➤ Blerje Të tjerët të përdorura (24 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej Të tjerët të përdorurar (24)

  • Rendit rezultatet

  • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
  • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
  • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
  • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
  • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
  • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
  • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Qendrat e përpunimit (horizontale) Të tjerët
Reklamë e klasifikuar
Qendra e përpunimit Kronos 4 aks 4 mt Italmac Kronos 4 MT
Qendra e përpunimit Kronos 4 aks 4 mt Italmac Kronos 4 MT
Qendra e përpunimit Kronos 4 aks 4 mt Italmac Kronos 4 MT
Qendra e përpunimit Kronos 4 aks 4 mt Italmac Kronos 4 MT
more images
Italia Scerne
535 km

Qendra e përpunimit Kronos 4 aks 4 mt
ItalmacKronos 4 MT

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qendrat horizontale të përpunimit dhe CNC Daewoo ACE-H500 X: 800 - Y: 650 - Z: 650 mm CNC
Qendrat horizontale të përpunimit dhe CNC Daewoo ACE-H500 X: 800 - Y: 650 - Z: 650 mm CNC
Qendrat horizontale të përpunimit dhe CNC Daewoo ACE-H500 X: 800 - Y: 650 - Z: 650 mm CNC
Qendrat horizontale të përpunimit dhe CNC Daewoo ACE-H500 X: 800 - Y: 650 - Z: 650 mm CNC
more images
Belgjika Deinze
(Vendndodhja e tregtarit)
1 681 km

Qendrat horizontale të përpunimit dhe CNC
Daewoo ACE-H500X: 800 - Y: 650 - Z: 650 mm CNC

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Këndi i shtrëngimit Makino
Këndi i shtrëngimit Makino
Këndi i shtrëngimit Makino
Këndi i shtrëngimit Makino
more images
Holanda Eindhoven
1 609 km

Këndi i shtrëngimit
Makino

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë frezuese dhe frezuese CNC horizontale Hartford PBM115AG
Makinë frezuese dhe frezuese CNC horizontale Hartford PBM115AG
Makinë frezuese dhe frezuese CNC horizontale Hartford PBM115AG
Makinë frezuese dhe frezuese CNC horizontale Hartford PBM115AG
Makinë frezuese dhe frezuese CNC horizontale Hartford PBM115AG
Makinë frezuese dhe frezuese CNC horizontale Hartford PBM115AG
Makinë frezuese dhe frezuese CNC horizontale Hartford PBM115AG
Makinë frezuese dhe frezuese CNC horizontale Hartford PBM115AG
Makinë frezuese dhe frezuese CNC horizontale Hartford PBM115AG
Makinë frezuese dhe frezuese CNC horizontale Hartford PBM115AG
Makinë frezuese dhe frezuese CNC horizontale Hartford PBM115AG
Makinë frezuese dhe frezuese CNC horizontale Hartford PBM115AG
Makinë frezuese dhe frezuese CNC horizontale Hartford PBM115AG
Makinë frezuese dhe frezuese CNC horizontale Hartford PBM115AG
Makinë frezuese dhe frezuese CNC horizontale Hartford PBM115AG
more images
Mbretëria e Bashkuar Albion Works, Savile St, Sheffield S4 7UD, UK
2 112 km

Makinë frezuese dhe frezuese CNC horizontale
HartfordPBM115AG

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
QENDRA E PUNËS MECAL MC 305 Kosmos TM MMI
QENDRA E PUNËS MECAL MC 305 Kosmos TM MMI
QENDRA E PUNËS MECAL MC 305 Kosmos TM MMI
QENDRA E PUNËS MECAL MC 305 Kosmos TM MMI
QENDRA E PUNËS MECAL MC 305 Kosmos TM MMI
QENDRA E PUNËS MECAL MC 305 Kosmos TM MMI
QENDRA E PUNËS MECAL MC 305 Kosmos TM MMI
more images
Italia Fontanelle
810 km

QENDRA E PUNËS
MECALMC 305 Kosmos TM MMI

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qendra horizontale e përpunimit Hitachi Seiki HS 400
Qendra horizontale e përpunimit Hitachi Seiki HS 400
Qendra horizontale e përpunimit Hitachi Seiki HS 400
Qendra horizontale e përpunimit Hitachi Seiki HS 400
Qendra horizontale e përpunimit Hitachi Seiki HS 400
more images
Gjermani Deutschland
1 340 km

Qendra horizontale e përpunimit
Hitachi SeikiHS 400

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qendra e përpunimit MECAL MC 305 KOSMOS
Qendra e përpunimit MECAL MC 305 KOSMOS
Qendra e përpunimit MECAL MC 305 KOSMOS
Qendra e përpunimit MECAL MC 305 KOSMOS
Qendra e përpunimit MECAL MC 305 KOSMOS
Qendra e përpunimit MECAL MC 305 KOSMOS
Qendra e përpunimit MECAL MC 305 KOSMOS
Qendra e përpunimit MECAL MC 305 KOSMOS
Qendra e përpunimit MECAL MC 305 KOSMOS
Qendra e përpunimit MECAL MC 305 KOSMOS
Qendra e përpunimit MECAL MC 305 KOSMOS
more images
Polonia Zamość
1 092 km

Qendra e përpunimit
MECALMC 305 KOSMOS

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qendrat horizontale të përpunimit dhe CNC Dahlih X: 750 - Y: 680 - Z: 600 mm CNC
Qendrat horizontale të përpunimit dhe CNC Dahlih X: 750 - Y: 680 - Z: 600 mm CNC
Qendrat horizontale të përpunimit dhe CNC Dahlih X: 750 - Y: 680 - Z: 600 mm CNC
Qendrat horizontale të përpunimit dhe CNC Dahlih X: 750 - Y: 680 - Z: 600 mm CNC
more images
Belgjika Deinze
(Vendndodhja e tregtarit)
1 681 km

Qendrat horizontale të përpunimit dhe CNC
DahlihX: 750 - Y: 680 - Z: 600 mm CNC

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qendra e përpunimit 5 Aksi Cincinatti MAG Mega 5 HPC-800HP
Qendra e përpunimit 5 Aksi Cincinatti MAG Mega 5 HPC-800HP
Qendra e përpunimit 5 Aksi Cincinatti MAG Mega 5 HPC-800HP
Qendra e përpunimit 5 Aksi Cincinatti MAG Mega 5 HPC-800HP
more images
Mbretëria e Bashkuar United Kingdom
2 338 km

Qendra e përpunimit 5 Aksi
CincinattiMAG Mega 5 HPC-800HP

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Pllakë shtrënguese T-slot e një Matec 30 HV Matec 30HV
more images
Sllovakia Trenčianska Turná
873 km

Pllakë shtrënguese T-slot e një Matec 30 HV
Matec30HV

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
qendër horizontal përpunimit Niigata SPN 501-P8
qendër horizontal përpunimit Niigata SPN 501-P8
qendër horizontal përpunimit Niigata SPN 501-P8
more images
Italia Cuggiono
1 038 km

qendër horizontal përpunimit
NiigataSPN 501-P8

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AVEREX HS-540i GTS 2-APC Averex HS-540i GTS APC
more images
Gjermani Idstein
1 367 km

AVEREX HS-540i GTS 2-APC
AverexHS-540i GTS APC

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qendra e përpunimit horizontal Mori Seiki NH5000
Qendra e përpunimit horizontal Mori Seiki NH5000
Qendra e përpunimit horizontal Mori Seiki NH5000
Qendra e përpunimit horizontal Mori Seiki NH5000
Qendra e përpunimit horizontal Mori Seiki NH5000
Qendra e përpunimit horizontal Mori Seiki NH5000
Qendra e përpunimit horizontal Mori Seiki NH5000
more images
Spanja Azcoitia
1 863 km

Qendra e përpunimit horizontal
Mori SeikiNH5000

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qendrat horizontale të përpunimit dhe CNC Dahlih X: 1350 - Y: 1000 - Z: 1000 mm CNC
Qendrat horizontale të përpunimit dhe CNC Dahlih X: 1350 - Y: 1000 - Z: 1000 mm CNC
Qendrat horizontale të përpunimit dhe CNC Dahlih X: 1350 - Y: 1000 - Z: 1000 mm CNC
Qendrat horizontale të përpunimit dhe CNC Dahlih X: 1350 - Y: 1000 - Z: 1000 mm CNC
more images
Belgjika Deinze
(Vendndodhja e tregtarit)
1 681 km

Qendrat horizontale të përpunimit dhe CNC
DahlihX: 1350 - Y: 1000 - Z: 1000 mm CNC

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
hidromat Pfiffner HW25-714
hidromat Pfiffner HW25-714
hidromat Pfiffner HW25-714
more images
Gjermani Korntal-Münchingen
1 218 km

hidromat
PfiffnerHW25-714

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
qendrat e përpunimit të bareve Elumatec SBZ 151 Edition 90
qendrat e përpunimit të bareve Elumatec SBZ 151 Edition 90
qendrat e përpunimit të bareve Elumatec SBZ 151 Edition 90
qendrat e përpunimit të bareve Elumatec SBZ 151 Edition 90
qendrat e përpunimit të bareve Elumatec SBZ 151 Edition 90
qendrat e përpunimit të bareve Elumatec SBZ 151 Edition 90
qendrat e përpunimit të bareve Elumatec SBZ 151 Edition 90
qendrat e përpunimit të bareve Elumatec SBZ 151 Edition 90
qendrat e përpunimit të bareve Elumatec SBZ 151 Edition 90
more images
Gjermani Hardheim
1 256 km

qendrat e përpunimit të bareve
ElumatecSBZ 151 Edition 90

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qendra e përpunimit CNC FILL SM-02
Qendra e përpunimit CNC FILL SM-02
Qendra e përpunimit CNC FILL SM-02
Qendra e përpunimit CNC FILL SM-02
Qendra e përpunimit CNC FILL SM-02
Qendra e përpunimit CNC FILL SM-02
more images
Gjermani Deutschland
1 340 km

Qendra e përpunimit CNC
FILLSM-02

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qendra horizontale e përpunimit Pegard Flexivit BC TRT 1400
Qendra horizontale e përpunimit Pegard Flexivit BC TRT 1400
Qendra horizontale e përpunimit Pegard Flexivit BC TRT 1400
Qendra horizontale e përpunimit Pegard Flexivit BC TRT 1400
more images
Gjermani Idstein
1 367 km

Qendra horizontale e përpunimit
PegardFlexivit BC TRT 1400

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qendra e përpunimit horizontal Mori Seiki NH4000 dcg
Qendra e përpunimit horizontal Mori Seiki NH4000 dcg
Qendra e përpunimit horizontal Mori Seiki NH4000 dcg
Qendra e përpunimit horizontal Mori Seiki NH4000 dcg
Qendra e përpunimit horizontal Mori Seiki NH4000 dcg
Qendra e përpunimit horizontal Mori Seiki NH4000 dcg
Qendra e përpunimit horizontal Mori Seiki NH4000 dcg
Qendra e përpunimit horizontal Mori Seiki NH4000 dcg
Qendra e përpunimit horizontal Mori Seiki NH4000 dcg
more images
Spanja Azcoitia
1 863 km

Qendra e përpunimit horizontal
Mori SeikiNH4000 dcg

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CNC BAZ HORIZONTAL Kitamura Mycenter HX300F
CNC BAZ HORIZONTAL Kitamura Mycenter HX300F
CNC BAZ HORIZONTAL Kitamura Mycenter HX300F
CNC BAZ HORIZONTAL Kitamura Mycenter HX300F
more images
Gjermani Bochum
1 515 km

CNC BAZ HORIZONTAL
KitamuraMycenter HX300F

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
hidromat Pfiffner HB32-636
hidromat Pfiffner HB32-636
hidromat Pfiffner HB32-636
hidromat Pfiffner HB32-636
more images
Gjermani Korntal-Münchingen
1 218 km

hidromat
PfiffnerHB32-636

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Lexuesi i kodit DPM, ZS3608-DPA0262VZWW SICK ZS3608-DPA0262VZWW
Lexuesi i kodit DPM, ZS3608-DPA0262VZWW SICK ZS3608-DPA0262VZWW
more images
Gjermani Bielefeld
1 498 km

Lexuesi i kodit DPM, ZS3608-DPA0262VZWW
SICKZS3608-DPA0262VZWW

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qendra e përpunimit horizontal KITAMURA mycenter-HX400id
Qendra e përpunimit horizontal KITAMURA mycenter-HX400id
Qendra e përpunimit horizontal KITAMURA mycenter-HX400id
Qendra e përpunimit horizontal KITAMURA mycenter-HX400id
Qendra e përpunimit horizontal KITAMURA mycenter-HX400id
Qendra e përpunimit horizontal KITAMURA mycenter-HX400id
Qendra e përpunimit horizontal KITAMURA mycenter-HX400id
Qendra e përpunimit horizontal KITAMURA mycenter-HX400id
Qendra e përpunimit horizontal KITAMURA mycenter-HX400id
Qendra e përpunimit horizontal KITAMURA mycenter-HX400id
Qendra e përpunimit horizontal KITAMURA mycenter-HX400id
Qendra e përpunimit horizontal KITAMURA mycenter-HX400id
Qendra e përpunimit horizontal KITAMURA mycenter-HX400id
Qendra e përpunimit horizontal KITAMURA mycenter-HX400id
more images
Kina Beijing
7 674 km

Qendra e përpunimit horizontal
KITAMURAmycenter-HX400id

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
stafetë me dy duar PNOZ s6C; 751 106 Pilz s6C; 751 106
stafetë me dy duar PNOZ s6C; 751 106 Pilz s6C; 751 106
more images
Gjermani Bielefeld
1 498 km

stafetë me dy duar PNOZ s6C; 751 106
Pilzs6C; 751 106

Thirrni