forklifts elektrike Ofron
4

stacker Still R 20-16

Schwäbisch Gmünd , GjermaniGjermani
6698 km
1999
te mira (te perdorura)
15

Forklift Truck Montini 5500-GA-H-CE

Etten-Leur, HolandëHolandë
6240 km
2006
i shkëlqyer (i përdorur)
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .