Houfek buldog 5 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
6

Wide-rrip Sander Houfek SPB 1100 Buldog 5

Oberteisendorf, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6936 km
2019
i ri
4

Grilë me gjerësi të gjerë HOUFEK BOLDOG 5-630

Jánská 449/12, 602 00 Brno-střed-Brno-město, ČeskoRepublika Çeke
7108 km
2012
gati për përdorim
3

Wide-rrip Sander KBM; Houfek KRS 650 small

Thüringen, DeutschlandGjermani
6650 km
2001
i shkëlqyer (i përdorur)


houfek bul...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
5

CNC torno STYLE 510 Series

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2014
aq i mirë sa i ri (ex-display)
13

Lloji i shtratit Correa Milling machine CORREA A16 - 9681305A16

Burgos, SpanjëSpanjë Vendndodhja e shitësve
6032 km
1987
gati për përdorim
2

Schleifscheibenabricht - dhe roll formimin e makinës Farman FC 250 W

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2019
gati për përdorim
4

Bridge Crane - Single Beam ABUS ELK 5000 kg

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
2000
i përdorur
15

Lloji i shtratit Correa Milling machine CORREA A10 - 9560412A10

Burgos, SpanjëSpanjë Vendndodhja e shitësve
6032 km
1987
gati për përdorim
4

Filtri i ajrit elektrostatik ILT 1ERV35

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
1999
gati për përdorim
1

Njësia Quick avull Loos DF 500 kg/h

Essen, GjermaniGjermani
6385 km
1998
i shkëlqyer (i përdorur)
5

Udhëtim kolona frezë MECOF HVM 5000

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
1988
i përdorur
1

Ndarjen e sistemit të pastrimit të filtrit-ftohës Transor 6190-500-A

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2006
gati për përdorim
1

attachments tjera Kärcher KSM 950

Köln, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6408 km
1995
i përdorur
6

Wide-rrip Sander Bütfering AWS 2 KC 1350

Hochheim am Main, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6537 km
1988
i përdorur
1

Filtri i ajrit elektrostatik DSL AES Sigma 15

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
1999
gati për përdorim


houfek bul...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
HOUFEK BULDOG 5
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .