Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Centers (horizontal) 800-999mm (x-udhëtimit) blej përdorur

65 rezultate për
vendndodhja Njohur: Shqipëri (ndryshim)
anuloj
Unterschleißheim, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1044 km
1999
i përdorur
Kobližná 683/3, 602 00 Brno-střed, Tschechien Republika Çeke
938 km
2002
te mira (te perdorura)
Unterschleißheim, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1044 km
2000
i përdorur
Unterschleißheim, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1044 km
2004
i përdorur
Grenzach-Wyhlen, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1218 km
1987
i përdorur
Doxato/Drama, Greqi Greqi
(Vendndodhja e shitësve)
342 km
i përdorur
Qendra horizontale e përpunimit CNC CNC FANUC 16M Trajtimi i anijes N ° 2 vende ngarkimi / shkarkimi Sondë Marposs për kontroll dimensionale Presioni ftohës i copës zero Qendra e mjeteve 50 bar Trokitje e ngurtë Përkthyesi i mjeteve 29tsexpf Fusha e punës: Boshti X: mm gjatësor. 860 Boshti Y: mm vertikale. 750 Boshti Z: mm tërthore. 750 Tabela rrotulluese e boshtit B: Këndi i ndarjes 1 shkallë PALETIZIMI Përmasat e paletës mm. 630 x 500

I përdorur Centers (horizontal) 800-999mm (x-udhëtimit)

Kërkoni plotësisht Machineseeker dhe më shumë se 200 000 makina të përdorura tani.
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153