Caterpillar dp 40 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
6

motor Caterpillar 3408 - Marine 350 kW - DPH 104968

MOERDIJK, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6223 km
1999
i përdorur
15

Shtyn / ndërtimin e anijeve DPM 1040 x 60

Babberich, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6312 km
gati për përdorim


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
6

lathes DPS 1400

Babberich, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6312 km
gati për përdorim
7

vizatim shtyp TRANEMO DPA-H-400-16

Brügg, SwitzerlandSwitzerland Vendndodhja e shitësve
6605 km
gati për përdorim
5

Diesel engine Caterpillar 3406DITA

Hengelo, HolandëHolandë
6338 km
i shkëlqyer (i përdorur)
6

makinë kompensuar Roland Praktika 140

Ząbkowice Śląskie, PoloniPoloni
7043 km
te mira (te perdorura)
5

Hydr. shtypi Workshop SAHINLER DPM 1040-60

Rödermark, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6571 km
2005
i përdorur


caterpilla...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
CATERPILLAR DP 40
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .