mulliri Ofron
15

Frezë frezë Zimmermann FZ 4

Fröndenberg/Ruhr, GjermaniGjermani
6429 km
1986
te mira (te perdorura)
5

shkretohet SCM L'invincibile Ti 5

St. Peter, AustriAustri
476 km
2018
aq i mirë sa i ri (ex-display)
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .