kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Shtypet e arbrit të përdorurar

Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Shtypni Shtypet e arbrit
Reklamë e klasifikuar
WMW DP WMW DP WMW DP
more images
3
Gjermani Leipzig
1281 km
Arbor Presse
WMW DP
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BERNARDO DP 1
more images
1
Gjermani Ahaus
1573 km
shtypi arbëror
BERNARDO DP 1
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AGEO DP 3 A AGEO DP 3 A AGEO DP 3 A
more images
3
Gjermani Wiesbaden
1359 km
shtypi arbëror
AGEO DP 3 A
1965
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bueltmann HAP 20 Bueltmann HAP 20 Bueltmann HAP 20
more images
3
Gjermani Willich
1533 km
presa peshkimi të palosshme
Bueltmann HAP 20
1990
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WMW  Druckkraft ca. 	1 - 1,5 t WMW  Druckkraft ca. 	1 - 1,5 t WMW  Druckkraft ca. 	1 - 1,5 t WMW  Druckkraft ca. 	1 - 1,5 t
more images
4
Gjermani Mörsdorf
1259 km
shtypi arbëror
WMW Druckkraft ca. 1 - 1,5 t
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HEKUS 11/1 HEKUS 11/1 HEKUS 11/1 HEKUS 11/1 HEKUS 11/1 HEKUS 11/1 HEKUS 11/1 HEKUS 11/1 HEKUS 11/1
more images
9
Zvicra Beringen
1172 km
Shtypni levën
HEKUS 11/1
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WMW k.A. WMW k.A. WMW k.A. WMW k.A. WMW k.A. WMW k.A.
more images
6
Gjermani Leipzig
1281 km
Shtypi arbëror
WMW k.A.
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BERNARDO DP 5 BERNARDO DP 5
more images
2
Gjermani Ahaus
1573 km
shtypi arbëror
BERNARDO DP 5
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KROLLMANN HRA 30/20-3 KROLLMANN HRA 30/20-3 KROLLMANN HRA 30/20-3
more images
3
Gjermani Willich
1533 km
presa peshkimi të palosshme
KROLLMANN HRA 30/20-3
1981
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WMW  1 - 1,5 t WMW  1 - 1,5 t WMW  1 - 1,5 t WMW  1 - 1,5 t WMW  1 - 1,5 t
more images
5
Gjermani Mörsdorf
1259 km
Shtypi arbëror
WMW 1 - 1,5 t
e mire (e perdorur)
Thirrni

Përdorur Shtypet e arbrit

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.