kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Pompa betoni të montuara në kamion të përdorurar

Makineri ndërtimi Teknologjia e betonit dhe përgatitja e llaçit Pompa betoni të montuara në kamion
Reklamë e klasifikuar
PUTZMEISTER HM25 AZ 24/100
more images
1
Gjermani Metten
(Vendndodhja e tregtarit)
1030 km
Pompë betoni PUTZMEISTER HM25 AZ 24/100
PUTZMEISTER HM25 AZ 24/100
1995
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Köln
1487 km
Përhapëse betoni hidraulike RBV 21
Remmel AG RBV 21
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Valme  BML 12 SC 55 Valme  BML 12 SC 55 Valme  BML 12 SC 55 Valme  BML 12 SC 55 Valme  BML 12 SC 55 Valme  BML 12 SC 55
more images
6
Gjermani Köln
1487 km
shpërndarës i rrumbullakët betoni
Valme BML 12 SC 55
2021
I ri
Thirrni

Përdorur Pompa betoni të montuara në kamion

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.