TBT ML300-4-1450
Viti i prodhimit
2004
Gjendje
I përdorur (plotësisht funksionale)
Vendndodhje
Gjermania Gjermania
Makinë shpimi me vrima të thella TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
Të dhëna për makinën
Përshkrimi i makinës:
Makinë shpimi me vrima të thella
Prodhues:
TBT
Model:
ML300-4-1450
Viti i prodhimit:
2004
Gjendje:
gati për përdorim (i përdorur)
Funksionalitet:
plotësisht funksionale
Detaje teknike
Thellësia e shpimit:
750 mm
Shpejtësia e boshtit (maks.):
6 720 rrot/min
Diametri i shpuarjes:
20 mm
Goditje boshti:
1 450 mm
Distanca midis qendrave:
120 mm
ofrim
Vendndodhje:
Gjermania Gjermania – Distancë: rreth 1 209 km
Disponueshmëri:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
Kushtet e dorëzimit:
EXW
Kosto çmontimi dhe ngarkimi:
Marrja në vend:
falas
Kosto e transportit:
Përshkrim
TECHNICAL DETAILS
Number of spindles: 4
Spindle distance: 120 mm
Spindle drive: 4 × 4 kW
Spindle speed: 672 – 6,720 1/min
Spindle stroke: 1,450 mm
Drilling diameter: 4 – 20 mm
Drilling depth: 750 mm
EQUIPMENT
- Chip conveyor
- Air cooler
- Filter unit
- Circulating belt with workpiece carriers
Njoftimi është përkthyer automatikisht. Mund të ketë gabime në përkthim.
Përpunimi i pagesave
Kosto shtesë të blerjes:
18 %