Profili i Dealer

cnc nordic ApS

cnc nordic ApS


Herr Jonas Lovén

Aldumvej 11
8722 Hedensted

Danimarkë


numrin e telefonit Trego

CNC nordic ApS is a leading supplier of machine tools on the Scandinavian market, with new and second hand machine tools. Based in Hedensted, conveniently positioned in the center of a lot of the metal working industry.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3713789.jpg
Multi tasking CNC lathe Gildemeister MF Twin 65Y
New in 2000, bar feeder 1998. Equipped with 2 x turrets, upper with Y-axis, all tool positions with live tooling. Sub spindle, SIMAG type 70.1 R bar feeder, part conveyor, chip conveyor, high pressure... më shumë »
3713701.jpg
Multi tasking CNC lathe Nakamura WT-100
Can be seen in production. Available immediately. The machine is in excellent condition, very well maintained and currently in daily production. Fully equipped with Heinbuch bushings for all diamet... më shumë »
3685352.jpg
torno CNC me hamall vinç-urë Mori Seiki CL-200 BM
EQUIPPED WITH: CNC Mori Seiki MSC-803 Chip Conveyor Ptntpi Coolant equipment Gantry loader C-axis and live tooling Prepared for bar feeder Specification: Swing Over Bed 512 mm... më shumë »
Dërgoni kërkesën për cnc nordic ApS

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3713789.jpg
Multi tasking CNC lathe Gildemeister MF Twin 65Y
New in 2000, bar feeder 1998. Equipped with 2 x turrets, upper with Y-axis, all tool positions with live tooling. Sub spindle, SIMAG type 70.1 R bar feeder, part conveyor, chip conveyor, high pressure ...
3713701.jpg
Multi tasking CNC lathe Nakamura WT-100
Can be seen in production. Available immediately. The machine is in excellent condition, very well maintained and currently in daily production. Fully equipped with Heinbuch bushings for all diamet ...
3685352.jpg
torno CNC me hamall vinç-urë Mori Seiki CL-200 BM
EQUIPPED WITH: CNC Mori Seiki MSC-803 Chip Conveyor Coolant equipment Gantry loader C-axis and live tooling Prepared for bar feeder Specification: Ptntpi Swing Over Bed 512 mm ...
3685347.jpg
CNC torno Okuma LC20
EQUIPPED WITH: CNC Okuma OSP 5000L-G Chip Conveyor Tailstock Specifications: Swing Over Bed 400mm Center distance 1 000 mm Chuck Work Diameter – Maximum 260mm OD Spindle Diam ...
3685150.jpg
CNC makine cilindrike rëndë Doimak
EQUIPPED WITH: CNC Siemens 810. Many brand new spare grinding wheels Ø600 x 80. Bbqqumsxq8 Magnetic separator and paper filtration for coolant. Workpiece measuring equipment High prec ...
3685082.jpg
Vertikale makine bluarje Springfield Retrofit and complete overhaul 2002
EQUIPPED WITH: CNC Siemens 840D and movable cross rail. Yrq280 Many new spare grinding wheels. Air evacuation with oil mist and filtration equipment. Magnetic separator and paper filtr ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave