Profili i Dealer

BHV GmbH Versteigerungen

BHV GmbH Versteigerungen


Herr Ralf Christochowitz

Trierer Str. 5-9
53937 Schleiden

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit

kontakte të tjera

Herr R. Christochowitz

02445911384

BHV GmbH Versteigerungen

Ihr Auktionshaus für Insolvenzversteigerungen, Maschinen (Metall- und Holzverarbeitung), Baumaschinen, Unternehmensverkäufe, Inventarisierungen, Betriebs- und Industrieverwertungen.

Shko tek ofertat më të lartë › 

BHV GmbH Versteigerungen është një tregtar i besuar
Ky tregtari është verifikuar me sukses dhe ai u dha vulën besimit Machineseeker


Çfarë është vula?

Vula Besimi Machineseeker jep blerësit aftësinë për të zbuluar nëse ata kanë për të bërë atë me një shitës besuar në një shikim.

Çfarë do të thotë kjo për blerësit?

Blerësit mund të kufizojnë rrethin e partnerëve të mundshëm të biznesit, pa kontrolle të gjera dhe kompanitë që e bëjnë favor dyqane të ndershme dhe të mira me probabilitet të lartë.
Sigurisht që të ndodhë gjithsesi gjatë dallimet e procesit të blerjes të opinionit. Machineseeker dhe Thorsten Muschler GmbH nuk është përgjegjës për shkeljet e aktiv Maschinensucher ose Machineseeker blerës apo shitës.

Më shumë informacion në lidhje me vulë

Ofertat tona të lartë
3213270.jpg
Makinat hidraulike kanate Trade SBH 3135 G/2
manually adjustable Backgauge 800 mm Bending length 3100 mm Bending performance ST42 mm 3.5 length 4300 mm Depth / width mm 1770 7hf7fyvww Height 1890 mm Weight kg 4520 (SBH-G) Bending Prism ... më shumë »
3329100.jpg
Drum vizatim stol
With machine with d.c. current of the company Lenze in HAMELN. 8i3vg08sm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3151801.jpg
Color - spectrophotometer Datacolor 600
Color - spectrophotometer Datacolor 600 with accessories. Mrlrz Software tools 2.0 Calibration software Article as good as new. Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e p... më shumë »
Dërgoni kërkesën për BHV GmbH Versteigerungen

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3213270.jpg
Makinat hidraulike kanate Trade SBH 3135 G/2
manually adjustable Backgauge 800 mm Bending length 3100 mm Bending performance ST42 mm 3.5 length 4300 mm Depth / width mm 1770 7hf7fyvww Height 1890 mm Weight kg 4520 (SBH-G) Bending Prism ... më shumë »
3329100.jpg
Drum vizatim stol
With machine with d.c. current of the company Lenze in HAMELN. 8i3vg08sm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3151801.jpg
Color - spectrophotometer Datacolor 600
Color - spectrophotometer Datacolor 600 with accessories. Mrlrz Software tools 2.0 Calibration software Article as good as new. Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e p... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Want to really stop the chat history?
po jo
×
Machine Finder chat
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Chat window close