Blej Operacionet e plota / paketat e makinerisë të përdorurar (15)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Operacionet e plota / paketat e makinerisë
ankand
Mbyllja e stabilimentit të fuqisë/transmetimit Liebherr, Pfauter, Samputensili, Zeiss LC 220, P200, SU 150, Prismo Navigator
Mbyllja e stabilimentit të fuqisë/transmetimit Liebherr, Pfauter, Samputensili, Zeiss LC 220, P200, SU 150, Prismo Navigator
Mbyllja e stabilimentit të fuqisë/transmetimit Liebherr, Pfauter, Samputensili, Zeiss LC 220, P200, SU 150, Prismo Navigator
Mbyllja e stabilimentit të fuqisë/transmetimit Liebherr, Pfauter, Samputensili, Zeiss LC 220, P200, SU 150, Prismo Navigator
Mbyllja e stabilimentit të fuqisë/transmetimit Liebherr, Pfauter, Samputensili, Zeiss LC 220, P200, SU 150, Prismo Navigator
Mbyllja e stabilimentit të fuqisë/transmetimit Liebherr, Pfauter, Samputensili, Zeiss LC 220, P200, SU 150, Prismo Navigator
Mbyllja e stabilimentit të fuqisë/transmetimit Liebherr, Pfauter, Samputensili, Zeiss LC 220, P200, SU 150, Prismo Navigator
Mbyllja e stabilimentit të fuqisë/transmetimit Liebherr, Pfauter, Samputensili, Zeiss LC 220, P200, SU 150, Prismo Navigator
Mbyllja e stabilimentit të fuqisë/transmetimit Liebherr, Pfauter, Samputensili, Zeiss LC 220, P200, SU 150, Prismo Navigator
Mbyllja e stabilimentit të fuqisë/transmetimit Liebherr, Pfauter, Samputensili, Zeiss LC 220, P200, SU 150, Prismo Navigator
Mbyllja e stabilimentit të fuqisë/transmetimit Liebherr, Pfauter, Samputensili, Zeiss LC 220, P200, SU 150, Prismo Navigator
Mbyllja e stabilimentit të fuqisë/transmetimit Liebherr, Pfauter, Samputensili, Zeiss LC 220, P200, SU 150, Prismo Navigator
Mbyllja e stabilimentit të fuqisë/transmetimit Liebherr, Pfauter, Samputensili, Zeiss LC 220, P200, SU 150, Prismo Navigator
Mbyllja e stabilimentit të fuqisë/transmetimit Liebherr, Pfauter, Samputensili, Zeiss LC 220, P200, SU 150, Prismo Navigator
Gjermani Sandersdorf-Brehna
1 308 km

Mbyllja e stabilimentit të fuqisë/transmetimit
Liebherr, Pfauter, Samputensili, ZeissLC 220, P200, SU 150, Prismo Navigator

Tregtar i verifikuar
Reklamë e klasifikuar
FMS me LMC 1540 & 2 x MCH350 Schuler & Heller LMC 1540 & MCH350
FMS me LMC 1540 & 2 x MCH350 Schuler & Heller LMC 1540 & MCH350
FMS me LMC 1540 & 2 x MCH350 Schuler & Heller LMC 1540 & MCH350
FMS me LMC 1540 & 2 x MCH350 Schuler & Heller LMC 1540 & MCH350
FMS me LMC 1540 & 2 x MCH350 Schuler & Heller LMC 1540 & MCH350
FMS me LMC 1540 & 2 x MCH350 Schuler & Heller LMC 1540 & MCH350
FMS me LMC 1540 & 2 x MCH350 Schuler & Heller LMC 1540 & MCH350
FMS me LMC 1540 & 2 x MCH350 Schuler & Heller LMC 1540 & MCH350
FMS me LMC 1540 & 2 x MCH350 Schuler & Heller LMC 1540 & MCH350
FMS me LMC 1540 & 2 x MCH350 Schuler & Heller LMC 1540 & MCH350
FMS me LMC 1540 & 2 x MCH350 Schuler & Heller LMC 1540 & MCH350
FMS me LMC 1540 & 2 x MCH350 Schuler & Heller LMC 1540 & MCH350
FMS me LMC 1540 & 2 x MCH350 Schuler & Heller LMC 1540 & MCH350
FMS me LMC 1540 & 2 x MCH350 Schuler & Heller LMC 1540 & MCH350
more images
Gjermani Metzingen
1 188 km

FMS me LMC 1540 & 2 x MCH350
Schuler & HellerLMC 1540 & MCH350

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë me rrotull dhe bërthamë Meyer, Roth & Pastor MRP IL 2
Makinë me rrotull dhe bërthamë Meyer, Roth & Pastor MRP IL 2
Makinë me rrotull dhe bërthamë Meyer, Roth & Pastor MRP IL 2
Makinë me rrotull dhe bërthamë Meyer, Roth & Pastor MRP IL 2
Makinë me rrotull dhe bërthamë Meyer, Roth & Pastor MRP IL 2
Makinë me rrotull dhe bërthamë Meyer, Roth & Pastor MRP IL 2
Makinë me rrotull dhe bërthamë Meyer, Roth & Pastor MRP IL 2
Makinë me rrotull dhe bërthamë Meyer, Roth & Pastor MRP IL 2
Makinë me rrotull dhe bërthamë Meyer, Roth & Pastor MRP IL 2
Makinë me rrotull dhe bërthamë Meyer, Roth & Pastor MRP IL 2
Makinë me rrotull dhe bërthamë Meyer, Roth & Pastor MRP IL 2
Makinë me rrotull dhe bërthamë Meyer, Roth & Pastor MRP IL 2
Makinë me rrotull dhe bërthamë Meyer, Roth & Pastor MRP IL 2
Makinë me rrotull dhe bërthamë Meyer, Roth & Pastor MRP IL 2
Makinë me rrotull dhe bërthamë Meyer, Roth & Pastor MRP IL 2
more images
Gjermani Korschenbroich
1 530 km

Makinë me rrotull dhe bërthamë
Meyer, Roth & Pastor MRP IL 2

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kapak me vidë të linjës së prodhimit china
Kapak me vidë të linjës së prodhimit china
Kapak me vidë të linjës së prodhimit china
Kapak me vidë të linjës së prodhimit china
Kapak me vidë të linjës së prodhimit china
Kapak me vidë të linjës së prodhimit china
Kapak me vidë të linjës së prodhimit china
more images
Belgjika Rumst
1 637 km

Kapak me vidë të linjës së prodhimit
china

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SET PRODHIMI I DRITARËVE TË GJITHSHME ALUMINI PLASTMAK PVC ALÜMİNYUM İŞLEME MAKİNELERİ ALÜMİNYUM TEK KAFALI MAKİNE SETİ
SET PRODHIMI I DRITARËVE TË GJITHSHME ALUMINI PLASTMAK PVC ALÜMİNYUM İŞLEME MAKİNELERİ ALÜMİNYUM TEK KAFALI MAKİNE SETİ
SET PRODHIMI I DRITARËVE TË GJITHSHME ALUMINI PLASTMAK PVC ALÜMİNYUM İŞLEME MAKİNELERİ ALÜMİNYUM TEK KAFALI MAKİNE SETİ
SET PRODHIMI I DRITARËVE TË GJITHSHME ALUMINI PLASTMAK PVC ALÜMİNYUM İŞLEME MAKİNELERİ ALÜMİNYUM TEK KAFALI MAKİNE SETİ
SET PRODHIMI I DRITARËVE TË GJITHSHME ALUMINI PLASTMAK PVC ALÜMİNYUM İŞLEME MAKİNELERİ ALÜMİNYUM TEK KAFALI MAKİNE SETİ
SET PRODHIMI I DRITARËVE TË GJITHSHME ALUMINI PLASTMAK PVC ALÜMİNYUM İŞLEME MAKİNELERİ ALÜMİNYUM TEK KAFALI MAKİNE SETİ
SET PRODHIMI I DRITARËVE TË GJITHSHME ALUMINI PLASTMAK PVC ALÜMİNYUM İŞLEME MAKİNELERİ ALÜMİNYUM TEK KAFALI MAKİNE SETİ
SET PRODHIMI I DRITARËVE TË GJITHSHME ALUMINI PLASTMAK PVC ALÜMİNYUM İŞLEME MAKİNELERİ ALÜMİNYUM TEK KAFALI MAKİNE SETİ
more images
Turqia Minareliçavuş, Lider Cad. No:27, 16220 Nilüfer/Bursa, Türkiye
747 km

SET PRODHIMI I DRITARËVE TË GJITHSHME ALUMINI
PLASTMAK PVC ALÜMİNYUM İŞLEME MAKİNELERİALÜMİNYUM TEK KAFALI MAKİNE SETİ

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
LINJË PËR PRINTIMIN E KOPOVE TË RRIPIVE
LINJË PËR PRINTIMIN E KOPOVE TË RRIPIVE
LINJË PËR PRINTIMIN E KOPOVE TË RRIPIVE
LINJË PËR PRINTIMIN E KOPOVE TË RRIPIVE
LINJË PËR PRINTIMIN E KOPOVE TË RRIPIVE
LINJË PËR PRINTIMIN E KOPOVE TË RRIPIVE
LINJË PËR PRINTIMIN E KOPOVE TË RRIPIVE
LINJË PËR PRINTIMIN E KOPOVE TË RRIPIVE
LINJË PËR PRINTIMIN E KOPOVE TË RRIPIVE
LINJË PËR PRINTIMIN E KOPOVE TË RRIPIVE
LINJË PËR PRINTIMIN E KOPOVE TË RRIPIVE
LINJË PËR PRINTIMIN E KOPOVE TË RRIPIVE
LINJË PËR PRINTIMIN E KOPOVE TË RRIPIVE
LINJË PËR PRINTIMIN E KOPOVE TË RRIPIVE
more images
Italia Gavardo
928 km

LINJË PËR PRINTIMIN E KOPOVE TË RRIPIVE

Thirrni
ankand
Mbyllja e fabrikës Benteler, Zvicër
Mbyllja e fabrikës Benteler, Zvicër
Mbyllja e fabrikës Benteler, Zvicër
Mbyllja e fabrikës Benteler, Zvicër
Mbyllja e fabrikës Benteler, Zvicër
Mbyllja e fabrikës Benteler, Zvicër
Mbyllja e fabrikës Benteler, Zvicër
Mbyllja e fabrikës Benteler, Zvicër
Mbyllja e fabrikës Benteler, Zvicër
Mbyllja e fabrikës Benteler, Zvicër
Mbyllja e fabrikës Benteler, Zvicër
Mbyllja e fabrikës Benteler, Zvicër
Mbyllja e fabrikës Benteler, Zvicër
Mbyllja e fabrikës Benteler, Zvicër
Mbyllja e fabrikës Benteler, Zvicër
Ankandi përfundoi
Zvicra Rothrist
1 193 km

Mbyllja e fabrikës Benteler, Zvicër

Tregtar i verifikuar
Reklamë e klasifikuar
Linja e prodhimit të bërrylit të oxhakut
Linja e prodhimit të bërrylit të oxhakut
Linja e prodhimit të bërrylit të oxhakut
Linja e prodhimit të bërrylit të oxhakut
Linja e prodhimit të bërrylit të oxhakut
more images
Polonia Wola Zaradzyńska
1 173 km

Linja e prodhimit të bërrylit të oxhakut

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Pajisjet për veshjen e pluhurit ROMER-malowanie elektrostatyczne Kompleksowe lakiernie proszkowe
Pajisjet për veshjen e pluhurit ROMER-malowanie elektrostatyczne Kompleksowe lakiernie proszkowe
Pajisjet për veshjen e pluhurit ROMER-malowanie elektrostatyczne Kompleksowe lakiernie proszkowe
Pajisjet për veshjen e pluhurit ROMER-malowanie elektrostatyczne Kompleksowe lakiernie proszkowe
Pajisjet për veshjen e pluhurit ROMER-malowanie elektrostatyczne Kompleksowe lakiernie proszkowe
Pajisjet për veshjen e pluhurit ROMER-malowanie elektrostatyczne Kompleksowe lakiernie proszkowe
Pajisjet për veshjen e pluhurit ROMER-malowanie elektrostatyczne Kompleksowe lakiernie proszkowe
Pajisjet për veshjen e pluhurit ROMER-malowanie elektrostatyczne Kompleksowe lakiernie proszkowe
more images
Polonia Skarżysko-Kamienna
1 111 km

Pajisjet për veshjen e pluhurit
ROMER-malowanie elektrostatyczneKompleksowe lakiernie proszkowe

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Linja e prodhimit të kasës ELHA, DÜRR, FELSOMAT FM4+X
Linja e prodhimit të kasës ELHA, DÜRR, FELSOMAT FM4+X
Linja e prodhimit të kasës ELHA, DÜRR, FELSOMAT FM4+X
Linja e prodhimit të kasës ELHA, DÜRR, FELSOMAT FM4+X
Linja e prodhimit të kasës ELHA, DÜRR, FELSOMAT FM4+X
Linja e prodhimit të kasës ELHA, DÜRR, FELSOMAT FM4+X
Linja e prodhimit të kasës ELHA, DÜRR, FELSOMAT FM4+X
Linja e prodhimit të kasës ELHA, DÜRR, FELSOMAT FM4+X
Linja e prodhimit të kasës ELHA, DÜRR, FELSOMAT FM4+X
Linja e prodhimit të kasës ELHA, DÜRR, FELSOMAT FM4+X
Linja e prodhimit të kasës ELHA, DÜRR, FELSOMAT FM4+X
Linja e prodhimit të kasës ELHA, DÜRR, FELSOMAT FM4+X
Linja e prodhimit të kasës ELHA, DÜRR, FELSOMAT FM4+X
Linja e prodhimit të kasës ELHA, DÜRR, FELSOMAT FM4+X
Linja e prodhimit të kasës ELHA, DÜRR, FELSOMAT FM4+X
more images
Gjermani Laucha an der Unstrut
1 296 km

Linja e prodhimit të kasës
ELHA, DÜRR, FELSOMATFM4+X

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Linja e shpimit të sharrës CNC Voortman Boor/zaag systeem V613 / VB1050
Linja e shpimit të sharrës CNC Voortman Boor/zaag systeem V613 / VB1050
Linja e shpimit të sharrës CNC Voortman Boor/zaag systeem V613 / VB1050
Linja e shpimit të sharrës CNC Voortman Boor/zaag systeem V613 / VB1050
Linja e shpimit të sharrës CNC Voortman Boor/zaag systeem V613 / VB1050
Linja e shpimit të sharrës CNC Voortman Boor/zaag systeem V613 / VB1050
Linja e shpimit të sharrës CNC Voortman Boor/zaag systeem V613 / VB1050
Linja e shpimit të sharrës CNC Voortman Boor/zaag systeem V613 / VB1050
Linja e shpimit të sharrës CNC Voortman Boor/zaag systeem V613 / VB1050
Linja e shpimit të sharrës CNC Voortman Boor/zaag systeem V613 / VB1050
Linja e shpimit të sharrës CNC Voortman Boor/zaag systeem V613 / VB1050
Linja e shpimit të sharrës CNC Voortman Boor/zaag systeem V613 / VB1050
Linja e shpimit të sharrës CNC Voortman Boor/zaag systeem V613 / VB1050
Linja e shpimit të sharrës CNC Voortman Boor/zaag systeem V613 / VB1050
Linja e shpimit të sharrës CNC Voortman Boor/zaag systeem V613 / VB1050
more images
Holanda Oosterwolde
1 679 km

Linja e shpimit të sharrës CNC
Voortman Boor/zaag systeem V613 / VB1050

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Linja e prerjes dhe linja e prerë në gjatësi IMAL 1500 x 2,0 mm
Linja e prerjes dhe linja e prerë në gjatësi IMAL 1500 x 2,0 mm
Linja e prerjes dhe linja e prerë në gjatësi IMAL 1500 x 2,0 mm
Linja e prerjes dhe linja e prerë në gjatësi IMAL 1500 x 2,0 mm
Linja e prerjes dhe linja e prerë në gjatësi IMAL 1500 x 2,0 mm
Linja e prerjes dhe linja e prerë në gjatësi IMAL 1500 x 2,0 mm
Linja e prerjes dhe linja e prerë në gjatësi IMAL 1500 x 2,0 mm
more images
Gjermani Kreuztal
1 436 km

Linja e prerjes dhe linja e prerë në gjatësi
IMAL 1500 x 2,0 mm

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Presë poliuretani me formim llamarine Ormamacchine
Presë poliuretani me formim llamarine Ormamacchine
Presë poliuretani me formim llamarine Ormamacchine
Presë poliuretani me formim llamarine Ormamacchine
Presë poliuretani me formim llamarine Ormamacchine
Presë poliuretani me formim llamarine Ormamacchine
Presë poliuretani me formim llamarine Ormamacchine
Presë poliuretani me formim llamarine Ormamacchine
more images
Gjermani Frechen
1 494 km

Presë poliuretani me formim llamarine
Ormamacchine

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Linja e prodhimit të thonjve me rondele inny brak
Linja e prodhimit të thonjve me rondele inny brak
Linja e prodhimit të thonjve me rondele inny brak
Linja e prodhimit të thonjve me rondele inny brak
Linja e prodhimit të thonjve me rondele inny brak
Linja e prodhimit të thonjve me rondele inny brak
more images
Polonia Wola Zaradzyńska
1 173 km

Linja e prodhimit të thonjve me rondele
innybrak

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sistemet e transportit ROMER Trawers poprzeczny krzyżowy/automatyczny
Sistemet e transportit ROMER Trawers poprzeczny krzyżowy/automatyczny
Sistemet e transportit ROMER Trawers poprzeczny krzyżowy/automatyczny
Sistemet e transportit ROMER Trawers poprzeczny krzyżowy/automatyczny
Sistemet e transportit ROMER Trawers poprzeczny krzyżowy/automatyczny
Sistemet e transportit ROMER Trawers poprzeczny krzyżowy/automatyczny
Sistemet e transportit ROMER Trawers poprzeczny krzyżowy/automatyczny
Sistemet e transportit ROMER Trawers poprzeczny krzyżowy/automatyczny
more images
Polonia Skarżysko-Kamienna
1 111 km

Sistemet e transportit
ROMERTrawers poprzeczny krzyżowy/automatyczny

Thirrni