Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Knauer
more images
1
Rampf Rampf Rampf Rampf Rampf Rampf
more images
6
Thirrni
Rohrberg, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e tregtarit)
1380 km
dore e dyte
METALIKA Molds for block and paver machines METALIKA Molds for block and paver machines METALIKA Molds for block and paver machines METALIKA Molds for block and paver machines METALIKA Molds for block and paver machines METALIKA Molds for block and paver machines METALIKA Molds for block and paver machines METALIKA Molds for block and paver machines METALIKA Molds for block and paver machines METALIKA Molds for block and paver machines METALIKA Molds for block and paver machines METALIKA Molds for block and paver machines METALIKA Molds for block and paver machines
more images
13
Thirrni
Miloslava Vlajića, Serbia Serbia
377 km
2021
I ri
Fabrika "METALIKA", përveç makinave dhe pajisjeve, që nga viti 1973 ka prodhuar kallëpe për elementë betoni. Projektimi dhe bërja e formave sipas vizatimit të klientit ose nga katalogu ynë i formave për makineritë e blloqeve të betonit. Garanci për numrin e printimeve, për secilin myk që prodhojmë. "METALIKA", përveç përdorimit të çelikut me cilësi standarde për prodhimin e mykut, gjithashtu u ofron klientëve mundësinë e përdorimit të çelikut "HARDOX" për prodhimin e mykut, i cili është rezis...
Rampf
more images
1
METALIKA MEGA BLOCK MOLD (Lego Blocks) METALIKA MEGA BLOCK MOLD (Lego Blocks) METALIKA MEGA BLOCK MOLD (Lego Blocks) METALIKA MEGA BLOCK MOLD (Lego Blocks) METALIKA MEGA BLOCK MOLD (Lego Blocks) METALIKA MEGA BLOCK MOLD (Lego Blocks) METALIKA MEGA BLOCK MOLD (Lego Blocks) METALIKA MEGA BLOCK MOLD (Lego Blocks) METALIKA MEGA BLOCK MOLD (Lego Blocks) METALIKA MEGA BLOCK MOLD (Lego Blocks) METALIKA MEGA BLOCK MOLD (Lego Blocks) METALIKA MEGA BLOCK MOLD (Lego Blocks)
more images
12
Rampf Rampf
more images
2
Thirrni
Tatabánya Hungaria
727 km
dore e dyte
Knauer Knauer Knauer Knauer Knauer Knauer Knauer
more images
7
Rampf Rampf Rampf Rampf Rampf Rampf
more images
6
Rampf Rampf Rampf Rampf Rampf Rampf
more images
6
Rampf Rampf Rampf Rampf Rampf Rampf
more images
6
Knauer Knauer Knauer Knauer Knauer Knauer Knauer
more images
7
Rampf Rampf Rampf Rampf Rampf Rampf
more images
6
Rampf Rampf Rampf Rampf Rampf Rampf Rampf Rampf
more images
8
Rampf Rampf Rampf Rampf Rampf Rampf
more images
6
 

Përdorur Format e bllokut të betonit

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.
Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej