Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
teknikë Concrete & trajtim suva Ofron
Fabrika "METALIKA", përveç makinave dhe pajisjeve, që nga viti 1973 ka prodhuar kallëpe për elementë betoni. Projektimi dhe bërja e formave sipas vizatimit të klientit ose nga katalogu ynë i formave për makineritë e blloqeve të betonit. Garanci për numrin e printimeve, për secilin myk që prodhojmë. "METALIKA", përveç përdorimit të çelikut me cilësi standarde për prodhimin e mykut, gjithashtu u ofron klientëve mundësinë e përdorimit të çelikut "HARDOX" për prodhimin e mykut, i cili është rezis...
CK-1000 Makinë për prodhimin e tubave të betonit. CK-1000 është një makinë elektrike për prodhimin e tubave të betonit me diametër deri në 1000 mm, ajo mund të prodhojë tuba betoni me një kon ose tuba betoni të sheshtë. Bnmfcsfwql Përforcimi mund të futet në myk me dorë dhe të prodhojë një tub betoni të armuar. "METALIKA" është një fabrikë që prodhon makineri për prodhimin e elementeve të betonit, mikserëve të betonit, impianteve të bashkimit të betonit (impianteve të përzierjes së betonit) d...
CONSTMACH është fabrika udhëheqëse e grumbullimit të betonit, thërrmuesit dhe prodhuesit të makinerive të blloqeve të betonit të Turqisë që nga themelimi i saj, 2002. Siloset e çimentos, impiantet e shqyrtimit dhe larjes së rërës, thërrmuesit celularë janë lloje të tjerë të produkteve që prodhohen nga CONSTMACH. Prodhimet tona eksportohen në mbi pesëdhjetë vende në pesë kontinente. SHBA, Franca, Spanja, Kanada, Meksika, Hollanda, Zvicra, Polonia, Ukraina, Bullgaria, Maqedonia e Veriut, Slloveni...
"VP-5 METALIKA" Makinë lëvizëse vibro shtypëse mekanike për prodhimin e blloqeve të betonit. Makineria e bllokut "VP-5 METALIKA" është një shtypëse vibro mekanike e lëvizshme për prodhimin e blloqeve të muratuar, e cila lë blloqet e prodhuara të betonit në një dysheme prej betoni. Sjellja e betonit në makinë bëhet me karrocë të thjeshtë klasike dhe dozimi i betonit në kallëpin në makinë është manual. Elementet e betonit formohen në kallëpe nën dridhjet e vibratorit elektrik të bashkangjitur n...
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153