Caterpillar dp 150 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
5

Piercing Press AGEO Dornpresse DP1500

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
1979
i përdorur
6

vemje caterpillar t150D

Emmen, HolandëHolandë
6325 km
1992
gjendje e mirë (e përdorur)
3

Resaw me njësi qendrore automatike BRENTA DDP 150

Hardinxveld-Giessendam, HolandëHolandë
6234 km
te mira (te perdorura)


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
4

Ageo Dornpresse DP 1500 Ageo DP1500

weiterstadt, GjermaniGjermani
6560 km
1991
te mira (te perdorura)
6

motor Caterpillar 3408 - Marine 350 kW - DPH 104968

MOERDIJK, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6223 km
1999
i përdorur


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CATERPILLAR DP 150
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .