Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
"VP-5 METALIKA" Makinë lëvizëse vibro shtypëse mekanike për prodhimin e blloqeve të betonit. Makineria e bllokut "VP-5 METALIKA" është një shtypëse vibro mekanike e lëvizshme për prodhimin e blloqeve të muratuar, e cila lë blloqet e prodhuara të betonit në një dysheme prej betoni. Bnme89xs99 Sjellja e betonit në makinë bëhet me karrocë të thjeshtë klasike dhe dozimi i betonit në kallëpin në makinë është manual. Elementet e betonit formohen në kallëpe nën dridhjet e vibratorit elektrik të bash...
Rohrberg, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
6578 km
1994
i përdorur
CK-1000 Makinë për prodhimin e tubave të betonit. CK-1000 është një makinë elektrike për prodhimin e tubave të betonit me diametër deri në 1000 mm, ajo mund të prodhojë tuba betoni me një kon ose tuba betoni të sheshtë. Bnmfcsfwql Përforcimi mund të futet në myk me dorë dhe të prodhojë një tub betoni të armuar. "METALIKA" është një fabrikë që prodhon makineri për prodhimin e elementeve të betonit, mikserëve të betonit, impianteve të bashkimit të betonit (impianteve të përzierjes së betonit) d...
Makina bllokuese betoni METALIKA VPS-2000/1 është një shtypëse vibro stacionare me një shtresë për prodhimin e elementeve të betonit në një paletë. Makina për bërjen e blloqeve të betonit dhe makinerisë VPS-2000/1 është një shtypës vibro shumë produktiv me hedhjen e produkteve të gatshme në një paletë druri. VPS-2000/1 është një lloj gjysëm automatik i makinës dhe punon si një njësi më vete me instalimin e një mikser të vetëm me mbushje automatike ose manuale ose makinë IN-LINE. Betoni dorëzo...

Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153