Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

stacionare bimë konkrete përzierjen blej përdorur

86 rezultate për
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëri (ndryshim)
anuloj
Yedi Eylül, 5536. Sk. No:4, 35860 Torbalı/İzmir, Turkey Turqi
699 km
2021
i ri
Impianti Batching Beton MBT-500V (Impiante Komplete Betoni Batching) për prodhimin e sasive të vogla të betonit. Impianti kompakt mini-betoni mxing MBT-500V përbëhet nga një mikser me bosht vertikal të rrotullimit, dy shirita dhe dy hinka për agregate. Veshjet prej çeliku brenda mikserit dhe vozitjes së përzierjes së manganit mund të ndryshohen kur të konsumohen. Shkalla për agregate dhe çimento është e vendosur mbi mikser, në mënyrë që secili përbërës të dozohet individualisht në shkallë. Në ...