Caterpillar dp 25 n blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
5

Dallimi Way Press Bruderer Leinhaas DDP2-R11-125

Neuenhöhe 31, 42929 Wermelskirchen, DEGjermani
6414 km
1988
i shkëlqyer (i përdorur)


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
6

motor Caterpillar 3408 - Marine 350 kW - DPH 104968

MOERDIJK, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6223 km
1999
i përdorur
1

Sekuencuesi i gjenomit (NGS) Illumina HiSeq 2500

Pleasanton, Shtetet e BashkuaraShtetet e Bashkuara
3840 km
rinovuar (e përdorur)
5

CNC torno Samsung PL25L

Deventer, HolandëHolandë
6299 km
2013
gati për përdorim
2

Schleifscheibenabricht - dhe roll formimin e makinës Farman FC 250 W

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2019
gati për përdorim
12

qendrat e përpunimit (vertikale) Cincinnati Milacron Sabre 1250

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1996
gati për përdorim
11

makina derdhur injeksion Battenfeld PLUS 250V50

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
1998
gati për përdorim
1

Shtypja e dyfishtë shtylle - mekanike WEINGARTEN HU 2-500

Eislingen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6689 km
1985
i përdorur
2

Prerje Mill Tria Schneidmühle Tria Typ 30/25 B

Zuzenhausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
gati për përdorim
12

Makina punching frëngji Finn-Power A5-25 SB

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2000
gati për përdorim


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CATERPILLAR DP 25 N
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .