Kondia blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
8

Qendra Machining - Vertical KONDIA Urban 2500

Mülheim an der Ruhr, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6382 km
2001
i përdorur
3

Qendra e Përpunimit Vertikal të Lartë HSK 63 KONDIA HS 1000

Lonate Pozzolo, ItaliItali Vendndodhja e shitësve
6782 km
2000
gati për përdorim
7

qendrat e përpunimit mulliri - vertikale KONDIA CM 2200

Wilbertoord, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6299 km
1998
i përdorur
1

Machining Center frezë Kondia HM 2010

Baden-Württemberg, DeutschlandGjermani
6669 km
2015
gati për përdorim
4

Frezë - vertikale KONDIA K 600 CNC

Krefeld, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6370 km
1995
i përdorur


kondia
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
5

Vertical Machining Center Kondia HM - 2010

Kirchheim b. München, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6852 km
2011
i shkëlqyer (i përdorur)
1

Machining Center frezë Kondia B-1050

Baden-Württemberg, DeutschlandGjermani
6669 km
2005
gati për përdorim
15

Qendra e përpunimit CNC, boshtet BAZ Kondia CM 60

Weilheim an der Teck, GjermaniGjermani
6683 km
1996
te mira (te perdorura)
8

CNC Machining Center B 2000

Babberich, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6312 km
gati për përdorim


kondia
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
KONDIA
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .