë e klasifikuar
MITSUBISHI boring&milling MITSUBISHI boring&milling MITSUBISHI boring&milling MITSUBISHI boring&milling MITSUBISHI boring&milling MITSUBISHI boring&milling
more images
Rumania București
602 km
MITSUBISHI MAF 210/150A CNC
MITSUBISHI boring&milling
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MECOF CSNC MECOF CSNC MECOF CSNC MECOF CSNC
more images
Italia Via Louis Blériot, 5/9, 25018 Montichiari BS, Italia
929 km
makine për frezim
MECOF CSNC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DECKEL repowered by FPS FP4 MK DECKEL repowered by FPS FP4 MK DECKEL repowered by FPS FP4 MK DECKEL repowered by FPS FP4 MK DECKEL repowered by FPS FP4 MK DECKEL repowered by FPS FP4 MK DECKEL repowered by FPS FP4 MK
more images
Gjermani Warngau
1 003 km
DECKEL FP4 MK tërësisht i rinovuar - si i ri.
DECKEL repowered by FPS FP4 MK
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700
more images
Spanja Spain
2 010 km
Qendra vertikale e përpunimit
DOOSAN DNM 5700
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BRAGONZI CREUSAMATIC 100 BRAGONZI CREUSAMATIC 100 BRAGONZI CREUSAMATIC 100 BRAGONZI CREUSAMATIC 100 BRAGONZI CREUSAMATIC 100
more images
Italia Borgo San Dalmazzo
1 093 km
MAKINË E MIRËZIMTARE
BRAGONZI CREUSAMATIC 100
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
UNION BIELEFELD WSF 50 N UNION BIELEFELD WSF 50 N UNION BIELEFELD WSF 50 N UNION BIELEFELD WSF 50 N
more images
Gjermani Weiterstadt
1 324 km
Makine frezimi
UNION BIELEFELD WSF 50 N
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TITAN boring&milling TITAN boring&milling TITAN boring&milling TITAN boring&milling TITAN boring&milling TITAN boring&milling
more images
Rumania București
602 km
AFP 200 CNC Siemens
TITAN boring&milling
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAHO MH 700 C MAHO MH 700 C MAHO MH 700 C MAHO MH 700 C MAHO MH 700 C
more images
Gjermani Nordrach
1 248 km
MAHO MH 700 C
MAHO MH 700 C
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DECKEL FP1 - stufenloser Vorschub (X/Y/Z) DECKEL FP1 - stufenloser Vorschub (X/Y/Z) DECKEL FP1 - stufenloser Vorschub (X/Y/Z) DECKEL FP1 - stufenloser Vorschub (X/Y/Z) DECKEL FP1 - stufenloser Vorschub (X/Y/Z) DECKEL FP1 - stufenloser Vorschub (X/Y/Z) DECKEL FP1 - stufenloser Vorschub (X/Y/Z) DECKEL FP1 - stufenloser Vorschub (X/Y/Z)
more images
Gjermani Warngau
1 003 km
KAPAK FP1 - Univ. Makinë frezimi dhe shpimi
DECKEL FP1 - stufenloser Vorschub (X/Y/Z)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DOOSAN MYNX 5400 DOOSAN MYNX 5400 DOOSAN MYNX 5400
more images
Spanja Spain
2 010 km
Qendra vertikale e përpunimit
DOOSAN MYNX 5400
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DECKEL FP1 3-Achsen aktiv 2102 - Teilüberholt DECKEL FP1 3-Achsen aktiv 2102 - Teilüberholt DECKEL FP1 3-Achsen aktiv 2102 - Teilüberholt DECKEL FP1 3-Achsen aktiv 2102 - Teilüberholt
more images
Gjermani Ubstadt-Weiher
1 268 km
Makine frezimi
DECKEL FP1 3-Achsen aktiv 2102 - Teilüberholt
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Beaver Maschine Tool Mark I VBRP Beaver Maschine Tool Mark I VBRP Beaver Maschine Tool Mark I VBRP
more images
Gjermani Weiterstadt
1 324 km
Makine frezimi
Beaver Maschine Tool Mark I VBRP
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HURON SXB723 HURON SXB723 HURON SXB723 HURON SXB723 HURON SXB723 HURON SXB723 HURON SXB723 HURON SXB723 HURON SXB723 HURON SXB723
more images
Francës Fretin
1 680 km
FREZER HURON SXB723
HURON SXB723
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Optimum Optimill MH 20 VL
more images
Gjermani Bitburg
1 442 km
Shpimit dhe frezë
Optimum Optimill MH 20 VL
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FPS Werkzeugmaschinen GmbH FPS 300M FPS Werkzeugmaschinen GmbH FPS 300M FPS Werkzeugmaschinen GmbH FPS 300M FPS Werkzeugmaschinen GmbH FPS 300M
more images
Gjermani Warngau
1 003 km
FPS 300M - frezë universale - FP1
FPS Werkzeugmaschinen GmbH FPS 300M
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HWACHEON VESTA 1000 HWACHEON VESTA 1000 HWACHEON VESTA 1000 HWACHEON VESTA 1000 HWACHEON VESTA 1000 HWACHEON VESTA 1000 HWACHEON VESTA 1000
more images
Spanja Spain
2 010 km
Qendra vertikale e përpunimit
HWACHEON VESTA 1000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Friedrich Deckel FP1 Friedrich Deckel FP1 Friedrich Deckel FP1 Friedrich Deckel FP1 Friedrich Deckel FP1 Friedrich Deckel FP1
more images
Gjermani Ubstadt-Weiher
1 268 km
Mbulesa e frezit FP1
Friedrich Deckel FP1
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mikron WF 41 C Mikron WF 41 C Mikron WF 41 C Mikron WF 41 C Mikron WF 41 C Mikron WF 41 C
more images
Gjermani Bessenbach
1 295 km
Universal mjet frezë
Mikron WF 41 C
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Lituania Klaipėda
1 621 km
Freze CNC DECKEL FP 5 TC
DECKEL FP5TC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
LTC BF 30 B Vario LTC BF 30 B Vario LTC BF 30 B Vario LTC BF 30 B Vario
more images
Holanda Schaijk
1 616 km
Makinë për bluarje shpimi
LTC BF 30 B Vario
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HYUNDAI F500 PLUS HYUNDAI F500 PLUS HYUNDAI F500 PLUS HYUNDAI F500 PLUS HYUNDAI F500 PLUS HYUNDAI F500 PLUS HYUNDAI F500 PLUS HYUNDAI F500 PLUS HYUNDAI F500 PLUS HYUNDAI F500 PLUS
more images
Spanja Spain
2 010 km
Qendra vertikale e përpunimit
HYUNDAI F500 PLUS
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DECKEL FP1 3-Achsen Aktiv 2102 DECKEL FP1 3-Achsen Aktiv 2102 DECKEL FP1 3-Achsen Aktiv 2102 DECKEL FP1 3-Achsen Aktiv 2102
more images
Gjermani Ubstadt-Weiher
1 268 km
Makine frezimi
DECKEL FP1 3-Achsen Aktiv 2102
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HYUNDAI WIA KF5600C HYUNDAI WIA KF5600C HYUNDAI WIA KF5600C HYUNDAI WIA KF5600C HYUNDAI WIA KF5600C HYUNDAI WIA KF5600C HYUNDAI WIA KF5600C HYUNDAI WIA KF5600C
more images
Spanja Spain
2 010 km
Qendra vertikale e përpunimit
HYUNDAI WIA KF5600C
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DECKEL FP4M / FP4M aktiv DECKEL FP4M / FP4M aktiv DECKEL FP4M / FP4M aktiv DECKEL FP4M / FP4M aktiv DECKEL FP4M / FP4M aktiv
more images
Gjermani Ubstadt-Weiher
1 268 km
Mbulesa e frezes FP4M
DECKEL FP4M / FP4M aktiv
Thirrni