CINCINNATI Milacron TC15-1500
Viti i prodhimit
2006
Gjendje
I përdorur
Vendndodhje
Madrid Spanjë
Qendër përpunimi CNC CINCINNATI Milacron TC15-1500
more Images
CINCINNATI Milacron TC15-1500
CINCINNATI Milacron TC15-1500
CINCINNATI Milacron TC15-1500
CINCINNATI Milacron TC15-1500
CINCINNATI Milacron TC15-1500
Të dhëna për makinën
Përshkrimi i makinës:
Qendër përpunimi CNC
Prodhues:
CINCINNATI
Model:
Milacron TC15-1500
Viti i prodhimit:
2006
Gjendje:
shumë mirë (i përdorur)
Çmimi & Vendndodhja
Vendndodhje:
C. del Marqués de Cubas, 25, 28014 Madrid, España Spanjë
Përshkrim
Includes all standard machine equipment:
Travel:
X = 1500 mm (60”)
Gedpfxeycxnks Agleit
Y = 1500 mm (60”)
Z = 810 mm (32”)