kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Gërshërë të mëdha mbeturinash të përdorurar

Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Punimi i llamarinave Gërshërë të mëdha mbeturinash
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Eislingen/Fils
1175 km
gërshërë të mbeturinave
ITB SP 160
1990
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BRT Recycling Technologie SCHLITZ-O-MAT BRT Recycling Technologie SCHLITZ-O-MAT BRT Recycling Technologie SCHLITZ-O-MAT BRT Recycling Technologie SCHLITZ-O-MAT BRT Recycling Technologie SCHLITZ-O-MAT BRT Recycling Technologie SCHLITZ-O-MAT BRT Recycling Technologie SCHLITZ-O-MAT BRT Recycling Technologie SCHLITZ-O-MAT
more images
8
Gjermani Willich
1533 km
grirëse materiale
BRT Recycling Technologie SCHLITZ-O-MAT
2013
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Cerdi / Burny Kronos 620  / Kjellberg 280i Cerdi / Burny Kronos 620  / Kjellberg 280i Cerdi / Burny Kronos 620  / Kjellberg 280i Cerdi / Burny Kronos 620  / Kjellberg 280i Cerdi / Burny Kronos 620  / Kjellberg 280i Cerdi / Burny Kronos 620  / Kjellberg 280i Cerdi / Burny Kronos 620  / Kjellberg 280i Cerdi / Burny Kronos 620  / Kjellberg 280i
more images
8
Belgjika Kortrijk
1685 km
Makinë prerëse PLAZMA & Oksi-acetileni
Cerdi / Burny Kronos 620 / Kjellberg 280i
2012
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MUBEA 51 N / 32 MUBEA 51 N / 32 MUBEA 51 N / 32 MUBEA 51 N / 32 MUBEA 51 N / 32
more images
5
Gjermani Bruchsal
1270 km
GRËHËS SHIFRE HIDRAULIKE
MUBEA 51 N / 32
2000
shume mire (e perdorur)
Thirrni

Përdorur Gërshërë të mëdha mbeturinash

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.