Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Cummins blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
14
Villeneuve-la-Garenne, Francë Francë
6186 km
1987
i shkëlqyer (i përdorur)
6
Hamburg, Gjermani Gjermani
6478 km
1995
gati për përdorim
12
Kiel, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6451 km
aq i mirë sa i ri (ex-display)
6
Emmerich, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6322 km
gati për përdorim
4
Apeldoorn, Holandë Holandë
Vendndodhja e shitësve
6293 km
2006
i përdorur
3
Hengelo, Holandë Holandë
6338 km
i shkëlqyer (i përdorur)
12
Vitez, Bosnja dhe Hercegovina Bosnja dhe Hercegovina
7480 km
i shkëlqyer (i përdorur)
4
Apeldoorn, Holandë Holandë
Vendndodhja e shitësve
6293 km
1998
i përdorur
5
Hengelo, Holandë Holandë
6338 km
i shkëlqyer (i përdorur)
4
Apeldoorn, Holandë Holandë
Vendndodhja e shitësve
6293 km
2004
i përdorur
5
Hengelo, Holandë Holandë
6338 km
i shkëlqyer (i përdorur)
4
Apeldoorn, Holandë Holandë
Vendndodhja e shitësve
6293 km
1998
i përdorur
5
Hengelo, Holandë Holandë
6338 km
i shkëlqyer (i përdorur)
5
Hengelo, Holandë Holandë
6338 km
i shkëlqyer (i përdorur)
5
Hengelo, Holandë Holandë
Vendndodhja e shitësve
6338 km
te mira (te perdorura)
6
Hengelo, Holandë Holandë
6338 km
1991
i shkëlqyer (i përdorur)
5
Emmerich, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6322 km
gati për përdorim
5
ALKMAAR, Holandë Holandë
Vendndodhja e shitësve
6195 km
1996
i përdorur
11
Peer, Belgjikë Belgjikë
Vendndodhja e shitësve
6303 km
1996
i përdorur
5
WINTERSWIJK, Holandë Holandë
Vendndodhja e shitësve
6344 km
1994
i përdorur
10
Waregem, Belgjikë Belgjikë
Vendndodhja e shitësve
6181 km
2007
i përdorur
1
Lübeck, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6511 km
2019
i ri
9
Uelzen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6536 km
2008
i përdorur
13
Moers, Gjermani Gjermani
6363 km
2006
i shkëlqyer (i përdorur)
6
Wardenburg Littel, Gjermani Gjermani
6389 km
2004
i shkëlqyer (i përdorur)
15
Waregem, Belgjikë Belgjikë
Vendndodhja e shitësve
6181 km
2003
i përdorur
11
Tulbing, Austri Austri
Vendndodhja e shitësve
7128 km
1994
te mira (te perdorura)
13
Waregem, Belgjikë Belgjikë
Vendndodhja e shitësve
6181 km
2002
i përdorur
13
Waregem, Belgjikë Belgjikë
Vendndodhja e shitësve
6181 km
2002
i përdorur
14
Waregem, Belgjikë Belgjikë
Vendndodhja e shitësve
6181 km
2002
i përdorur

CUMMINS
SHITUR MENJëHERë

në udhëheqësin e tregut në të gjithë botën nga 1 {EUR për reklamë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë

Shfletoni nëpër llojet më të popullarizuara të makinave:


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 (0) 20 806 810 84
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+49 (0) 201 857 86 10
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 (0) 201 857 86 10
Flag us
+1 312 94 04 581